Bezová šťáva a bezový sirup - nejoblíbenější receptyBezová šťáva a bezový sirup - nejoblíbenější recepty Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Rybízová marmeláda - nejoblíbenější receptyRybízová marmeláda - nejoblíbenější recepty Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Čtvrtek 21.06. 2018
Dnes má svátek Alois
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Společnost

Ztraceni – seriálový hit pokračuje 3. řadou

Ztraceni – seriálový hit pokračuje 3. řadou
22. 08. 2007 Televizní tipy
Třetí řada seriálu Ztraceni, ověnčeného šesti cenami Emmy, Zlatým Globem a mnoha jinými oceněními, který fascinuje milióny diváků na celém světě, pokračuje dalšími 23 díly plnými dobrodružství …více»

Kdo získá titul Muž roku 2007?

Kdo získá titul  Muž roku 2007?
22. 08. 2007 Úspěšní lidé
Jak už je tradicí, tak i letos se uskuteční celorepubliková akce v Náchodě Den dobrých skutků. Na 24. a 25. srpna 2007 je pro návštěvníky Městského divadla Dr. J. Čížka připraven kulturní program v podobě Koncertu Evy Pilarové …více»

Arabela – pohádkový seriál pro celou rodinu

Arabela – pohádkový seriál pro celou rodinu
22. 08. 2007 Novinky
Někdy stačí zazvonit zvonečkem a pohádky je konec. Jenže někdy je to právě naopak... V říši lidí se setkáváme s rodinou Majerových, kde se pan Majer živí jako vypravěč pohádek na dobrou noc. Jednoho dne najde …více»

Šakalí léta v Divadle ABC

Šakalí léta v Divadle ABC
22. 08. 2007 Kultura
Poslední premiérou, kterou před divadelními prázdninami Městská divadla pražská připravují, je uvedení činoherního muzikálu Šakalí léta v Divadle ABC v režii Miroslava Hanuše. …více»

Skotské hry na Sychrově

Skotské hry na Sychrově
21. 08. 2007 Kultura
Řinkot zbraní promíchaný se zvukem dud, muži v kostkovaných kiltech, vůně skotské whisky a haggisu, mohutní muži zápolící s těžkou kládou či ohromnými kameny - ne, nepopisujeme nějakou slavnost na skotské vysočině, ale na severu  …více»
 

Třeboňské slavnosti a závody v lovu ryb

Třeboňské slavnosti a závody v lovu ryb
21. 08. 2007 Kultura
Třeboň je bezesporu jedním z nejkrásnějších jihočeských měst. Její okolí vám učaruje. Budete mít pocit, jako byste mohli na hrázích rybníků stále potkat Jakuba Krčína, nebo zamyšleného Petra Voka z Rožmberka. …více»

Olga Šípková – aerobic je její život

Olga Šípková – aerobic je její život
20. 08. 2007 Úspěšní lidé
Když se řekne aerobik, většině z nás se vybaví jméno Olga Šípková. V roce 1992 čistě náhodou viděla v televizi první kroky sportovního aerobiku - zamilovala se na první pohled. Mezi její největší úspěchy patří hlavně titul mistryně světa v aerobiku. …více»

Poslední klapka druhé řady seriálu Místo v životě

Poslední klapka druhé řady seriálu Místo v životě
20. 08. 2007 Televizní tipy
Diváci se v dalším pokračování seriálu Místo v životě mohou těšit na své oblíbené hrdiny v podání charismatického Ondřeje Vetchého, stále oblíbenější Anny Šiškové, Jana Hrušínského, Tomáše Hanáka a celé řady dalších …více»

Seriál Letiště – nové díly, nové postavy, nové příběhy

Seriál Letiště – nové díly, nové postavy, nové příběhy
20. 08. 2007 Novinky
Z Central Airlines se definitivně staly Titan Air a Karel Halama jejich ředitelem. Zatímco se Karlova pozice upevňuje, prochází se Roman Fila spokojeně po greenu svého golfového klubu, přemíru …více»

Jak dosáhnout postavy snů - Možnosti a limity korekce postavy

Jak dosáhnout postavy snů - Možnosti a limity korekce postavy
20. 08. 2007 Péče o tělo
Která z žen v dnešní době netouží po hezčí postavě? V záplavě rad a doporučení ohledně zdravého životního stylu, v moři nejrůznějších diet a půstů je ovšem někdy více než problematické se vyznat. …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !