Bezová šťáva a bezový sirup - nejoblíbenější receptyBezová šťáva a bezový sirup - nejoblíbenější recepty Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Rybízová marmeláda - nejoblíbenější receptyRybízová marmeláda - nejoblíbenější recepty Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Neděle 24.06. 2018
Dnes má svátek Jan
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Ceny Anděl již 8.3. 2013

8. 03. 2013 | Televizní tipy
Letošní udílení cen Akademie populární hudby – Ceny Anděl zmapuje hudební počiny v podobě vydaných alb českých interpretů v uplynulém roce. Ceny Anděl v roce 2013 navazují na poslední ročníky a budou opět důstojnou oslavou za účasti mnoha známých a populárních osobností hudební branže. 

22. ročník akce s názvem Ceny Anděl bude zároveň odlišný od minulých ve složení hlasujících Akademiků, jak rovněž v celkově novém designu projektu, zahrnující vzhled, velikost scény a nakonec i závěrečnou oslavu. Pro účel sestavení odborné Akademie byl ustanoven Výbor Cen Anděl, který pak dostal za úkol upravit Statut cen a vytipovat napříč hudební branží odborníky a znalce zabývajícími se v roce 2013 i letech minulých aktivně českou hudební scénou.

Ceny Anděl již 8.3. 2013Hlasování Akademie je jako každý rok dvoukolové. První kolo hlasování začalo ve čtvrtek 24.1. 2013, probíhalo elektronicky na oficiálních webových stránkách www.cenyandel.cz do 12.2. 2013, kdy bylo o letošních nominacích rozhodnuto. V prvním kole akce s názvem Ceny Anděl, které proběhlo 24.1. 2013 zvolili akademici trojici nejlepších v každé ze sedmi kategorií a uvedli kandidáta na cenu Síň slávy. Akademici si měli možnost v průběhu prvního kola hlasování poslechnout písně z jednotlivých alb, shlédnout videoklipy na oficiálních webových stránkách www.cenyandel.cz, kde také samotné hlasování probíhalo.

Druhé kolo
hlasování proběhne během přímého přenosu a diváci tak budou mít opět možnost podívat se do tváří pečlivě vybraných porotců Akademie populární hudby a mezi nimi najít odborníky z médií - rádia, TV, tisku a internetu a dále z řad prodejců v kamenných a internetových obchodech,  pořadatelů největších hudebních festivalů nebo z řad dramaturgů známých českých klubů. Hlasování jednotlivých akademiků v obou kolech bude uveřejněno 18.3. 2013 na výše uvedených webových stránkách.

Prestižní sošku Anděla si odnesou jen nejúspěšnější interpreti v celkem devíti hlavních kategoriích (včetně Síně slávy a Nejprodávanější desky roku), dále pak v devíti žánrových a to už za necelý měsíc. Slavnostní ceremoniál akce Ceny Anděl proběhne v sobotu 16.3. 2013. Místem konání bude střední hala Průmyslového paláce na Výstavišti v pražských Holešovicích. Žánrové ceny budou vyhlášeny 8.3. 2013 v Paláci Akropolis. Vítězové budou prezentováni v rámci hlavního slavnostního večera 16.3. 2013.

Nominovaní ve vybraných kategoriích mají možnost v rámci přímého přenosu živě zahrát a podle předběžných reakcí se na pódiu představí všichni oslovení. Dramaturgie programu bude pak doplněna o zajímavé hudební hosty, jak z Česka, tak i ze Slovenska. O slavnostní opening se postará v Česku i zahraničí známý choreograf, tanečník a režisér YEMI.
Role šarmantního průvodce celou akcí s názvem Ceny Anděl se letos ujme moderátorská hvězda Leoš Mareš.

Ceny Anděl již 8.3. 2013Ceny přijdou předat známé české tváře se svými dětmi, které dostali do vínku talent po svých rodičích. Za všechny můžeme jmenovat Janka Ledeckého se synem Jonášem, nebo Vladimíra Mišíka se synem Adamem. O zatím nejzajímavější scénu, ale i o celkově nový design projektu se postará poprvé Dsgnr. Martin Hruška. Tvůrce scén zahraničních projektů pro kapely AC&DC, Nazareth nebo projektu Bonney - M Daddy Cool .V Česku jsou pak známé hlavně jeho scény projektů, jakou je například Česká Miss, Hudební festivalové ceny nebo legendární pořady jako Uvolněte se prosím či  Mr.GS a další desítky významných televizních pořadů.

Scéna bude letos o sedm metrů vyšší, než v loňském roce, což umožnil prostor Průmyslového Paláce. Výška scény je 17 m a šířka 32 m. Scéna zahrnuje přes 380 světel, 250 m2 videoobrazových ploch, celkem 35 tun vybavení v 18ti kamionech a příprava si vyžádá přibližně 300 osob technického  personálu. V počtu pár desítek míst dostane možnost se zúčastnit slavnostního ceremoniálu i veřejnost. Vstupenky budou v prodeji od 21.2. 2013.

Slavnostní předávání Žánrových Cen Anděl, které se uskuteční v Paláci Akropolis v pátek 8.3. 2013 od 19.30. Záznam z akce Ceny Anděl v krátkosti odvysílá ČT v rámci hlavního večera a ceremoniálu v sobotu 16.3. 2013 na ČT 1.

Zdroj, foto: Lewron music center
Martin Hruška StageDesign

Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj


Komentáře
Žádné komentáře
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !