Červená řepa - nejoblíbenější receptyČervená řepa - nejoblíbenější recepty Tipy na dekorace pro krásnější podzim a zimuTipy na dekorace pro krásnější podzim a zimu Nakládané zelí - nejoblíbenější receptyNakládané zelí - nejoblíbenější recepty Jak vyrobit budku z prkna?Jak vyrobit budku z prkna?
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Vánoční strom
Soutěžte s námi o 400 skvělých výher !!!
do startu zbývá:
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Sobota 18.11. 2017
Dnes má svátek Romana
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Partička 10.3. 2014

10. 03. 2014 | Televizní tipy
Další premiérový díl show Partička s datem 10.3. 2014 započne zbrusu nová hra ZMĚŇ PÍSMENO, v níž kluci musí každé písmeno K nahradit písmenem P. Ve scénce, kdy jeden soused vytopí toho druhého, si ale Geňa i Michal budou myslet, že to mají dělat i naopak a mění tedy i P za K. Suchoš to ale nakonec moc dobře pochopí: „Jo, já měl říct: Pundo, tys mě vytopil,“ pokyvoval uznale, načež Ondra odvětil „To je teda prasojízda!“

On sám se ale parádně předvede hned v další hře, kdy si Partičkáři vylosují CHARAKTERY V OBÁLCE. A právě Ondra si vytáhne obálku, která určuje, že bude hádat on coby moderátor, kterého právě opustil přítel. „Purva!“ vztekal se s odkazem na minulou hru Ondra. Ten i přesto bravurně uhodne, že je Igor hluchá bordelmamá a Michal zamilovaný krasobruslař. Jen Geňa mu dá coby básník kleptoman v show Partička s datem 10.3. 2014 trochu zabrat.

Partička 10.3. 2014V pořadu PRO NESLYŠÍCÍ, který bude hostit lidového léčitele Igora, se Suchoš předvede jako poněkud vulgární překladatel, který prý nerozumí ani pí*u, což názorně ukáže i pomocí jazyka. Je tedy jedině dobře, že se Partička každé pondělí na Primě vysílá až po desáté večer. Další hry budou už naštěstí slušné, ale všechny zabrousí do trochu morbidního tématu. Na sraz základky po letech totiž dorazí samé MRTVOLY, které jako loutky bude vtipně ovládat Igor. Že bude mrtvá třídní učitelka, to by se dalo čekat. Že ale umřou i všichni spolužáci, to Igorovi pěkně zavaří.

Dále v show Partička s datem 10.3. 2014 naváže POHŘEB učitele Aloise Jebavého, který zemřel při dojení krávy. Naši Partičkáři se ujmou smutečního slova, které bude vskutku netradiční. Málokterá smuteční řeč začíná slovy: „Vážená Jebavá rodino…“ Celou Partičku zakončí smuteční píseň, které se ujmou TŘI HLAVY Suchoše, Ondry a Geni. To si nenechte ujít již toto pondělí10.3. 2014 ve 22.40 na Primě!

Sledujte další díl oblíbeného pořadu Partička nově
v pondělí 10.3. 2014 od 22:40 na Primě


Zdroj, foto: Prima

Vendula Vrablová
ChytráŽena.cz

Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
Poslat emailem GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj

Další fotografie ke článku Partička 10.3. 2014:

Partička 10.3. 2014
Partička 10.3. 2014
Partička 10.3. 2014
Partička 10.3. 2014
Partička 10.3. 2014
Partička 10.3. 2014
Partička 10.3. 2014
 
Čtěte takéKomentáře
Žádné komentáře
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.

Potřebujete stylová a pohodlná křesla do pracovny? Vyberte si kvalitní kancelářské židle Hawaj.

NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY KONTAKT  ? Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !