Léto - čas jahodLéto - čas jahod Čas malinČas malin Rybízová marmeláda - nejoblíbenější receptyRybízová marmeláda - nejoblíbenější recepty Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Čtvrtek 19.07. 2018
Dnes má svátek Čeněk
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Show Jana Krause - Jak na Nový rok…

31. 12. 2010 | Televizní tipy
Herce Martina Dejdara, začínající zpěvačku Dominiku Haškovou a sběratele pytlíků na nevolnost Miloše Kubištu uvidíte v silvestrovském vydání pořadu Jana Krause. V čem by chtěl oblíbený herec hrát? Jaké to je být dcerou hokejové legendy? A proč v Rusku měnili vzhled „blicích“ pytlíků? Dozvíte se v pátek, 31. prosince, ve 21.15 v Show Jana Krause na Primě.  

Známého herce a baviče Martina Dejdara není třeba představovat. Jan Kraus jej proto připomene jen ukázkou z filmu Šakalí léta a jeho nezapomenutelnou rolí Bejbyho. „To bylo tvoje specifikum, ty jsi zpíval, tančil, hrál,” komentuje to s obdivem a dozví se, jak oblíbený herec s jednotlivými činnostmi začal. „To je trochu nespravedlivé, že někdo zpívá, tančí a hraje a jiný neumí nic,” posteskne si moderátor. S nadsázkou spolu proberou Martinův “nečeský” vzhled, ke kterému herec prý občas říká, že jeho předkové nejspíš pocházejí ze Švédska. Jana Krause zajímá Martinovo působení v jeho domovském divadle Ypsilon. show-jana-krause-silvestr-dejdar-„Mezi takové lidi, jako jsou Lábus, Schmitzer a Eben, se nedá nastoupit s žádnými hvězdnými manýry,” konstatuje. „Co bys chtěl hrát?” ptá se Jan Kraus. „Asi thriller. Takový s trochou nadsázky,” zasní se Martin. Zajímavým tématem rozhovoru se stanou i vlasy populárního herce. „Takovéhle vlasy se tady nevidí,” kroutí hlavou Jan Kraus. Dozví se, že Martinovi se vlasy “zkudrnatěly” až v pubertě a že na tom měla svůj podíl Charta, která se v tom roce sepsala.

Dominika Hašková je začínající zpěvačkou, která se naposledy představila jako finalistka originální talentové soutěže ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT. Své působení v této soutěži hodnotí mladá studentka slovy: „Bylo to super!” Jana Krause zajímá, jakou má představu o své budoucnosti. „Můj sen je stát se zpěvačkou a pracuji na tom,” prozradí. V publiku v Divadle Ponec sedí i její maminka, Jan Kraus ji proto také pozve na červenou pohovku. „Co říkáte závisti, která se spustila kolem Dominiky v souvislosti s Talentem? Že to prý byla protekce?” ptá se hned paní Haškové. „Závist, to je naše národní vlastnost,” posteskne si manželka české hokejové legendy. Jana Krause zajímá soužití s Dominikem Haškem, který podle něj vypadá trochu tvrdohlavě. „Já nad ním většinou nevyhraju,” prozradí jeho dcera a dodá, že jí otec nejčastěji vyčítá, že se moc nesnaží. „Mě třeba moc nebaví učit se matiku a on by mi chtěl dávat další a další příklady,” vysvětlí. A jaké má plány do budoucna? „Dodělat školu a pak někam do světa,” prozradí. Její maminka by jí v kariéře zpěvačky nebránila, jak ale dodá: „Prvořadé je studovat. Ono se to nějak samo vyvine.”

Miloš Kubišta, sběratel “blicích” pytlíků používaných v leshow-jana-krause-milos-kubistatadle při nevolnosti, jich shromáždil už 1500. Janu Krausovi předvede největší poklady ze své sbírky. Nejstarší “exponát” má z Islandu, na dvou exemplářích předvede i vývoj “blicích” pytlíků v Rusku. „Jsem pátý na světě,” prozradí o svém koníčku hrdě a pochlubí se také, že sběratelé “blicích” pytlíků mají v Texasu svou asociaci. „Nové pytlíky sháním tak, že si je vyměňuji s jinými sběrateli,” vysvětlí k tomu, jak si obstarává nové kousky do své sbírky. Jeden z jeho kolegů z USA dokonce kvůli pytlíkům prý nedělá nic jiného, než že létá po celém světě. Jan Kraus se dozví, že nejcennější pytlík pana Kubišty má na sběratelské burze cenu aspoň 100 eur. Nakonec jej pobaví historka pana Kubišty, že v Řecku ho kvůli pytlíkům málem zatkli. „Zabočil jsem k odstavenému letadlu, abych si vzal pytlík, a ono se jim to nějak nelíbilo a chtěli mě zadržet.”

Dívejte se v pátek, 31. prosince, ve 21.15 na Show Jana Krause.

Zdroj: Prima

Veronika J.
ChytráŽena.cz


Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj

Další fotografie ke článku Show Jana Krause - Jak na Nový rok… :

Show Jana Krause - Jak na Nový rok…
Show Jana Krause - Jak na Nový rok…
Show Jana Krause - Jak na Nový rok…
Show Jana Krause - Jak na Nový rok…
Show Jana Krause - Jak na Nový rok…
Show Jana Krause - Jak na Nový rok…
Show Jana Krause - Jak na Nový rok…
 
Čtěte takéKomentáře
Obrázek uživatelky
profil
vtipné ako vždy
Obrázek uživatelky
profil
Na žádnou z pořadů pana Krause se nedívám. Jeho humor baví jen jeho, bývá uštěpačný, často i drzý, nevidí si jak se říká " do úst". Raději se podívám na pana Šípa, ten si umí udělat legraci i sám ze sebe, hosté bávají zajímaví a vtipní!Smajlík
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles