Houbový guláš - nejoblíbenější receptyHoubový guláš - nejoblíbenější recepty Bramboráky - nejoblíbenější receptyBramboráky - nejoblíbenější recepty Nakládané zelí - nejoblíbenější receptyNakládané zelí - nejoblíbenější recepty Likér ořechovka - nejoblíbenější receptyLikér ořechovka - nejoblíbenější recepty
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Čtvrtek 20.09. 2018
Dnes má svátek Oleg
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Show Jakuba Koháka Pečený sněhulák na České televizi

13. 09. 2014 | Televizní tipy
Česká televize uvede nový pořad Pečený sněhulák, který má koule. Původní skečová show v režii Jakuba Koháka Pečený sněhulák od České televize je plná nekorektního humoru a bude se vysílat každé pondělí od 1. září ve 21 hodin na obrazovce ČT1.

Pečený sněhulák je původní skečová show České televize plná nekorektního humoru, jejíž silnou devizou je sehraná parta talentovaných pražských a ostravských herců. Právě díky jejich společným improvizacím a správnému "jiskření" vzniká osobitá zábava, nabízející svébytný pohled na život i situace kolem nás, které jsou i nám často dobře povědomé.

Osou každého dílu Pečeného sněhuláka je fiktivní reportáž, která prostřednictvím mystifikace dělá legraci z nejrůznějších věcí kolem nás. Mezi „reportážními vstupy z Show Jakuba Koháka Pečený sněhulák na České televiziterénu“ se pak střídají jednotlivé skeče. Jejich témata jsou nadčasová, od satiry na současnou společnost a vyhraněné charaktery lidí, se kterými se občas v životě setkáváme, až po ryze absurdní situace.

Originální humor tvůrců a protagonistů Pečeného sněhuláka od České televize si už našel řadu fanoušků díky publikování několika virálních videí na internetu. Ambicí pořadu Pečený sněhulák je navázat na tradice populární České sody nebo zahraničních vzorů, jakými jsou např. Monty Pythoni, série Malá Velká Británie, Big Train a další.

„Natočit dobrý skečový pořad je podle mého názoru mezi televizními žánry jedna z nejtěžších disciplín. Možná proto tady od České sody žádný nebyl. Nevím, jestli se nám to s Pečeným sněhulákem povedlo, ale rozhodně jsme se snažili a u psaní scénářů, na natáčení a ve střižně jsme se bavili. Víte, ono to s naším pořadem bude tak, buď to bude průser, nebo pochvala, nic mezi tím, ale kdo nic nedělá, nic nezkazí. Budeme tedy napjatě čekat, jak budou reagovat diváci,“ dodává kreativní producentka ČT Kateřina Ondřejková.

V pořadu Pečený sněhulák od České televize účinkují: Jakub Kohák, Roman Štabrňák, Kateřina Janečková, Roman Mrázik, Vladimír Skórka, Albert Čuba, Josef Kaluža, Tomáš Grohregin, David Tobiáš, Zuzana Truplová a další.

Show Pečený sněhulák vysílá Česká televize každé pondělí od 1. září 2014 od 21 hodin na ČT1.


Zdroj, foto: Česká televize

Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj

Další fotografie ke článku Show Jakuba Koháka Pečený sněhulák na České televizi:

Show Jakuba Koháka Pečený sněhulák na České televizi
Show Jakuba Koháka Pečený sněhulák na České televizi
Show Jakuba Koháka Pečený sněhulák na České televizi
 Komentáře
Žádné komentáře
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !