Bezová šťáva a bezový sirup - nejoblíbenější receptyBezová šťáva a bezový sirup - nejoblíbenější recepty Je naše dítě zralé na vstup do školy?Je naše dítě zralé na vstup do školy?  Robinsonův ostrov - pravidla soutěže Robinsonův ostrov - pravidla soutěže Pampeliškový med - nejoblíbenější receptyPampeliškový med - nejoblíbenější recepty
Chytrá Žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Pátek 28.04. 2017
Dnes má svátek Vlastislav
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Knižní tipy

Fantastická zvířata a kde je najít

Fantastická zvířata a kde je najít
22. 03. 2017 Knižní tipy
J.K. Rowlingová vás zve do nové éry kouzelnického světa. Místo a čas, kde činy hrstky lidí… a zvířat… utvářejí osudy mnoha dalších. Odborník na kouzelné tvory Mlok Scamander právě dorazil do města  …více»

Používejte správná slova ve správný čas aneb řekni to jinak

Používejte správná slova ve správný čas aneb řekni to jinak
21. 03. 2017 Knižní tipy
Kolikrát se vám stalo, že jste v nějaké situaci nějak zareagovali, a později jste si říkali: „Měl jsem to říct jinak, takhle.“ To už ale často bývá pozdě. Je ale možné se dovednosti říkat ta správná  …více»

Jednoduché, nápadité a pestré rychlovečeře do 30 minut

Jednoduché, nápadité a pestré rychlovečeře do 30 minut
20. 03. 2017 Knižní tipy
Vaření má na rozdíl od jiných řemesel zvláštnost v tom, že kromě profesionálních kuchařů je musí zvládnout téměř každá žena a nejeden muž, kteří se starají o žaludky své či svých blízkých. Není to  …více»

Anatomie těla v pohybu

Anatomie těla v pohybu
19. 03. 2017 Knižní tipy
Tento ucelený soubor přednášek se zaměřením na kosti, svaly a klouby lidského těla, a to nejen z hlediska jejich morfologie a struktury, ale především z hlediska jejich funkcí a vzájemného funkčního  …více»

K porodu bez obav

K porodu bez obav
16. 03. 2017 Knižní tipy
Po přečtení knížky se porodu přestanete bát. Začnete se těšit... Příchod nového človíčka na svět je bezpochyby nádherný okamžik. Někdy však těhotenství a blížící se porod – jakkoli jsou pro život ženy  …více»
 

Móda v kruhu času

Móda v kruhu času
14. 03. 2017 Knižní tipy
Retro je dnes v módě. Co vše je ale v módě retro? Výpravná publikace k tomuto tématu přistupuje poněkud netradičně a ukazuje věčné návraty módy, které se zdaleka neomezují pouze na poslední půlstoletí  …více»

Bylinky – Léčivá moc přírody

Bylinky – Léčivá moc přírody
13. 03. 2017 Knižní tipy
Jedinečná kniha o léčivých bylinkách přibližuje fascinující moc a kouzlo přírodního léčitelství. V tomto přehledně uspořádaném lexikonu objevíte léčivou sílu bylinek a jednoduché návody na to, jak  …více»

Tuk – velké překvapení

Tuk – velké překvapení
10. 03. 2017 Knižní tipy
Proč máslo, maso a sýr patří do zdravého jídelníčku aneb co jste ještě nevěděli o výživě.​ Celá desetiletí nám tvrdili, že bychom měli omezovat tuk, a že pokud nehubneme a nejsme zdraví, tak se prostě  …více»

Zvířata v zahradě - pro radost i užitek

Zvířata v zahradě - pro radost i užitek
9. 03. 2017 Knižní tipy
Chovatelské rady pro začátečníky a jak oživit zahradu volně žijícími živočichy. Chcete mít ke snídani vajíčka od vlastních slepic nebo kozí mléko? Možná vám pomůže tato kniha! Příručka začínajícího  …více»

Terapie v noci

Terapie v noci
8. 03. 2017 Knižní tipy
Otevřená výpověď známé české zpěvačky Ivy Frühlingové. Malé dítě bývá zátěžovým testem nejen pro psychiku, ale hlavně pro partnerský vztah. A právě to se stane i hrdince knihy, která otěhotněla  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.

NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY KONTAKT  © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !