Čas malinČas malin Houbový guláš - nejoblíbenější receptyHoubový guláš - nejoblíbenější recepty Bramboráky - nejoblíbenější receptyBramboráky - nejoblíbenější recepty Nakládané zelí - nejoblíbenější receptyNakládané zelí - nejoblíbenější recepty
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Úterý 18.09. 2018
Dnes má svátek Kryštof
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Plavba na lodi v Chorvatsku

22. 08. 2015 | Evropa

Jako každý rok, tak i letos jsme na začátku července vyrazili autobusem do Chorvatska, tentokrát na Makarskou riviéru do hotelu Dalmacija. Cesta uběhla velmi rychle a hned po příjezdu jsme se ubytovali a vyrazili jsme se vykoupat k moři. Moře bylo teplé a osvěžující.

Prakticky každý den jsme se chodili koupat k moři, k bazénu nebo jsme i využívali nabídku fitness a cvičení animátorského týmu našeho hotelu.

Na konci týdne jsme se poslední den pobytu  rozhodli pro výlet na lodi do blízkého městečka Korčula. Vyjížděli jsme hned ráno po snídani a plavba trvala asi 2,5 hodiny. Na lodi byli prakticky lidé z celého světa, ale nejvíce právě Češi, Slováci, Poláci a Němci. Po celou dobu plavby nám kapitán lodi představoval městečka a turistické destinace, které jsme míjeli cestou, a navíc nám pouštěl typické chorvatské písně. Na konci plavby následoval oběd na lodi – grilovaná ryba s chlebem a zeleninou + chorvatský nápoj rakija.

plavba nalodiPoté už následovala prohlídka historické části Korčuly s průvodcem. Prošli jsme opravdu každou památku a kvůli horku jsme potom byli tak unavení, že jsme se zmohli jen na zmrzlinu.

Při zpáteční cestě jsme na lodi nakoupili suvenýry domů a cestovali jsme zpět do hotelu. Tentokrát nám kapitán lodi pouštěl typické písně národů, které byly na lodi a lidé možná i díky teplému počasí nebo díky alkoholu, začali tancovat a bavit se. Na konci plavby byli vybráni nejlepší tanečníci plavby a ti dostali tričko s obrázkem naší lodi.

Musím říct, že na výletě lodí jsem byla už po několikáté, ale takovou přátelskou atmosféru jsem už dlouho nezažila.

A hlavně díky výletu, krásnému hotelu a vydařenému počasí to byla velmi pěkná dovolená, na kterou se bude ještě dlouho vzpomínat.


Martinka1p - čtenářka
ChytráŽena.cz

Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj
Hodnocení
Nelíbí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Líbí
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Další fotografie ke článku Plavba na lodi v Chorvatsku:

Plavba na lodi v Chorvatsku
Plavba na lodi v Chorvatsku
Plavba na lodi v Chorvatsku
Plavba na lodi v Chorvatsku
Plavba na lodi v Chorvatsku
 Komentáře
Obrázek uživatelky
profil
Chorvatsko mám taky moc ráda. Historická část města Korčula je moc hezká. Jeli jsme tam na výlet při pobytu v Orebiči.
Obrázek uživatelky
profil
asi zajímavý zážitek..Smajlík
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles