Ve Slunečné se objeví dcera Martina Zounara – ClaudiaVe Slunečné se objeví dcera Martina Zounara – Claudia Jak vyfouknout velikonoční vajíčkoJak vyfouknout velikonoční vajíčko Velikonoční beránek nejoblíbenější receptyVelikonoční beránek nejoblíbenější recepty Školní rok a školní prázdniny v roce 2019/2020Školní rok a školní prázdniny v roce 2019/2020
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Velikonoční nadílka
Soutěžte s námi o 300 skvělých výher
do startu zbývá:
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Úterý 07.04. 2020
Dnes má svátek Heřman a Hermína
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Cestování

Frauenkirche - symbol saské metropole

Frauenkirche - symbol saské metropole
27. 03. 2020 Evropa
Vždy, když jedu do Drážďan, tak navštívím Frauenkirche. Tento kostel mne prostě přitahuje. Nevím, jestli to je tou historii nebo nynější krásou… Jméno kostela se překládá jako kostel Panny Marie nebo  …více»

Jak je to s rušením zájezdu při mimořádných situacích

Jak je to s rušením zájezdu při mimořádných situacích
21. 03. 2020 Praktické rady
Znepokojení zákazníků cestovních kanceláří v souvislosti se současným výskytem koronaviru v Číně a s jeho očekávatelným šířením v dalších oblastech vede k otázkám, jak je to s rušením zájezdů  …více»

Do Drážďan za švestkovým kominíčkem

Do Drážďan za švestkovým kominíčkem
10. 03. 2020 Vaše tipy
Adventní trhy v Drážďanech jsou asi největší a zároveň nejstarší, v roce 2019 se konaly již po 585. Po celém městě je rozmístěno asi deset tematicky rozličných tržišť. Koupíte zde vše, co k vánočním  …více»

Tradiční tance divokých etnik

Tradiční tance divokých etnik
7. 03. 2020 Asie
V rámci cestování část turistů vyhledává místní kulturu v různých podobách. Jednou z možností jsou tradiční tance v dobových krojích. Obvykle lze v různých městech zažít nějaké slavnosti, kde hraje  …více»

Na co si dávat pozor při výběru skipasu

Na co si dávat pozor při výběru skipasu
28. 02. 2020 Praktické rady
Se zvyšujícím se počtem nových lanovek a vleků, rozšiřováním sjezdových tratí a propojováním lyžařských areálů mají lyžaři na výběr z různých druhů skipasů. Ať už jednodenních, vícedenních, nebo  …více»
 

Na Dolní Moravě stále panují ideální sněhové podmínky

Na Dolní Moravě stále panují ideální sněhové podmínky
27. 02. 2020 Česká republika
Přestože je letošní lyžařská sezóna poznamenaná rozmary počasí a v nížinách již není po zimě téměř ani památky, výše položená střediska hlásí i s blížícím se koncem února skvělé podmínky. Takovým  …více»

Safari na řece Cherating

Safari na řece Cherating
22. 02. 2020 Asie
Poznávání přírody na cestách je vítanou aktivitou, zejména pro ty, které tolik nebaví klasické památky a muzea. Jednou ze zajímavých atrakcí je Safari při plavbě na řece v Cheratingu, což je oblast  …více»

Pamětnický výlet na na Podolský most u Písku

Pamětnický výlet na na Podolský most u Písku
18. 02. 2020 Česká republika
V souvislosti s modernizací lodního výtahu pro malá sportovní plavidla na hrázi přehrady Orlík musí Povodí Vltavy razantně snižovat hladinu vody v přehradě. Proto se až do začátku dubna naskytuje  …více»

Mikulášská návštěva Petrohradu s e-vízem

Mikulášská návštěva Petrohradu s e-vízem
16. 02. 2020 Asie
Zásluhou svých dětí jsem procestovala kus světa. Krásné a nevšední zážitky se vždy snažím „vpravit“ do rodinné kroniky, kterou píši a tvořím již pátým rokem. Jsou zde zachyceny perem, obrazem  …více»

Doprava pro turisty v Kota Kinabalu

Doprava pro turisty v Kota Kinabalu
15. 02. 2020 Asie
Většina cestovatelů na vlastní pěst, tedy bez cestovních kanceláří, jede do zvolené destinace a tam řeší nutnost přesunů. Buď jim vyhovuje jen bezprostřední okolí kolem ubytování, aby prošli centrum  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !