Bramboráky - nejoblíbenější receptyBramboráky - nejoblíbenější recepty Nakládané zelí - nejoblíbenější receptyNakládané zelí - nejoblíbenější recepty Likér ořechovka - nejoblíbenější receptyLikér ořechovka - nejoblíbenější recepty Jak vyrobit budku z prkna?Jak vyrobit budku z prkna?
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Narozeninový poklad
Soutěžte o výhry za
více než 150 000 Kč
do konce zbývá:
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Středa 24.10. 2018
Dnes má svátek Nina
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Společnost

Dovolba reality show VyVolení – Noví hrdinové je tady!

Dovolba reality show VyVolení – Noví hrdinové je tady!
28. 09. 2007 Televizní tipy
VyVolení jsou zvyklí se týden co týden loučit s jedním ze svých spolubydlících. Štáb reality show pro ně však přichystal překvapení. Diváci rozhodnou na oficiálním webu reality show VyVolení  …více»

HVĚZDNÝ PRACH (Stardust)

HVĚZDNÝ PRACH  (Stardust)
27. 09. 2007 Televizní tipy
Hvězdný prach - ten příběh začíná pádem hvězdy. Není se ostatně čemu divit, když se na jeho vzniku tolik hvězd podílelo. Hvězdný prach napsal Neil Gaiman, jeden z nejčtenějších spisovatelů současnosti …více»

Missky zorbovaly jako šílené

Missky zorbovaly jako šílené
27. 09. 2007 Úspěšní lidé
Finalistky Miss České republiky 2007 přijaly pozvání od adrenalinové agentury Dejtonej na disciplíny zorbování a létající max ve Špindlerově Mlýně.  …více»

Psychický teror dobře znám!

Psychický teror dobře znám!
26. 09. 2007 Úspěšní lidé
Eva Hurychová (53) měla v osmdesátých letech velmi slušně rozjetou kariéru. Koncertovala s Bacily Jana Neckáře a poté s vlastní skupinou Pudr. Byla častým hostem televizních obrazovek a dvacet koncertů za měsíc byl …více»

Nové varhany v břevnovském klášteře

Nové varhany v břevnovském klášteře
26. 09. 2007 Kultura
Slavnostní koncert u příležitosti historické premiéry nových varhan v bazilice svaté Markéty v břevnovském klášteře. Dne 30.9.2007 se nejprve uskuteční SLAVNOSTNÍ BOHOSLUŽBA s požehnáním nových varhan v bazilice sv. Markéty. …více»
 

Přihlaste se na Miss Internet! Žádná promenáda v plavkách nebude!

Přihlaste se na Miss Internet! Žádná promenáda v plavkách nebude!
26. 09. 2007 Novinky
Do soutěže se může přihlásit každá dívka či žena bez omezení věku! Dokonce i rozvedená, která se opět stala slečnou nebo má třeba i děti. Nehledáme prázdnou okrasu večírků, ale podnikavou dívku, …více»

Světový primetime pro Táťáňu Kuchařovou

Světový primetime pro Táťáňu Kuchařovou
26. 09. 2007 Úspěšní lidé
Miss World Taťána Kuchařová se objeví ve špičkovém dokumentu BBC s hvězdným Michaelem Palinem. Jako reprezentantka mladé české generace řekne světu, jak to u nás chodí.  …více»

Soutěžící reality show VyVolení byli evakuováni!

Soutěžící reality show VyVolení byli evakuováni!
25. 09. 2007 Televizní tipy
Štáb reality show VyVolení – Noví hrdinové musí řešit další problém. V sobotu večer se snažila René odlehčit napjatou atmosféru před Duelem. Použila práškový hasicí přístroj a zahrála si na Soptíka, když hasila neexistující oheň …více»

O češtině, fundovaně, leč s vtipem a humorem

O češtině, fundovaně, leč s vtipem a humorem
25. 09. 2007 Knižní tipy
Opravdu umíte dobře česky? Nikdy nezaváháte nad tím, jak se co píše nebo vyslovuje, jak máte oslovit příjmením a vyjádřit zdvořilost, nečiní vám problém číslovky, zájmena, skloňování ani časování? A co příval nových slov – rozumíte všem? A rozumíte si s každým Čechem …více»

Nový večerníček pro děti – doktor Animo

Nový večerníček pro děti – doktor Animo
24. 09. 2007 Televizní tipy
Nový večerníčkovský seriál – doktor Animo startuje 26.října 2007 na obrazovkách České televize. Doktor Animo je nový kreslený seriál známého režiséra a výtvarníka Pavla Koutského, kterému předcházel  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !

Stříbrňáky