Bramboráky - nejoblíbenější receptyBramboráky - nejoblíbenější recepty Nakládané zelí - nejoblíbenější receptyNakládané zelí - nejoblíbenější recepty Likér ořechovka - nejoblíbenější receptyLikér ořechovka - nejoblíbenější recepty Jak vyrobit budku z prkna?Jak vyrobit budku z prkna?
Chytrá žena na Facebooku
Výherní anketa
Kategorie
Narozeninový poklad
Soutěžte o výhry za
více než 150 000 Kč
do startu zbývá:
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Pátek 19.10. 2018
Dnes má svátek Michaela
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Společnost

Tereza Duchková novou hvězdou seriálu Letiště

Tereza Duchková novou hvězdou seriálu Letiště
22. 03. 2007 Úspěšní lidé
Herečka a zpěvačka Tereza Duchková se brzy objeví na obrazovkách televize Prima v seriálu Letiště. Přijala totiž roli Jany Macháčkové. Jedná se o postavu, která významněji zasáhne do děje …více»

Večer španělských rytmů

Večer španělských rytmů
21. 03. 2007 Kultura
Zveme Vás na „Večer španělských rytmů“, který se uskuteční 2. dubna 2007 od 17 hodin v Parkhotelu Praha 7. Vystoupí Edita Adlerová – mezzosoprán a Jaroslav Novák – kytara. …více»

Jste to co jíte - 2.řada již tuto středu na Primě

Jste to co jíte - 2.řada již tuto středu na Primě
20. 03. 2007 Novinky
Druhá řada úspěšného pořadu „Jste to, co jíte“ začíná! Od 21. března můžete opět sledovat úspěchy i neúspěchy všech, kteří se budou snažit o změnu životního stylu. Tentokrát je bude podporovat ještě více odborníků, VIP osobností a skvělých kuchařů. …více»

Retrofest již 28.března v Retro Music Hall

Retrofest již 28.března v Retro Music Hall
19. 03. 2007 Ze společnosti
Společný koncert pod názvem Retrofest se uskuteční ve středu 28. března v Retro Music Hall. Vystoupí VILÉM ČOK & BYPASS, GABRIELA AL DHÁBBA a EDDIE STOILOW.  …více»

Ceny TýTý za rok 2006

Ceny TýTý  za rok 2006
18. 03. 2007 Úspěšní lidé
Včera večer proběhl v divadle Karlín šestnáctý ročník televizní ankety popularity TýTý za rok 2006. Všechna zrcadla TýTý z dílny výtvarníka Kurta Gebauera mají své majitele. Nejpopulárnější osobnosti televizní obrazovky Vám nyní představíme. …více»
 

Zlaté srdce 2006 - nominováno 78 osobností !

Zlaté srdce 2006 - nominováno 78 osobností !
14. 03. 2007 Novinky
2. ročník celorepublikové soutěže Zlaté srdce 2006 se setkal s velkým ohlasem. Posláním projektu Zlaté srdce je veřejně ocenit ochránce dětí působící ve státních a nestátních organizacích, kteří pomáhají týraným, zneužívaným, opuštěným, handicapovaným a jinak ohroženým dětem. …více»

Poslední klapka nového filmu Bestiář

Poslední klapka nového filmu Bestiář
13. 03. 2007 Kultura
„Jako při každém filmu jsem prožívala silné napětí, zda-li se mi ten film, který už mám dávno natočený ve své hlavě, podaří dostat na plátno. Ale myslím, že se to povedlo nad očekávání dobře,“ svěřuje se režisérka Irena Pavlásková. …více»

Patti Smith vydává „Twelve“ album

Patti Smith vydává „Twelve“ album
13. 03. 2007 Novinky
Colombia Records ohlásila vydání „TWELVE“, alba klasických písniček v nové interpretaci Patti Smith, která bude uvedena do Rock & Rollové síně slávy za rok 2007. Album se na trhu objeví ….. …více»

Opičí kluk Satu ze ZOO Děčín bydlí s ošetřovatelkou

Opičí kluk Satu ze ZOO Děčín bydlí s ošetřovatelkou
12. 03. 2007 Novinky
Dětské lahvičky, sunar, vlhčené ubrousky, plínky, vstávání kvůli krmení každé tři hodiny, rostoucí zoubky. Přesně takhle by se dal ve zkratce popsat den ošetřovatelky Zoo Děčín Sabiny Glöcknerové …více»

Pusinky - Rozhovor s hercem Erikem Kalivodou

Pusinky - Rozhovor s hercem Erikem Kalivodou
12. 03. 2007 Úspěšní lidé
Nebyl jsem schopen vstřebat všechny události, rozhovory a obrazové skoky natolik, abych hodnotil a přirovnával. S odstupem času, kdy se už schylovalo k natáčení, jsem nabýval dojmu, že tento film by …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !