Školní rok a školní prázdniny v roce 2019/2020Školní rok a školní prázdniny v roce 2019/2020 Houbový guláš - nejoblíbenější receptyHoubový guláš - nejoblíbenější recepty Tipy na dekorace pro krásnější podzim a zimuTipy na dekorace pro krásnější podzim a zimu Bramboráky - nejoblíbenější receptyBramboráky - nejoblíbenější recepty
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
pondělí 16.09. 2019
Dnes má svátek Ludmila
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Cestování

Návštěva Olomouckého kraje

Návštěva Olomouckého kraje
14. 09. 2019 Česká republika
Znáte odpověď na otázku, které jeskyně jsou nejteplejšími jeskyněmi v celé České republice? Jejich teplota je stálá po celý rok a dosahuje hodnoty 14°C. Jedná se o Zbrašovské aragonitové jeskyně  …více»

Odhlášení od zdravotního pojištění při výjezdu do zahraničí

Odhlášení od zdravotního pojištění při výjezdu do zahraničí
13. 09. 2019 Praktické rady
OTÁZKA TÝDNE: Chci dát v zaměstnání výpověď a vyjet za prací do zahraničí. Vím, že se mám tady odhlásit ze zdravotního pojištění, jestliže budu zaměstnaný v jiné zemi EU. Jak mám ale postupovat,  …více»

Jak létají děti samy bez doprovodu?

Jak létají děti samy bez doprovodu?
11. 09. 2019 Praktické rady
Může se stát, že nemáte na výběr a potřebujete samotné dítě přepravit letadlem do zahraničí třeba za příbuznými nebo na jazykový kurz. Tuto situaci řeší v Česku každoročně stovky rodičů. Řešením  …více»

Výlet za papežem Janem Pavlem II.

Výlet za papežem Janem Pavlem II.
6. 09. 2019 Evropa
Papež Jan Pavel II., vlastním jménem Karol Wojtyla, se narodil 18. 5. 1920 ve Wadowicích v Polsku. V roce 1978 se stal papežem. Jako svatý otec hrál významnou roli ve světové politice a má podíl na  …více»

Zámek Hradec nad Moravicí, historická perla Slezska

Zámek Hradec nad Moravicí, historická perla Slezska
4. 09. 2019 Česká republika
Léto pomalu kráčí do finále a každý z nás má za sebou jistě alespoň několik výletů a návštěv zajímavých míst naší republiky. Pro ty, kteří mají ještě alespoň pár volných dní k dobru, nebo bydlí p  …více»
 

Vyražte do podzemí Jeseníků, jeskyně Na Pomezí

Vyražte do podzemí Jeseníků, jeskyně Na Pomezí
3. 09. 2019 Česká republika
Pokud zavítáte do Jeseníků, nevynechejte ani největší a nejnavštěvovanější jeskyně tzv. Jesenického krasu. Jedná se o jeskyně Na Pomezí. Jeskyně Na Pomezí vznikla rozpouštěním mramoru a je v ČR  …více»

Mirakulum: 2 v 1 neboli zábava a poučení

Mirakulum: 2 v 1 neboli zábava a poučení
2. 09. 2019 Česká republika
Pokud hledáte místo, kde si vy a hlavně vaše děti budou připadat jako v pohádce a zároveň se i něco naučí, tak už pátrat nemusíte. Park plný zázraků leží ve středočeských Milovicích a nese příznačné  …více»

Osvětim - výstraha pro další generace

Osvětim - výstraha pro další generace
1. 09. 2019 Česká republika
V okolí Osvětimi se nacházel největší koncentrační tábor. Postaven byl v roce 1940 na příkaz Heinricha Himmlera v areálu bývalých kasáren. Nesl pojmenování Auschwitz I. a velel mu Rudolf Höss.  …více»

Park Cihelná a fotoreportáž

Park Cihelná a fotoreportáž
31. 08. 2019 Česká republika
Park Cihelná se nachází na Malé Straně mezi Mánesovým mostem a Cihelnou ulicí. Součástí parku je náplavka, která poskytuje nádherný výhled na řeku, na Karlův most, na Mánesův most a Rudolfinum a na  …více»

Petrohrad - nejvýznamnější památky

Petrohrad - nejvýznamnější památky
30. 08. 2019 Evropa
Na prohlídku města a okolí jsme měli tři dny. Některé pamětihodnosti jsou připomínkou slavných, ale i tragických událostí, které Petrohrad a jeho obyvatelé zažili. Mezi nejvýznamnější památky z tohoto  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.

Přehledné srovnání bankovních i nebankovních půjček online na Usetreno.czNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !