Čas malinČas malin Borůvky - víte o nich všechno?Borůvky - víte o nich všechno? Rybízová marmeláda - nejoblíbenější receptyRybízová marmeláda - nejoblíbenější recepty Školní rok 2020/2021Školní rok 2020/2021
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Sobota 15.08. 2020
Dnes má svátek Hana
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Cestování

Cestování po exotických zemích se znalostmi - pokračování

Cestování po exotických zemích se znalostmi - pokračování
12. 04. 2009 Praktické rady
Jak jsme vás už informovali, před cestou do arabských zemí je nutné se vybavit důležitými informacemi.Pro místní i cizince platí určité zákazy v rámci dané kultury. I proto vám nabízíme užitečné rady. …více»

Nejkrásnější dovolená – Poloostrov Gargano

Nejkrásnější dovolená – Poloostrov Gargano
11. 04. 2009 Vaše tipy
Poloostrov Gargano - jedna z nejkrásnějších oblastí Apeninského poloostrova, která se nachází v jížní Itálii. Tento poloostrov jsem navštívila s rodinou již třikrát. Máme na něj moc pěkné vzpomínky,  …více»

Cestování po exotických zemích se znalostmi

Cestování po exotických zemích se znalostmi
6. 04. 2009 Praktické rady
Cestovní kanceláře nás lákají na zájezdy do zemí, kde je nyní teplo. Za sluncem se můžete vydat do Afriky a nebo různých arabských zemí. Bohužel jiná kultura má i svá pravidla. …více»

Pasy od dubna v nové úpravě

Pasy od dubna v nové úpravě
5. 04. 2009 Praktické rady
Nové pasy mají od dubna novou podobu a nové parametry. Uvnitř je všita datová stránka - karta s čipem, na kterém je nahrána digitální fotografie a především přibudou otisky prstů, které schválila  …více»

Potápění v Egyptě

Potápění v Egyptě
5. 04. 2009 Vaše tipy
Potápění v Egyptě si oblíbili profesionální potápěči, i začátečníci. Láká–li Vás tedy objevovat podmořskou faunu a floru, je potápění v Egyptě ideálním místem, kde začít. Důvodů, proč si potápěči …více»
 

Objevujte krásy Kanady? Jak? Z vlaku!

Objevujte krásy Kanady? Jak? Z vlaku!
20. 03. 2009 Amerika
Kanada je pokládána za zemi rozprostřenou mezi dvěma oceány, za místo, kde se lidem nejlépe žije. Není divu - kouzelná příroda, nevyčerpatelné zásoby pitné vody, obrovské plochy velehor... …více»

Wellness & vaření: Nový trend v Therme Laa - Hotel & Spa

Wellness & vaření: Nový trend v Therme Laa - Hotel & Spa
17. 03. 2009 Evropa
Lázeňský a wellness komplex Therme Laa Hotel & Spa, který se nachází v dolnorakouském Weinviertelu na česko-rakouských hranicích necelou hodinu cesty z Brna a tři hodiny cesty z Prahy nabízí jako …více»

S prckem na horách

S prckem na horách
7. 03. 2009 Vaše tipy
Je zima, na horách sníh a my přemýšleli, jestli nevyrazit na čerstvý vzduch, pryč z města. Jenže, jet s malým dítkem? Sotva začalo chodit. Což o to, asi by mu pobyt na horách prospěl, ale co zázemí? …více»

Zimní jízdy bez nehod

Zimní jízdy bez nehod
2. 03. 2009 Praktické rady
Počasí není letos v zimě pro řidiče ideální. Neustálé nízké teploty a sněžení komplikují cestování autem a jsou jednou z příčin řady dopravních nehod. Například České pojišťovně nahlásili řidiči …více»

Velikonoční prázdniny budou ve znamení rodiny!

Velikonoční prázdniny budou ve znamení rodiny!
23. 02. 2009 Evropa
Velikonoční prázdniny jsou ve wellness komplexu Therme Laa - Hotel & Spa ve znamení rodiny a dětí. Wellness dovolená s dětmi může být v Therme Laa pro celou rodinu cenově dostupná a zároveň se stát  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tipNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !