Pampeliškový med - nejoblíbenější receptyPampeliškový med - nejoblíbenější recepty Bezová šťáva a bezový sirup - nejoblíbenější receptyBezová šťáva a bezový sirup - nejoblíbenější recepty Dětský den 2019 - kam s dětmi vyrazitDětský den 2019 - kam s dětmi vyrazit Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Jedeme na výlet
Soutěžte s námi o 300 skvělých výher
do startu zbývá:
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Sobota 25.05. 2019
Dnes má svátek Viola
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Policie v akci: Zoufalý otec, stalking na Kampě a dvojí ceny

24. 09. 2018 | Televizní tipy
Čtyři případy, čtyři lidské osudy každý všední den. Reální policisté, případy ukazující skutečný život a volání o pomoc. Příběhy z každodenní policejní praxe, ať už se jedná o drobné přestupky, ale i větší konflikty nebo podezření z trestných činů, přináší divákům pořad Policie v akci. Některé případy mohou sloužit jako varování, jak se nenechat podvést a okrást, i jako návod na to, v jakých situacích se na muže a ženy zákona obrátit. Jiné příběhy vyvolávají úsměv, končí dobře či nápravou. A jsou i případy, kde není jiná možnost než pachatele zatknout a odvést na služebnu.

Tři nejzajímavější případy tohoto týdne:


Zoufalý otec

Policie je přivolána záchrankou k případu topícího se dítěte v bazénku. Záchranka se s policisty potkává před domem, má naložené dítě a odjíždí s ním do nemocnice. Na místě je zoufalý otec, kterého drží sousedka, aby nenapadnul vlastní ženu, která je na mol. Policisté potřebují zjistit, co se na místě odehrálo. Ukazuje se, že žena dítě hlídala, ale odešla, aby si koupila flašku vína. Topící se dítě zachránila sousedka, pak dorazil otec a až po něm opilá manželka. Policisté ženu odvezou na záchytku, musí vyřešit, zda v tomto případě má muž nárok na vykázání manželky.

Policie v akci: Zoufalý otec, stalking na Kampě a dvojí cenyStalking na Kampě

Na linku 158 oznámila anonymní žena, že vidí mohutného muže, jak napadl mladíka, který se mu jen stěží mohl ubránit. Tomu všemu navíc podle ní přihlížela nějaká dívka. Hlídka přijíždí na místo a nachází muže, který drží pod krkem mladého kluka a něco mu velmi zblízka vysvětluje. Jakmile muž vidí policisty, mladíka pouští s tím, že je dobře, že jdou, ať si ho rovnou odvezou, že si s takovým úchylem nechce špinit své ruce. Policisté zjišťují, že se jedná o otce přihlížející dívky, který se rozhodl vzít spravedlnost do svých rukou. Vysvětluje policii, že jeho dceru stalkuje, že to trvá už řadu měsíců, během kterých ji s pauzami píše divné zprávy, třeba že jí chce vyloupnout oči a sníst je. Mladík nic moc neříká, má evidentně strach. Dívku policisté poučí o tom, kdy se má dostavit na stanici, aby podala vysvětlení. O stalking se totiž v tuto chvíli nejedná, muselo by jít o delší časový úsek. Mladíka tudíž policisté musí nechat jít.

Dvojí ceny

Policie je přivolána do menší rodinné restaurace v centru Prahy. Zavolal je mladík, který vzal na večeři své zahraniční přátele do restaurace, kde není poprvé. Po celou dobu se s nimi baví anglicky. Zarazily ho ale ceny v anglickém jídelním lístku, který jim číšník přinesl, a které jsou dvojnásobné. Mladík si proto svůj lístek ponechá s tím, že ještě nemá vybráno a odejde na toaletu zavolat policii. Prosí, zda by si policisté nemohli přijít objednat jídlo, aby jim obsluha musela donést český jídelní lístek. Policisté přijíždí na místo, sedají si jako hosté a žádají si jídelní lístek. Obsluha začíná být nervózní, donese policistům české menu a po mladíkovi chce, aby si už konečně objednal. Je vidět, že si potřebují odnést lístek. V tu chvíli na ně mladík promluví česky a jde k policistům s tím, že to on je volal a zda mohou porovnat jídelní lístky. Ceny nejsou stejné, anglické menu je má skutečně dvojnásobné. V restauraci obsluhuje přímo majitel restaurace se synem. Chvíli se vymlouvají na chybu překladatele, po chvíli výmluv se přiznají, ale dál se vymlouvají s tím, že to není snaha okrást cizince, ale umožnit českým hostům najíst se za rozumné ceny na Staroměstském náměstí.

Pořad Policie v akci sledujte každý
všední den na Primě v 16.50 hodin


Zdroj, foto: Prima

Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj


Komentáře
Žádné komentáře
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.

Přehledné srovnání bankovních i nebankovních půjček online na Usetreno.czNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !

Vstupenka