Víte, kolikátého je Den otců v roce 2017?Víte, kolikátého je Den otců v roce 2017? Bezová šťáva a bezový sirup - nejoblíbenější receptyBezová šťáva a bezový sirup - nejoblíbenější recepty Pampeliškový med - nejoblíbenější receptyPampeliškový med - nejoblíbenější recepty Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá Žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Úterý 27.06. 2017
Dnes má svátek Ladislav
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Cestování

Smržické vandr

Smržické vandr
27. 06. 2017 Vaše tipy
Letošní rok se ve Smržicích konal již třináctý Smržické vandr. Tuto turistickou akci, která si získává stále větší oblibu, pořádá Klub českých turistů za pomoci obce Smržice a je určena nejen pro pěší  …více»

Skočdopuska z Říma

Skočdopuska z Říma
24. 06. 2017 Evropa
Tohle nezní zrovna jako reprezentativní jídlo, ale člověk se nesmí nechat hned na první pohled zmást. Jedná se totiž o Saltimbocca alla Romana, pocházející původně z Brescie, ale v současné době je  …více»

Co dělat před odletem, aby na letišti proběhlo vše hladce?

Co dělat před odletem, aby na letišti proběhlo vše hladce?
23. 06. 2017 Praktické rady
Létání je pořád nejrychlejší a nejpohodlnější způsob přepravy do vzdálenějších destinací, i když občas musíme absolvovat složitější přípravy a únavné kontroly na letišti. Léto už je tady a byla by  …více»

Státní zámek Žleby

Státní zámek Žleby
23. 06. 2017 Česká republika
Ráda bych Vás pozvala na romantický výlet na státní zámek Žleby, který jsem se svou rodinou navštívila v adventním čase, ale v létě se tam chystáme znovu. Zámek leží na rozhraní Středočeského  …více»

Zahájení sezony a motosraz v Šiklově Mlýně

Zahájení sezony a motosraz v Šiklově Mlýně
22. 06. 2017 Česká republika
V areálu Šiklův mlýn (Zvole, Vysočina)se koná 1. července 2017. Slavnostní zahájení sezony a těšit se můžete na již 7. ročník oblíbeného motosrazu. V tento mimořádný den na vás čeká spanilá jízda po  …více»
 

Šiklův Mlýn zve na mimořádnou akci Truck aréna

Šiklův Mlýn zve na mimořádnou akci Truck aréna
19. 06. 2017 Česká republika
V areálu Šiklův mlýn (Zvole nad Pernštejnem, Vysočina) se koná 23.-25.6. 2017 první ročník mimořádné akce Truck aréna Šikland – největší sraz trucků v Šiklandu. Jedná se o setkání v největším přírodní  …více»

Tip na rodinný výlet do Starých Kyjí

Tip na rodinný výlet do Starých Kyjí
19. 06. 2017 Česká republika
Kyje patří do městské části Praha 14, návštěvu čtvrti Staré Kyje mohu na procházku jen doporučit. V původní vsi Staré Kyje objevíte vesnické jádro s kostelem, farou a starými statky. Od kostela přes  …více»

Medvědí soutěska

Medvědí soutěska
18. 06. 2017 Evropa
Medvědí soutěska se nachází v Rakousku ve spolkové zemi Štýrsko. Štýrsko je druhou největší spolkovou zemí Rakouska. Velká část jeho území je pokryta nádhernou horskou krajinou, s mnoha údolími a  …více»

Návštěva Paříže - města na Seině

Návštěva Paříže - města na Seině
17. 06. 2017 Evropa
Paříž je považována za nejslavnější město západní Evropy. Je to turistická velmoc, má dokonalé služby pro návštěvníky. Po celém městě se můžete pohybovat buď pěšky, metrem nebo autobusem. Je zde  …více»

Jak se peče valašský frgál? Naučte se to na kurzu ve Velkých Karlovicích

Jak se peče valašský frgál? Naučte se to na kurzu ve Velkých Karlovicích
16. 06. 2017 Česká republika
K nejtypičtějším specialitám valašské kuchyně patří kromě slivovice a kyselice také frgál. Pro všechny, kteří by se chtěli naučit tento tradiční valašský koláč péct, připravil na prázdniny jedinečnou  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.

NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY KONTAKT  © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !