Pěvecká show SuperStar 2018 zná své porotcePěvecká show SuperStar 2018 zná své porotce Velikonoční beránek nejoblíbenější receptyVelikonoční beránek nejoblíbenější recepty Velký roční horoskop na rok 2018Velký roční horoskop na rok 2018 Robinsonův ostrov - pravidla pro rok 2018Robinsonův ostrov - pravidla pro rok 2018
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Velikonoční nadílka
Soutěžte s námi o 300 skvělých výher
do konce zbývá:
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Úterý 20.03. 2018
Dnes má svátek Světlana
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Magická noc - srdce pro děti

9. 12. 2010 | Kultura

Netradiční benefiční show MAGICKÁ NOC – SRDCE PRO DĚTI
se uskuteční na podporu projektu SRDCE PRO DĚTI, na kterém již tři roky spolupracuje občanského sdružení Život dětem s deníkem Blesk.

Vstupte s námi do TESLA ARÉNY tak, jak ji neznáte! Díky technickým zázrakům dnešní doby se zde budete cítit jako v ledové říši, budete mít pocit, že stojíte v zimě večer u zamrzlého rybníku místo u zastřešeného hokejového kluziště a dýchne na vás magické kouzlo Vánoc a pohádek, které máme v předvánočním čase všichni tak rádi. Magickou noc v Tesla Aréně můžete sledovat v přímém přenosu na TV Prima.


magicka-nocOcitnete se v reji úžasných laserových, 3D a pyro efektů, mezi kterými vás na ledovou plochu přijdou pobavit přední umělci české hudební scény jako Karel Gott, Petr Hapka, Leona Machálková, Petr Kolář, Ewa Farna, Petr Bende, Mista, Philip Maxx, Turbo a Libuše Vojtková, Mighty Shake, JAD Dance Company, Pyroterra a 5angels. Celým večerem vás provede Petr Vondráček.


Pomoci nemocným dětem můžete také zasláním dárcovské sms ve tvaru DMS SRDCEPRODETI na číslo 87777 v ceně 30 Kč. Organizátor večera o.s. Život dětem obdrží 27 Kč.


O projektu Srdce pro děti


Srdce pro děti je krásný projekt, který pomáhá vážně nemocným a postiženým dětem v České republice získat finanční prostředky na úhradu jejich léčby, zdravotnických pomůcek, přístrojů a dalšího potřebného vybavení k jejich uzdravení a také ke zlepšení kvality jejich života.


Komu projekt pomáhá? Dětem, které trpí nějakým handicapem, dětem, které postihla těžká nemoc či zranění a dětem, které nemají rodinu a po něčem pro ně nedostupném obrovsky touží. Získané finanční prostředky jsou věnovány osudům těch dětí, kterým zdravotní pojišťovna nebo jiné státní instituce nejsou schopny či ochotny potřebné věci nebo tužby hradit ze svých zdrojů. Od roku 2008 pomohl projekt jednotlivým dětem, ale i nemocnicím a dětskému domovu celkovou částkou 2,554.691 Kč.


MAGICKÁ NOC – SRDCE PRO DĚTI již ve středu
15. prosince 2010 od 20 hod v Tesla Aréně


Zdroj: Magická noc.com


Vendi V.
ChytráŽena.cz


Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
Poslat emailem GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj


Komentáře
Žádné komentáře
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.

Potřebujete stylová a pohodlná křesla do pracovny? Vyberte si kvalitní kancelářské židle Hawaj.

NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY KONTAKT  ? Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !

Pomlázka