Bramboráky - nejoblíbenější receptyBramboráky - nejoblíbenější recepty Nakládané zelí - nejoblíbenější receptyNakládané zelí - nejoblíbenější recepty Likér ořechovka - nejoblíbenější receptyLikér ořechovka - nejoblíbenější recepty Jak vyrobit budku z prkna?Jak vyrobit budku z prkna?
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Narozeninový poklad
Soutěžte o výhry za
více než 150 000 Kč
do konce zbývá:
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Úterý 23.10. 2018
Dnes má svátek Teodor
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Karel Voříšek a Vánoce

22. 12. 2010 | Úspěšní lidé

Co pro mě  znamenají Vánoce

Vánoce jsou pro mě od dětství jeden z nejkrásnějších svátků v roce. Mám je hodně rád, ovšem bez toho vánočního šílenství. Celá rodina je hezky pohromadě, a jak se rozrůstá, poslední přírůstek byl před třemi roky synovec Pišta, tak jsou ty svátky čím dál hezčí. Rozzářené oči těch malých a jejich víra v Ježíška, tak to je úplně to nejkrásnější.

 

Jak jsem si představoval Ježíška

I když se nám tehdejší propaganda snažila podsunout Dědušku Maróze, jako toho, kdo nosí dárky, já jsem si Ježíška vždycky představoval jako miminko v  jesličkách, jen mi nebylo jasné, jak utáhne takovou kupu dárků. To vždycky byla taková malá záhada, na kterou jsem po obdržení dárku zase zapomněl.

 

Nejkrásnější dárek

Nejvíc jsem byl paf z dárku, který jsem dostal v roce 1972, a to byla moje malá sestřička Janina, kterou jsem si vyprosil na rodičích. Narodila se těsně před svátky a na Vánoce přišly s maminkou z porodnice. To byl můj nejkrásnější dárek, a dodneška je.

 

Zdroj: NOVA

Foto: Archiv  TV NOVA

 

Mirka Bali

ChytráŽena.cz


Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj
Hodnocení
Nelíbí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Líbí
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10


Komentáře
Žádné komentáře
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.



NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !

Zlaťáky