Novoroční předsevzetíNovoroční předsevzetí 5 důvodů, proč nemůžete zhubnout5 důvodů, proč nemůžete zhubnout Velký roční horoskop na rok 2018Velký roční horoskop na rok 2018 Velikonoční beránek nejoblíbenější receptyVelikonoční beránek nejoblíbenější recepty
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Sobota 17.02. 2018
Dnes má svátek Miloslava
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Rudyho má každý rád 1. díl – Narozeniny

31. 08. 2015 | Televizní tipy
Dáša si přeje oslavit narozeniny jen s Rudym a dětmi. Bez tchyně, tchána a švagra. I toto prosté přání se promění v neřešitelný problém. Nový televizní sitcom z rodinného prostředí.

Rudyho má každý rád je adaptací úspěšného amerického sitcomu z rodinného prostředí. Situace a střety, které běžný život přináší, jsou nám důvěrně známé. Podobně žijeme i my. Navíc způsob řešení situací a především humor a nadhled je nám blízký.

V české verzi žije Rudyho rodina v Praze a všechny reálie jsou české. Mladí manželé mají tři malé děti a milující rodiče, kteří jim s láskou pomáhají. Problém je v tom, že pořád. Bydlí totiž přes ulici. A tak mají manželé starosti nejen s dětmi ale i s nimi. Každá jejich návštěva je jako cvrnknutí do Rudyho má každý rád 1. díl – Narozeninynosu. Jednou za měsíc se to dá vydržet, ale když se to děje každou půlhodinu, je to k nesnesení. Jako by nestačilo být milující otec, ohleduplný manžel a vytížený sportovní redaktor splácející hypotéku na domek!

Jako by nestačilo být vzornou matkou tří dětí, malé Anežky a dvojčat nemluvňat Matěje a Jiříka, a ženou v domácnosti! Nestačí. Hranice jejich obydlí jsou neformální, nebo spíš vůbec neexistují a rodiče i podivínský bratr jsou u nich pořád. Velká milující rodina.

V 1. dílu sitcomu Rudyho má každý rád prochází Rudy velkou zkouškou, jak vyřešit narozeniny Dáši, která by si je přála alespoň jednou oslavit bez členů jeho rodiny. V klidu. Rudy to chápe, ale matka, otec i bratr se právě na její narozeniny tolik těší! Rudy jim vše jistě vysvětlí a oni pochopí. Nebo bude muset lhát? Řekne třeba, že jedou na výlet na Říp? A projde mu to?

V 1. dílu sitcomu Rudyho má každý rád hrají: S. Rašilov, J. Schneiderová, O. Navrátil, E. Holubová, D. Novotný a další. Scénář P. Rosenthal. Kamera K. Fairaisl. Režie P. Zahrádka

1. díl sitcomu Rudyho má každý rád můžete sledovat 31. 8. 2015 od 21 hodin na ČT1!


Zdroj: Česká televize
Foto: Zuzana Páchová

Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
Poslat emailem GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj

Další fotografie ke článku Rudyho má každý rád 1. díl – Narozeniny:

Rudyho má každý rád 1. díl – Narozeniny
Rudyho má každý rád 1. díl – Narozeniny
Rudyho má každý rád 1. díl – Narozeniny
Rudyho má každý rád 1. díl – Narozeniny
Rudyho má každý rád 1. díl – Narozeniny
 Komentáře
Žádné komentáře
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.

Potřebujete stylová a pohodlná křesla do pracovny? Vyberte si kvalitní kancelářské židle Hawaj.

NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY KONTAKT  ? Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !