Houbový guláš - nejoblíbenější receptyHoubový guláš - nejoblíbenější recepty Bramboráky - nejoblíbenější receptyBramboráky - nejoblíbenější recepty Nakládané zelí - nejoblíbenější receptyNakládané zelí - nejoblíbenější recepty Likér ořechovka - nejoblíbenější receptyLikér ořechovka - nejoblíbenější recepty
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Sobota 22.09. 2018
Dnes má svátek Darina
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Show Jana Krause 7.1. 2015

7. 01. 2015 | Televizní tipy
Oblíbená televizní Show Jana Krause s datem 7.1. 2015, bude opět plná zajímavých hostů. Herečka Aňa Geislerová, zpěvák Ben Cristovao a biolog Jaroslav Flegr se představí v Show Jana Krause s datem 7.1. 2015.

Show Jana Krause – 7.1. 2015 – hosté:


Aňa Geislerová – herečka, která točí jeden film za druhým, nepřehlédnutelná módní ikona, žena, která nechce poskytovat rozhovory na téma, jak svůj život zvládá a stíhá jako trojnásobná maminka, a odmítá nosit image „strhané matky“. Letos chystá již desátý ročník tradičního Vánočního bazaru z Mokré čtvrti.

Show Jana Krause 15.11. 2013Ben Cristovao – zpěvák, tanečník, herec, moderátor, je jedním z nominovaných na videoklip roku v anketě Český Slavík a zároveň jedním z důkazů, že i pěvecké soutěže umí vyprodukovat zajímavé jméno. V novém singlu, který nazval Stop, přichází zpěvák s překvapivou změnou žánru - s reggae rytmy.

Profesor Jaroslav Flegr – slavný evoluční biolog, který se stal hvězdou citovanou novináři i odborníky na celém světě díky svému převratnému objevu: přišel na to, že lidské chování ovlivňuje parazit přenášený kočkami. „Z hlediska vědy to zase tak překvapivý objev není - prostě máme další zvíře, které je ovlivňováno parazitem. Jen je to zrovna člověk," vysvětluje s tím, že mezi člověkem a myší z pohledu parazitologa tolik rozdílů není. Proč se vůbec evoluční biolog věnuje parazitům?

 „Když jsem nastoupil na katedru parazitologie, hledal jsem nějaké styčné body s evoluční biologií. A těmi se ukázala být manipulační hypotéza - tedy hypotéza, která tvrdí, že řada parazitů mění svého hostitele. Třeba Toxoplasma gondii je typický příklad - aby se z původního hostitele - myši - dostala do dalšího - kočky - změní chování myši tak, aby ji kočka snadno ulovila," vysvětluje profesor. Dodává, že sám je také napadený toxoplasmou a na jeho chování se to prý projevuje tak, že se neleká. „Za mnou třeba troubí auto, ale já se neleknu, jen se otočím," vysvětluje. Vypráví také, že pokusy s toxoplasmou prý na fakultě dělali nejdřív na myších a později přešli na lidi - na studenty, kteří byli ochotni do těchto experimentů jít.

Premiéru dalšího dílu čtvrté série Show Jana Krause uvidíte
v pátek 7.1. 2015 od 21:30 na Primě.


Zdroj, foto: Prima
Vendula Vrablová

Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj
 
Čtěte takéKomentáře
Žádné komentáře
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !