Víte, kolikátého je Den otců v roce 2017?Víte, kolikátého je Den otců v roce 2017? Bezová šťáva a bezový sirup - nejoblíbenější receptyBezová šťáva a bezový sirup - nejoblíbenější recepty Pampeliškový med - nejoblíbenější receptyPampeliškový med - nejoblíbenější recepty Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá Žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Úterý 27.06. 2017
Dnes má svátek Ladislav
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Knižní tipy

Jak se uklidnit bez jídla

Jak se uklidnit bez jídla
19. 05. 2017 Knižní tipy
Jídlo má schopnost ulevit dočasně od stresu a smutku a uklidnit nás. Není divu, že experti odhadují, že asi 75 % případů přejídání je vyvoláno ne fyzickým hladem, ale našimi emocemi – a ty můžeme  …více»

Smoothie bowls = Misky plné zdravých dobrot

Smoothie bowls = Misky plné zdravých dobrot
18. 05. 2017 Knižní tipy
Už jste slyšeli o novém trendu v přípravě smoothie? Dáte je do misky a promícháte s ovesnými vločkami, se semínky, zeleninou, čerstvým či sušeným ovocem nebo s čokoládou. Vaše oblíbené smoothie se  …více»

Neztraťte motivaci v době blahobytu

Neztraťte motivaci v době blahobytu
16. 05. 2017 Knižní tipy
Základním tématem knihy známých koučů je rozpor mezi naším vnějším životním blahobytem a vnitřním světem, respektive pocitem spokojenosti s vlastním životem. Zatímco parametry blahobytu neustále  …více»

Domácí řecká kuchyně

Domácí řecká kuchyně
14. 05. 2017 Knižní tipy
S nadsázkou se někdy říká, že naše civilizace má své počátky u řeckého stolu. Řecká kuchyně je založená na principu kvalitních, jednoduchých surovin a lahodných kombinací chutí. Kuchařka Veroniky  …více»

Užijte si život

Užijte si život
13. 05. 2017 Knižní tipy
Podívejte se, co vám brání být spokojení, nastavte si s osobní vizí váš vysněný životní směr a žijte život, který vás bude bavit žít. Chcete se v životě cítit líp? Potřebujete si ujasnit svoji život  …více»
 

Jak přežít, když nemám kamarády

Jak přežít, když nemám kamarády
12. 05. 2017 Knižní tipy
Možná si získáváš kamarády tak snadno, jako si čistíš zuby, a nemáš problém si je udržet. Ale možná je to pro tebe horší než matematické rovnice. Je jedno, jak na tom se získáváním a udržením přátel  …více»

Ví o tobě

Ví o tobě
11. 05. 2017 Knižní tipy
Věrohodné postavy z masa a krve, jedinečný styl psaní, obrovská zásoba zápletek, které se rozplétají přesně tak, aby udržely napětí od začátku do konce, a strhující finále. Jen tak něco mě nedostane  …více»

Dřív než ji najde

Dřív než ji najde
10. 05. 2017 Knižní tipy
Rodinná dramata s příměsí thrilleru patří v současné době ke čtenářsky nejúspěšnějším titulům. Po Zmizelé od Gillian Flynn a Dívce ve vlaku Pauly Hawkins nyní přichází Michael Kardos s vynikajícím  …více»

Kdo jinému jámu kopá

Kdo jinému jámu kopá
4. 05. 2017 Knižní tipy
Česká detektivka je pojem. Vždyť kdo by neznal radu Vacátka, inspektora Klubíčka, kapitána Exnera či soustružníka-detektiva Otu Finka? Mezi zmíněnými pány se určitě neztratí ani Josefína Divíšková,  …více»

STŘEPY – psychologický thriller nejlepší kvality od Michaela Robothama

STŘEPY – psychologický thriller nejlepší kvality od Michaela Robothama
2. 05. 2017 Knižní tipy
Zvuk, kdy se láme mysl, zvuk, který vzpomínky roztříští na střepy a propojí minulost s přítomností – tehdy vymizí všechna naděje. Slyšela jej i Christine Wheelerová, sebevražedkyně z Cliftonského  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.

NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY KONTAKT  © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !