Houbový guláš - nejoblíbenější receptyHoubový guláš - nejoblíbenější recepty Bramboráky - nejoblíbenější receptyBramboráky - nejoblíbenější recepty Nakládané zelí - nejoblíbenější receptyNakládané zelí - nejoblíbenější recepty Likér ořechovka - nejoblíbenější receptyLikér ořechovka - nejoblíbenější recepty
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Středa 26.09. 2018
Dnes má svátek Andrea
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Film Nebe, peklo... zem

24. 05. 2015 | Televizní tipy
Kariéru talentované baletky ohrožuje nešťastné zranění i citová krize. Premiéra koprodukčního snímku ČT Nebe, peklo... zem.

Hlavní hrdinkou filmu Nebe, peklo... zem je mladičká Klára, které v životě zdánlivě nic nechybí. Má před sebou úspěšnou kariéru baletky v uznávaném světovém souboru, avšak během několika okamžiků se všechny její jistoty zhroutí. Náhlé zranění přeruší nejen její strmý vzestup, ale i vztah s dlouholetým přítelem, kterého přistihne při nevěře.

Film Nebe, peklo... zemV citovém propadu potkává čtyřiapadesátiletého Rudolfa s třináctiletou dcerou, kterého opustila manželka. Klára z filmu Nebe, peklo... zem hledá oporu v hlubokém lidském vztahu, ale zaplétá se do nové hry na lásku, nedostupnost i zodpovědnost k vlastní profesi a práci. Přesto nachází ztracené jistoty a kariéra už pro ni není tou nejdůležitější věcí v životě. Teprve zhroucení iluzí ji dodá skutečnou životní sebejistotu.

„Ženu z velké části utvářejí muži, kteří ji mohou i potopit. Ale také to může být šance k objevení vlastních sil“, říká o své látce režisérka filmu Nebe, peklo... zem Laura Siváková.

Ve filmu Nebe, peklo... zem hrají: Z. Kanócz, B. Wroclawski, J. Korn, H. Poláková, L. Latinák, D. Bláhová, J. Šimko, I. Martinka a další.

Film Nebe, peklo... zem můžete sledovat 24. 5. 2015 od 22,15 hodin na ČT1!


Zdroj, foto: Česká televize


Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj

Další fotografie ke článku Film Nebe, peklo... zem:

Film Nebe, peklo... zem
Film Nebe, peklo... zem
Film Nebe, peklo... zem
Film Nebe, peklo... zem
Film Nebe, peklo... zem
Film Nebe, peklo... zem
Film Nebe, peklo... zem
 Komentáře
Žádné komentáře
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !