Pampeliškový med - nejoblíbenější receptyPampeliškový med - nejoblíbenější recepty Bezová šťáva a bezový sirup - nejoblíbenější receptyBezová šťáva a bezový sirup - nejoblíbenější recepty Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Jak vyrobit budku z prkna?Jak vyrobit budku z prkna?
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Jedeme na výlet
Soutěžte s námi o 300 skvělých výher
do startu zbývá:
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Neděle 19.05. 2019
Dnes má svátek Ivo
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Knižní tipy

Čekání u konce! Příběh Cizinky pokračuje

Čekání u konce! Příběh Cizinky pokračuje
12. 04. 2019 Knižní tipy
Ledový dech získal v roce 2006 ocenění Corine International Prize for Fiction a Quill Award. Porazil tak romány George R. R. Martina a Stephena Kinga.  …více»

Knihy Pozoruhodný svět bylin a stromů

Knihy Pozoruhodný svět bylin a stromů
11. 04. 2019 Knižní tipy
Před mnoha tisíciletími naši dávní předkové pochopili, že určité rostliny poskytují speciální užitek z pohledu výživy, přírodních léčiv nebo žádaných komodit, které produkují. Jelikož bylinné  …více»

Polévky ze Svatojánu

Polévky ze Svatojánu
10. 04. 2019 Knižní tipy
Naše babičky říkávaly, že polévka je grunt, my ji dnes ale raději vynecháváme. Z polévek v této knize určitě neztloustnete, protože jsou hlavně ze zeleniny, luštěnin a zdravých obilovin. Samozřejmě  …více»

Jak rozvíjet pohyb, emoce a smysly

Jak rozvíjet pohyb, emoce a smysly
9. 04. 2019 Knižní tipy
Kniha, která rozvíjí a pomáhá. Hravý trénink pohybu, práce s emocemi a tříbení jednotlivých smyslů přispívají k všestrannému rozvoji dětí: zlepšují soustředění a obratnost, ale také podporují vznik  …více»

Jak nezemřít

Jak nezemřít
7. 04. 2019 Knižní tipy
Podle některých vědců se lidé mohou dožívat až 125 let. Podle jiných je taková hranice mnohem dál a v budoucnu se bude ještě prodlužovat. Už dnes ale víme, že i opravdu staří lidé ve skutečnosti  …více»
 

Olivie se snaží

Olivie se snaží
6. 04. 2019 Knižní tipy
Olivie s Felixem se snaží o dítě. Dokonce se kvůli tomu, že chtějí založit rodinu, přestěhovali na předměstí. Přestože však ke svému sexuálnímu životu přistupují s vojenskou precizností, po prckovi  …více»

200 nejlepších seriálů všech dob

200 nejlepších seriálů všech dob
22. 03. 2019 Knižní tipy
HBO GO na dva měsíce jako dárek! Každý týden se objeví v televizi či online několik nových seriálů ze všech koutů světa. Jak se rozhodnout, kterému věnovat čas? Kniha 200 nejlepších seriálů všech dob  …více»

Na dně

Na dně
21. 03. 2019 Knižní tipy
Gina Royalová vede průměrný život šťastně vdané americké hospodyňky se dvěma krásnými dětmi. Když je ale kvůli automobilové nehodě odhalen tajný život jejího manžela, ze kterého se vyklube sériový  …více»

Jak chovat muže

Jak chovat muže
19. 03. 2019 Knižní tipy
Na mužích není nic zásadně špatného či odsouzeníhodného. Muži nejsou lepší ani horší než ženy. Muži jsou prostě jiní (základní pravidlo aplikované mužologie). Známá advokátka, spisovatelka a bývalá  …více»

Psí rady pro šťastný život

Psí rady pro šťastný život
17. 03. 2019 Knižní tipy
Užívejte si, buďte nad věcí a hlavně neztrácejte nadšení! Mějte knihu po ruce v případě, že se někdo kolem vás potřebuje od srdce zasmát. Dave Barry, sloupkař, nositel Pulitzerovy ceny a autor  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.

Přehledné srovnání bankovních i nebankovních půjček online na Usetreno.czNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !