Květina Vánoc - Vánoční hvězdaKvětina Vánoc - Vánoční hvězda Vánočka - nejoblíbenější receptyVánočka - nejoblíbenější recepty Nejoblíbenější VÁNOČNÍ KOLEDYNejoblíbenější VÁNOČNÍ KOLEDY
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Vánoční strom
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Sobota 15.12. 2018
Dnes má svátek Radana a Radan
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Knižní tipy

Vše, co jste chtěli vědět o módě

Vše, co jste chtěli vědět o módě
7. 11. 2018 Knižní tipy
Ada Bartlová, zakladatelka blogu Módní peklo, se proslavila nejen nemilosrdnou kritikou oděvních nešvarů, ale také užitečnými radami a bystrými postřehy ze světa módy. Z posbíraných znalostí a  …více»

Děláme si to doma sami 3

Děláme si to doma sami 3
6. 11. 2018 Knižní tipy
Rosteme, zrajeme, rozrůstáme se. Třetí knížka Děláme si to doma sami je taková jako naše současné životy, plná dětí, zahradních skrýší a bylinkového vyrábění. Tentokrát se točí kolem toho, co nám  …více»

Jak jsem šel pro mléko a vrátil se s kolem

Jak jsem šel pro mléko a vrátil se s kolem
4. 11. 2018 Knižní tipy
Všichni se dnes a denně musíme rozhodovat. Řada rozhodnutí nemá na náš život nijak zásadních vliv, někdy jde ale o hodně, ba o všechno. A některá naše rozhodnutí jsou tak bláznivá, že jim zpětně sami  …více»

Mona Lisa Virus

Mona Lisa Virus
3. 11. 2018 Knižní tipy
Nikdy nevěř tomu, co vidíš, neboť krása může klamat. V Americe jednoho dne zmizí královny krásy a po chvíli se znovu – znetvořené plastickými operacemi – objeví. Ve stejnou dobu je v Lipsku odstřel  …více»

Holky, jezte zase vdolky

Holky, jezte zase vdolky
2. 11. 2018 Knižní tipy
Dvě sestry, které milují kuchařky a společné vaření, sepsaly svoji vlastní kuchařku. Takovou, kterou lze jen tak listovat s šálkem čaje u snídaně a která navodí pocit pohody a chuť vyzkoušet si nejen  …více»
 

Léčivé rostliny na zahradu

Léčivé rostliny na zahradu
31. 10. 2018 Knižní tipy
Kniha přináší široký přehled rostlin používaných v tradičním léčitelství a zahrnuje bohatou škálu růstových forem, od trav přes kvetoucí rostliny po keře a stromy. Uvedené druhy pocházejí ze širokého  …více»

Zničím tě a vezmu si, co je mé

Zničím tě a vezmu si, co je mé
30. 10. 2018 Knižní tipy
Když se ohlédnu zpět na svůj vztah s Kathy, žasnu, jak naivní byla, jak málo věděla. Přitom si vždycky myslela, že má všechno: práci, dítě, přátele i jeho. Myslela si, že je v bezpečí. Byla si jistá,  …více»

Máta aneb Vše, co nutně potřebujete vědět

Máta aneb Vše, co nutně potřebujete vědět
30. 10. 2018 Knižní tipy
Autorky Lenka Tréglová a Anita Ponešová pro vás napsaly knihu o mátě, v níž se dozvíte vše, co nutně potřebujete vědět, abyste ji mohli pěstovat, inhalovat, vařit z ní a péct s ní.Tahle kniha stejně  …více»

Galerie Mrtvých

Galerie Mrtvých
29. 10. 2018 Knižní tipy
„Jedenatřicet let u sboru, a za ta léta jsem viděl šílených věcí víc než dost, ale kdybych si mohl, než umřu, vybrat jen jednu věc, kterou bych radši neviděl… Tak by to byla tahle.“ Tak poručík  …více»

Zbavte se bolesti zad za 6 týdnů

Zbavte se bolesti zad za 6 týdnů
28. 10. 2018 Knižní tipy
Častou příčinou bolesti zad jsou ochablé svaly, nedostatek pružnosti nebo špatné držení těla. Na pomoc s bolestmi zad vám tato kniha nabízí šestitýdenní program. V jeho rámci budete 20 minut denně  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !