Bezová šťáva a bezový sirup - nejoblíbenější receptyBezová šťáva a bezový sirup - nejoblíbenější recepty Je naše dítě zralé na vstup do školy?Je naše dítě zralé na vstup do školy?  Robinsonův ostrov - pravidla soutěže Robinsonův ostrov - pravidla soutěže Pampeliškový med - nejoblíbenější receptyPampeliškový med - nejoblíbenější recepty
Chytrá Žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Pátek 28.04. 2017
Dnes má svátek Vlastislav
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Cestování

Loučná nad Desnou – náš malý objev

Loučná nad Desnou – náš malý objev
27. 04. 2017 Česká republika
Když jednu březnovou sobotu po řadě dlouhých šedivých dní konečně vysvitlo sluníčko, nebylo co řešit: s manželem jsme se bez dlouhých diskusí shodli na výletě. Cíl byl celkem jasný, protože jsme už  …více»

Vídeňská muzea, kde sahat na umění je povoleno!

Vídeňská muzea, kde sahat na umění je povoleno!
23. 04. 2017 Evropa
Mít oči otevřené a sledovat umění v galeriích, není vůbec těžké. Co se ale stane, když si oči zavážete šátkem? Že umění nedokážete vnímat? Omyl! Jen musíte zapojit jiné smysly. Vyzkoušet si to můžete  …více»

Mikulov jarní

Mikulov jarní
21. 04. 2017 Česká republika
První jarní víkend se opravdu vydařil: sotva jsem v sobotu oči otevřela, věděla jsem, že jaro je zase tady. Mezi žaluziemi se prodíraly ostré paprsky probouzejícího se jarního dne a moje první myšlen  …více»

Cestou na hrad Loket

Cestou na hrad Loket
20. 04. 2017 Česká republika
Při putování kolem západočeského města s dominantním královským hradem, usazeným na skále nad řekou Ohří, se mi opakovaně dere na mysl veršík: „Cestou na hrad Loket, odřel jsem si loket...“  …více»

FARMA BLANÍK u Vlašimi aneb Podblanický ráj dětí a zábavy

FARMA BLANÍK u Vlašimi aneb Podblanický ráj dětí a zábavy
19. 04. 2017 Česká republika
Farma Blaník je nejúspěšnější a patrně i nejoblíbenější areál svého druhu u nás. Je orientovaná především na rodiny s dětmi, které tu mají mnoho zábavných atrakcí a určitě se nebudou nudit. Ve farmě  …více»
 

Senec a okolí

Senec a okolí
18. 04. 2017 Evropa
Loni v červnu jsme jeli na dovolenou na Slovensko. Do krásného městečka Senec. Senec leží v Bratislavském kraji 25 km od Bratislavy. Asi 15 km od Sence se rozprostírají Malé Karpaty.  …více»

Husitské muzeum v Táboře - Kdož sú boží bojovníci, uvidíte v expozici!

Husitské muzeum v Táboře - Kdož sú boží bojovníci, uvidíte v expozici!
17. 04. 2017 Česká republika
Historii mám ráda z mnoha důvodů. Mj. pro hledání a nacházení souvislostí, možnosti nahlížet na minulost z různých úhlů pohledu, proto, že dává prostor úvahám a zamyšlením nad tím, jaké události  …více»

Projížďka po Skadarském jezeře

Projížďka po Skadarském jezeře
16. 04. 2017 Evropa
Při našem pobytu v Černé Hoře jsme se zúčastnili plavby po Skadarském jezeře. Jezero leží na černohorsko – albánských hranicích. Zhruba dvě třetiny náleží Černé Hoře a jedna třetina Albánii, je to  …více»

Úštěk

Úštěk
15. 04. 2017 Česká republika
Úštěk je město uprostřed krajiny severních Čech, leží asi 70 kilometrů severozápadně od Prahy, mezi Litoměřicemi a Českou Lípou. My jsme se v tomto městě zastavili cestou na Kokořínsko. Já jsem někde  …více»

Termální lázně Laa jsou synonymem pro wellness, saunování a odpočinek

Termální lázně Laa jsou synonymem pro wellness, saunování a odpočinek
12. 04. 2017 Evropa
Termální lázně Laa jsou synonymem pro wellness, saunování a odpočinek. Výlet do termálního ráje v rakouském regionu Weinviertel vám nabízí jak příjemnou otevírací dobu, tak i atraktivní vstupné pro  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.

NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY KONTAKT  © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !