Velký roční horoskop na rok 2019Velký roční horoskop na rok 2019 Jarní prázdniny 2019 - termínyJarní prázdniny 2019 - termíny 5 důvodů, proč nemůžete zhubnout5 důvodů, proč nemůžete zhubnout Jak vyrobit budku z prkna?Jak vyrobit budku z prkna?
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Vánoční strom
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Pátek 15.02. 2019
Dnes má svátek Jiřina
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Pošta pro tebe 4. 2. 2018

4. 02. 2018 | Televizní tipy
Cesta ke šťastnému konci nebyla pro Marušku, Věru ani Valtera jednoduchá. Sledujte příběhy prvního dílu nové série Pošty pro tebe. Pořad Pošta pro tebe ze dne 4. 2. 2018 uvádí Ester Janečková. Režie M. Dvořáček.

Marie je šestadvacetiletá žena. Žije spokojeně, pracuje, sportuje a plánuje si společnou budoucnost s přítelem. Sama říká, že žije vysněný život. Nabízí se otázka: Proč vysněný? Protože život, který Marie žila do svých šestnácti let, byl pravým opakem toho současného. Tehdy si, ne vlastní vinou, sáhla doslova na dno. 

Věra z pořadu Pošta pro tebe ze dne 4. 2. 2018 pracovala celé roky jako učitelka na základní škole v integrovaných třídách. Třídách, ve kterých se společně vyučují zdravé děti s dětmi s různým postižením. Nepřichází ale do Pošty proto, aby litovala sebe či své žáky nebo jejich rodiče. I když během své kariéry spoluprožila nejeden smutný lidský příběh, přichází jako posel dobrých zpráv. 

Pošta pro tebe 4. 2. 2018Valter z pořadu Pošta pro tebe ze dne 4. 2. 2018 je třiaosmdesátiletý muž. Šedesát let žije s manželkou Ludmilou šťastný, láskou a tolerancí naplněný život. Před třemi lety se však ocitl v situaci, kdy mohl jeho život z minuty na minutu skončit.

Ludmila prožívala nejhorší chvíle svého života. S milovaným mužem se v duchu loučila, nevěděla, co dělat, jak mu pomoci. Valter tehdy potkal své anděly strážné.Pořad Pošta pro tebe lze sledovat 4. 2. 2018 od 17,25 hodin na ČT1!


Zdroj, foto: Česká televize

Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj
 Komentáře
Žádné komentáře
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !