Čas malinČas malin Borůvky - víte o nich všechno?Borůvky - víte o nich všechno? Rybízová marmeláda - nejoblíbenější receptyRybízová marmeláda - nejoblíbenější recepty Školní rok 2020/2021Školní rok 2020/2021
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Úterý 11.08. 2020
Dnes má svátek Zuzana
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Cestování

Jaká pravidla platí pro chování v lese

Jaká pravidla platí pro chování v lese
11. 08. 2020 Praktické rady
K létu neodmyslitelně patří výlety do přírody. Lidé se vydávají do lesů nejen za turistikou, ale také například za houbařením. Na co je třeba pamatovat při procházce v lese a jakým činnostem se raději  …více»

Burger day v Šiklově Mlýně

Burger day v Šiklově Mlýně
10. 08. 2020 Česká republika
Dokonalý rodinný výlet v závěru letních prázdnin? Tak přesně ten vás čeká již 15. srpna. Každý si přijde na své. Ochutnáte burgery z předních burger trucků, chybět nebude ani celodenní program  …více»

Praděd a okolí

Praděd a okolí
9. 08. 2020 Česká republika
Jeseníky patří k nejoblíbenějším destinacím v České republice. Vévodí jim hora Praděd (německy Altvater, polsky Pradziad), která měří 1492 metrů, čímž se stává pátou nejvyšší horou u nás vůbec  …více»

Mravenčí stezka v Srní

Mravenčí stezka v Srní
8. 08. 2020 Česká republika
Šumavské Srní láká návštěvníky především na vlčí výběh, letní i zimní sportovní aktivity, dostatek ubytovacích kapacit, Karla Klostermanna a blízkost Povydří. Poněkud stranou propagace i zájmu turistů  …více»

Vinařské stezky a cyklostezky

Vinařské stezky a cyklostezky
6. 08. 2020 Cykloturistika
Teplé letní počasí přímo vyzývá k pohybu a aktivně strávenému času. Za vínem, sportem a nádhernou přírodou se vydejte na jižní Moravu, kde najdete několik vinařský stezek a cyklostezek. Tato  …více»
 

Robin Hood se usadí letošní léto se svojí družinou v loučenských lesích

Robin Hood se usadí letošní léto se svojí družinou  v loučenských lesích
4. 08. 2020 Česká republika
Zámek Loučeň připomene akcí Robin HOOD dobu poloviny 19. století, období romantismu. Tehdy vznikala ta nejkrásnější díla idealizující období dávných dob a jejich hrdinů. Ve Francii právě Alexandr  …více»

Den hraček na Šiklově mlýně

Den hraček na Šiklově mlýně
3. 08. 2020 Česká republika
Tato sobota bude patřit především dětem a všem milovníkům hraček a her. Navíc pro vás bude připraven bohatý animační program, akční divadla, westernová show a večer nebude chybět ani noční ohňová show  …více»

Kam ta voda mizí? aneb Filmové toulky kolem Srní

Kam ta voda mizí? aneb Filmové toulky kolem Srní
2. 08. 2020 Česká republika
Putování kolem plavebních kanálů, ať už pěšky nebo na kole, patří k populárním, neboť zaručuje minimální převýšení a je vhodné pro všechny věkové kategorie. Zvát výletníky na trasu kolem Vchynicko  …více»

Dovolená u nás, hrad Bouzov

Dovolená u nás, hrad Bouzov
1. 08. 2020 Česká republika
Jedná se o romantický hrad z přelomu 13. a 14. století. Nachází se v malebné krajině Litovelska a Mohelnicka. Do roku 1696 jej střídavě vlastnili příslušníci různých českých a moravských rodů, pak  …více»

Procházka zámeckým parkem na Konopišti

Procházka zámeckým parkem na Konopišti
31. 07. 2020 Česká republika
Zámecký park na Konopišti má rozlohu 340 hektarů a je velmi krásný. Nechal ho vytvořit arcivévoda František Ferdinand d´Este. Vede zde několik naučných stezek, které jsou velmi dobře schůdné. První  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tipNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !