Bezová šťáva a bezový sirup - nejoblíbenější receptyBezová šťáva a bezový sirup - nejoblíbenější recepty Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Rybízová marmeláda - nejoblíbenější receptyRybízová marmeláda - nejoblíbenější recepty Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Sobota 23.06. 2018
Dnes má svátek Zdeňka
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Knižní tipy

Dnes v noci jsem ji viděl

Dnes v noci jsem ji viděl
12. 05. 2018 Knižní tipy
Čtivý, strhující příběh z období druhé světové války je inspirován skutečnými událostmi, po svém vydání proto otevřel dosud odkláda­nou debatu o občanské válce, která v Jugoslávii probíhala na konci  …více»

Příběhy na dobrou noc pro malé rebelky

Příběhy na dobrou noc pro malé rebelky
11. 05. 2018 Knižní tipy
"Sněte, ještě než půjdete spát! Světový bestseller představuje životy inspirativních žen napříč dějinami." Sto krátkých příběhů vypráví životní osudy stovky mimořádných žen z minulosti i současnosti.  …více»

Listujte, čtěte a objevujte v RECEPTÁŘI PRIMA NÁPADŮ

Listujte, čtěte a objevujte v RECEPTÁŘI PRIMA NÁPADŮ
4. 05. 2018 Knižní tipy
Listujte, čtěte a objevte vyzkoušené a neotřelé nápady a tipy z oblíbeného televizního magazínu pro pěstitele, chovatele, chalupáře, kutily a všechny, kdo se věnují svým koníčkům a nebojí se své  …více»

Přepišme pravidla úspěchu

Přepišme pravidla úspěchu
29. 04. 2018 Knižní tipy
Rády byste žily život, který vás bude naplňovat a který vám poskytne prostor pro vše, co je pro vás důležité, ať už je to práce, rodina nebo koníčky? Tak právě tato kniha je pro vás ta pravá. Najdete  …více»

Se mnou jsi v bezpečí

Se mnou jsi v bezpečí
28. 04. 2018 Knižní tipy
Anna žije osamělý život. Přátelí se jen se svou sousedkou a její jedinou útěchou jsou řád a stereotyp. Lidi si striktně drží od těla – ví, kolik škody mohou napáchat. Jednoho dne je svědkem dopravní  …více»
 

Ale já chci tohle, mami

Ale já chci tohle, mami
27. 04. 2018 Knižní tipy
Při soužití s dětmi vznikají v zásadě dva druhy problémů: Děti něco chtějí a rodiče říkají „ne“, nebo si něco přejí rodiče a děti to odmítají. Autorka na mnoha příkladech ukazuje, jak lze v takových  …více»

Noční lovec

Noční lovec
26. 04. 2018 Knižní tipy
V Los Angeles řádí sériový vrah. Na ženách, které mu padnou za oběť, nejsou navenek patrné žádné známky násilí – jen zašité rány, v nichž se však nacházejí předměty tak hrůzné, že svědčí o mimořádně  …více»

Kuchařka z lesů a luk

Kuchařka z lesů a luk
24. 04. 2018 Knižní tipy
Oživte své vaření divoce rostoucími rostlinami a bylinami a objevte nečekané ingredience, které možná rostou přímo za vaším domem! Kuchařka z lesů a luk vám ukáže, jak skvěle se dá vařit s medvědím  …více»

Popravčí

Popravčí
22. 04. 2018 Knižní tipy
Ví, co tě na smrt vyděsí… V losangeleském kostele leží na oltářních stupních zkrvavené, bezhlavé tělo kněze. Je pečlivě naaranžované, nohy natažené, paže křížené na hrudi, ale nejhrůznější ze všeho  …více»

Nové příběhy pejska a kočičky

Nové příběhy pejska a kočičky
21. 04. 2018 Knižní tipy
Pejsek a kočička, kdo by neznal dva nerozlučné kamarády, kteří dětstvím provedli miliony dětí. Kultovní kniha Josefa Čapka se dočkala přesně po devadesáti letech od svého prvního vydání, volného  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !