Čas malinČas malin Borůvky - víte o nich všechno?Borůvky - víte o nich všechno? Rybízová marmeláda - nejoblíbenější receptyRybízová marmeláda - nejoblíbenější recepty Školní rok 2020/2021Školní rok 2020/2021
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Pátek 07.08. 2020
Dnes má svátek Lada
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Knižní tipy

Kuchařka pro zdravé střevo

Kuchařka pro zdravé střevo
3. 07. 2020 Knižní tipy
Trápí vás únava, zažívací obtíže, poruchy stolice, kožní vyrážky, páchnoucí pot, bolesti, omezení pohybu či výkyvy nálad? Už starověcí lékaři věděli, že nemoci začínají ve střevech a že léčba musí  …více»

Vlaštovka v bublině

Vlaštovka v bublině
2. 07. 2020 Knižní tipy
Každá rodina má svoji minulost. Má tahle i budoucnost? Píše se rok 2045, Barbora leží v nemocnici s diagnózou, která ji připravuje o poslední vzpomínky na minulost, lásku i rodinu. Důkazem, že  …více»

Veselé celoroční tvoření

Veselé celoroční tvoření
27. 06. 2020 Knižní tipy
Autor novou formou pracuje i s osvědčenými technikami a materiály jako jsou korálky, drátky, textil, dřevo a papír. Svoje nápady rozdělil podle ročních období, aby se v každém z nich podělil o spoustu  …více»

Iluze Barbary Nesvadbové

Iluze Barbary Nesvadbové
24. 06. 2020 Knižní tipy
Překladatelka Karla potkává Martina v těžkém období svého života. Doposud dokonalý vztah s jediným synem začíná s jeho dospíváním dostávat trhliny, když se Tomáš snaží vyrovnat s vlastní identitou a  …více»

Tři ovečky na arše

Tři ovečky na arše
21. 06. 2020 Knižní tipy
Tři ovečky, Kudrnka, Kulíšek a Kopýtko, žijí spokojeně na louce, kde dělají to, co ovce obvykle dělají. Pasou se, vyhřívají se na sluníčku, trochu si zdřímnou, pak se zase pasou. Jednoho dne začne  …více»
 

Přírodní antibiotika a antivirotika v kuchyni

Přírodní antibiotika a antivirotika v kuchyni
16. 06. 2020 Knižní tipy
Celý život jsme obklopeni mikroorganismy. Mají k nám ambivalentní vztah, některé nám pomáhají, ale jiné naopak škodí. Tato kniha se věnuje dvěma skupinám, které se v negativním účinku projevují nejvíc  …více»

Vydejte se na dobrodružnou výpravu s knihami Vojáčci

Vydejte se na dobrodružnou výpravu s knihami Vojáčci
30. 05. 2020 Knižní tipy
Vydejte se s námi na dobrodružnou výpravu do vojenského světa! Zastavíme se třeba u husitů, kde si prohlédneme vojenské ležení s vozovou hradbou a podíváme se, jaké používali zbraně. Vyzkoušíme si  …více»

Hlas a jiné povídky

Hlas a jiné povídky
28. 05. 2020 Knižní tipy
Kniha Hlas a jiné povídky obsahuje třiadvacet povídek komika, moderátora, herce, dramaturga a také začínajícího spisovatele Petra Vydry. Humorně laděné příběhy zachycují leckdy lehce absurdní a místy  …více»

Hra o sen

Hra o sen
27. 05. 2020 Knižní tipy
Deset třináctiletých, výjimečně nadaných dětí odjíždí do staré zapomenuté vily uprostřed divoké přírody. Čeká je tvrdý boj. Byly vybrány do nové televizní soutěže TAJNÝ MECENÁŠ. Kdo vyhraje, získá  …více»

Sekora: Mravenčí a jiné práce

Sekora: Mravenčí a jiné práce
26. 05. 2020 Knižní tipy
Kdo by z dětství neznal Ferdu Mravence, pana Hlemýždě, pana Cvrčka, Berušku či brouka Pytlíka? Tento kouzelný hmyzí svět a mnohé další stvořil před více než osmdesáti lety významný český spisovatel,  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tipNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !