Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Vyrob si sama: léčivý olejíček z květů šeříkuVyrob si sama: léčivý olejíček z květů šeříku Pampeliškový med - nejoblíbenější receptyPampeliškový med - nejoblíbenější recepty Bezová šťáva a bezový sirup - nejoblíbenější receptyBezová šťáva a bezový sirup - nejoblíbenější recepty
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Čtvrtek 28.05. 2020
Dnes má svátek Vilém
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Zvířátka

Morčata a jejich smyslové vnímání

Morčata a jejich smyslové vnímání
23. 09. 2017 Zvířátka
Jak je patrné, morčata jsou společenská zvířata. Jedna z přirozených schopností pro ně je, že žijí ve skupinách. Ve světě proběhla už řada výzkumů, které se zabývaly sociálním chováním těchto hlodavců  …více»

Blechy nejsou klíšťata a aktivní jsou po celý rok

Blechy nejsou klíšťata a aktivní jsou po celý rok
17. 09. 2017 Zvířátka
Lidé mají často pocit, že klíšťata jsou nebezpečnější než blechy a antiparazitika kupují psům či kočkám hlavně v době, kdy je tzv. „klíšťová sezóna“. Jakmile ale vyprší účinnost obojků (5 – 6 měsíců)  …více»

Jak ošetřit poraněné domácí zvíře?

Jak ošetřit poraněné domácí zvíře?
13. 09. 2017 Zvířátka
Pro dokonalost našeho moderního bytí jsme se jako lidé rozhodli obohatit náš svět soužitím s němou tváří. A je úplně jedno jestli se jedná o psa, kočku, morče, papouška či jinou žoužel. Tak jako tak  …více»

Kočka a pes v jednom bytě?

Kočka a pes v jednom bytě?
30. 08. 2017 Zvířátka
Máte doma pejska a rádi byste si k němu pořídili i kočičku nebo naopak, ale bojíte se je mít v jedné domácnosti? Soužití psa i kočky pod stejnou střechou nemusí být vůbec žádný problém. Stačí  …více»

Odkud vlastně kočky přišly

Odkud vlastně kočky přišly
6. 08. 2017 Zvířátka
Začalo to výskytem koček divokých, které se dostaly k lidem už zhruba před více než 4 000 lety. Prošly si různými údobími - uctívání, nenávidění, obdivování a zbožňování. Kočky si vždycky dokázaly  …více»
 

O tažných psech

O tažných psech
26. 07. 2017 Zvířátka
Aljašský malamut, jak už je patrné z názvu, pochází z Aljašky. Používá se především jako tažný pes do saní a je též vhodný do rodiny. Psi dorůstají do výšky v kohoutku 64 cm a feny okolo 58 cm  …více»

Není vejce jako vejce

Není vejce jako vejce
20. 07. 2017 Zvířátka
Chováme už roky berany a slepice. Zkoušeli jsme chovat také krůty, králíky a další zvířectvo, dokonce jsme měli několik let u domu také pašíka. Jednoho dne někdo přišel s tím, že budeme chovat  …více»

Psí plemena - společenská a toy

Psí plemena - společenská a toy
19. 07. 2017 Zvířátka
Říká se mu kadeřavý belgicko-francouzský, neboť pochází z Belgie a Francie. Je vhodný do rodiny. Jeho výška v kohoutku nesmí přesáhnout 30 cm a váha bývá u těchto psů v dospělosti kolem 4 kg. Výška  …více»

Britské kočky kralují

Britské kočky kralují
18. 07. 2017 Zvířátka
Britské kočky mají přezdívku nebo spíše přídomek, královny na kočičím výsluní. To proto, že mají ideální tvar těla, krásnou plyšovou srst a tzv. nebesky modrošedou barvu, ze které vykukují krásné,  …více»

4 časté zlozvyky psů. Jak je pejska odnaučit?

4 časté zlozvyky psů. Jak je pejska odnaučit?
15. 07. 2017 Zvířátka
Žebrání, pojídání odpadků a jiných „lahůdek“, neustálé štěkání či ničení nábytku - to je jen malý výčet častých psích zlozvyků. Mnoho lidí si myslí, že psa nejde jeho neřestem odnaučit, takže mu je  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !