Novoroční předsevzetíNovoroční předsevzetí 5 důvodů, proč nemůžete zhubnout5 důvodů, proč nemůžete zhubnout Velký roční horoskop na rok 2018Velký roční horoskop na rok 2018 Je naše dítě zralé na vstup do školy?Je naše dítě zralé na vstup do školy?
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Úterý 16.01. 2018
Dnes má svátek Ctirad
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Dieta ne Dieta vám ukáže pomocí hypnózy a naturopatie nový životní styl

9. 01. 2017 | Diety
-Komerční sdělení-

Také v České republice se po dlouhém očekávání minulý rok objevila novinka v podobě celostního programu Dieta ne Dieta, který má své kořeny ve Švýcarsku, odkud se postupně šíří do celého světa. Dieta ne Dieta se věnuje všem aspektům, které mají vliv na přibírání nadváhy nebo úbytek nadbytečných kilogramů jako jsou psychologické a biochemické faktory, životní styl a hlavně emoční nastavení, návyky a vztah k jídlu.

Jak to funguje?


  • Obor klinické naturopatie je západní směr celostní přírodní medicíny, který propojuje znalosti a tradice přírodního léčitelství s nejnovějšími poznatky klinického výzkumu v oblasti přírodní a nutriční medicíny. Naturopatie využívá k řešení nadváhy nebo obezity model, který se soustředí na gastrointestinální a endokrinní zdraví člověka v kombinaci se zaměřením na úroveň psychického stresu. Naturopatie se soustředí hlavně na zdraví těla, hubnutí je vedlejší efekt.
  • Hypnoterapie, unikátní metoda, která lidem pomůže soustředit se na to, co udělat, aby dosáhli úspěšného snížení nadváhy. Díky této metodě trvale zhubly např. zpěvačka Lily Allen nebo moderátorka Oprah Winfrey. V USA patří hubnutí pomocí hypnózy momentálně k nejoblíbenější dietě hollywoodských hvězd.

Dieta ne dietaČeská republika patří spolu s Velkou Británií mezi země, které vedou tabulku států s největší obezitou a nadváhou. Každý rok se v Čechách snaží hubnout za pomoci léků nebo úpravy stravy miliony lidí. Počet lidí s nadváhou ale přesto stále roste. Proč se tedy ještě stále potýkáme s problémem obezity, když víme, že stačí snížit příjem energie a zvýšit výdej?

Počítání kalorií a cvičení pro trvalé zeštíhlení nestačí. „Prvním krokem je nastolení rovnováhy ve vašem zažívacím traktu,“ popisuje Michaela Carter, terapeutka programu Dieta ne Dieta. „Například neodhalený a tedy neléčený zánět zažívacího ústrojí může způsobit i to, že se nemůžete zbavit nadbytečných kil. Mnoho lidí netuší, že problémy trávicího traktu mají vliv na celé vaše tělo,“ dodává. Rovnováha v zažívacím traktu jde ruku v ruce s hormonální rovnováhou, která hlavně u žen může často za problémy s nadváhou.

Dalším krokem je víra v to, že si zasloužíme zdravé tělo a zbavení se starých, škodlivých vzorců chování. Psychoterapeutické techniky pomohou lidem zbavit se nechtěných vzorců chování. Jak by se vám líbilo, kdyby vám najednou přestalo chutnat nezdravé jídlo a sbíhaly by se vám sliny na listový salát nebo kousek celeru? Pijete večer na uvolnění alkohol? Co kdybyste na místo toho měli chuť na meduňkový čaj. Tímto způsobem se můžete zbavit nejen závislosti na jídle, ale také na kouření nebo alkoholu.
Michaela Carter„Všechny tyto aktivity totiž na chvíli utiší a zklidní mysl tak, že vnímáme v tu chvíli jen blažený pocit,“ říká Michaela Carter z Dieta ne Dieta. Meditace nám pomůže zažít stejný pocit, bez toho, abychom jedli nebo pili alkohol. Pomůže nám naučit se ztišit destruktivní myšlenky, takže na místo toho, abychom sáhli po dalším dortíku nebo kousku pizzy, se naučíme si takové myšlenky uvědomit a pracovat s nimi. 

Hypnóza nás může osvobodit z vězení, které jsme si sami vytvořili ve vlastní hlavě. „Naše negativní emoce způsobují, že často jíme z nesprávného důvodu,“ vysvětluje Carter. Lidé jedí, když jsou smutní, nudí se nebo jsou naštvaní. Později mají pocity viny, obviňují se a tím vytváří začarovaný kruh. „To je to, co musíte změnit,“ dodává Carter.


Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
Poslat emailem GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj
 Komentáře
Žádné komentáře
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.

Potřebujete stylová a pohodlná křesla do pracovny? Vyberte si kvalitní kancelářské židle Hawaj.

NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY KONTAKT  ? Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !