Jak vyrobit budku z prkna?Jak vyrobit budku z prkna? Tipy na dekorace pro krásnější podzim a zimuTipy na dekorace pro krásnější podzim a zimu Květina Vánoc - Vánoční hvězdaKvětina Vánoc - Vánoční hvězda Nejoblíbenější VÁNOČNÍ KOLEDYNejoblíbenější VÁNOČNÍ KOLEDY
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Vánoční strom
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
pondělí 10.12. 2018
Dnes má svátek Julie
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Zvířátka

O tažných psech

O tažných psech
26. 07. 2017 Zvířátka
Aljašský malamut, jak už je patrné z názvu, pochází z Aljašky. Používá se především jako tažný pes do saní a je též vhodný do rodiny. Psi dorůstají do výšky v kohoutku 64 cm a feny okolo 58 cm  …více»

Není vejce jako vejce

Není vejce jako vejce
20. 07. 2017 Zvířátka
Chováme už roky berany a slepice. Zkoušeli jsme chovat také krůty, králíky a další zvířectvo, dokonce jsme měli několik let u domu také pašíka. Jednoho dne někdo přišel s tím, že budeme chovat  …více»

Psí plemena - společenská a toy

Psí plemena - společenská a toy
19. 07. 2017 Zvířátka
Říká se mu kadeřavý belgicko-francouzský, neboť pochází z Belgie a Francie. Je vhodný do rodiny. Jeho výška v kohoutku nesmí přesáhnout 30 cm a váha bývá u těchto psů v dospělosti kolem 4 kg. Výška  …více»

Britské kočky kralují

Britské kočky kralují
18. 07. 2017 Zvířátka
Britské kočky mají přezdívku nebo spíše přídomek, královny na kočičím výsluní. To proto, že mají ideální tvar těla, krásnou plyšovou srst a tzv. nebesky modrošedou barvu, ze které vykukují krásné,  …více»

4 časté zlozvyky psů. Jak je pejska odnaučit?

4 časté zlozvyky psů. Jak je pejska odnaučit?
15. 07. 2017 Zvířátka
Žebrání, pojídání odpadků a jiných „lahůdek“, neustálé štěkání či ničení nábytku - to je jen malý výčet častých psích zlozvyků. Mnoho lidí si myslí, že psa nejde jeho neřestem odnaučit, takže mu je  …více»
 

Dovolená se psem? Nenechte nic náhodě!

Dovolená se psem? Nenechte nic náhodě!
13. 07. 2017 Zvířátka
Jak zvládne zvíře cestu, co všechno musím mít s sebou, co když nás ním neubytují …? To vše se nám honí hlavou, pokud uvažujeme o dovolené se psem. Pro mnohé je dovolená s mazlíčkem nepředstavitelná,  …více»

Co je vlastně zač ten pštros

Co je vlastně zač ten pštros
7. 07. 2017 Zvířátka
Pštros je největší a nejmohutnější pták na naší planetě. Křídla má, ale nepoužívá je. Jako kompenzaci má dlouhé a silné nohy, je tudíž vynikající běžec. Dokáže běžet až 60 km za hodinu po více než  …více»

Kočka a mateřství

Kočka a mateřství
6. 07. 2017 Zvířátka
Možná pro svou jemnou a měkkou srst kočky působí dojmem milého, krásného, něžného a sladkého stvoření. Všichni víme, že pohled na kočku pečující o svá koťátka je pro nás okouzlující a nemůžeme se  …více»

Cestování s kočkou

Cestování s kočkou
2. 07. 2017 Zvířátka
O kočkách se říká, že jsou tvrdohlavé a my tomuto názoru musíme dát leckdy za pravdu. Jejich povahy jsou různorodé. Mohou být divoké, sveřepé, bázlivé nebo i zakřiknuté. Když chceme cestovat s kočkou  …více»

Blech se v domácnosti zbavuje těžko, nejlepším způsobem ochrany je prevence!

Blech se v domácnosti zbavuje těžko, nejlepším způsobem ochrany je prevence!
26. 06. 2017 Zvířátka
Přestože děda Komárek ve slavné komedii Na samotě u lesa tvrdil, že psí blechy na člověka nejdou, zkušenosti majitelů domácích mazlíčků hovoří jinak. Chytne-li pejsek blechy, netrvá to dlouho,  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !