5 důvodů, proč nemůžete zhubnout5 důvodů, proč nemůžete zhubnout  	Robinsonův ostrov - pravidla soutěže Robinsonův ostrov - pravidla soutěže Velký roční horoskop na rok 2017Velký roční horoskop na rok 2017 Jarní prázdniny 2017 - termínyJarní prázdniny 2017 - termíny
Chytrá Žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Středa 22.02. 2017
Dnes má svátek Petr
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Knižní tipy

Padesátka - takovej horskej humor

Padesátka - takovej horskej humor
28. 12. 2016 Knižní tipy
Knižní zpracování úspěšné situační komedie Vojty Kotka. „Co se stane na horách, zůstane na horách, a dole ať si dělaj, co chtěj.“ Opravdovým kořením Krkonoš jsou místní horalé – lyžařka s jednou  …více»

Vaše znaménko krásy

Vaše znaménko krásy
27. 12. 2016 Knižní tipy
Světový boom, BURLESKA, konečně v Česku! Ta nejúspěšnější na světě – Dita von Teese – vám v knize Vaše znaménko krásy odhalí všechna svá tajemství. Módní ikona a nejstylovější žena století vás  …více»

Cukrfree - Zkuste život bez cukru!

Cukrfree - Zkuste život bez cukru!
24. 12. 2016 Knižní tipy
Zkuste život bez cukru! Je sladký! Účelem této kuchařky napsané známou blogerkou není jen inspirace novými a pro některé i netradičními recepty a ingrediencemi. Je to hlavně důkaz toho, že i život bez  …více»

15 věcí, kterých se musíte vzdát, abyste byli šťastní

15 věcí, kterých se musíte vzdát, abyste byli šťastní
23. 12. 2016 Knižní tipy
Co vám brání ve skutečném štěstí a životě, po kterém toužíte? Jak získat odvahu nechat některé věci být a zažít to nejlepší, co vám život nabízí? Jak nalézt životní klid a mít radost z každého dne?  …více»

Laskonky - o nepoučitelnosti žen

Laskonky - o nepoučitelnosti žen
21. 12. 2016 Knižní tipy
Povídky a fejetony o nepoučitelnosti žen, především když jde o lásku. Proč si neustále obouváme boty, které přece vždycky tlačily… Může existovat nevěra, která nezraňuje? Opravdu lze mít sex bez  …více»
 

Devět let natvrdo

Devět let natvrdo
20. 12. 2016 Knižní tipy
V tomto titulu se nádherně střetává ženský a mužský pohled na svět. Je to humoristická kniha a jedna z mých nejvíc autobiografických knih. Počala jsem ji psát, když má starší dcera začala chodit do  …více»

Slova, která pomáhají aneb Motivace k lepšímu životu

Slova, která pomáhají aneb Motivace k lepšímu životu
19. 12. 2016 Knižní tipy
Slova mají velkou moc! Poskytují obrovskou moudrost a mohou pomoci ve všech oblastech našeho života. Slovo není jen tak něco, slovo je energie. Je až neuvěřitelné, jakou mají sílu slova.  …více»

Rozhovory s nebem

Rozhovory s nebem
19. 12. 2016 Knižní tipy
Jak dostáváme zprávy "z druhé strany". Na základě osobních zkušeností i zážitků mnoha lidí sestavila uznávaná odbornice na paranormální jevy sbírku uklidňujících i znepokojivých příběhů o kontaktech  …více»

Opravdové jídlo - Real Food Projects

Opravdové jídlo - Real Food Projects
18. 12. 2016 Knižní tipy
Dejte jednou pro vždy vale svému supermarketu a začněte jíst opravdové jídlo. Opravdové jídlo je příručka, která vás seznámí s třiceti základními kuchařskými dovednostmi a umožní vám získat opět  …více»

Strava pro běžce - i pro vegetariány a vegany

Strava pro běžce - i pro vegetariány a vegany
17. 12. 2016 Knižní tipy
Sportovní výživa založená na výhradně rostlinné stravě, bohatá na bílkoviny, minerály, sacharidy, vitamíny a zdroje poskytující dostatečné množství energie. Pokrmy v této knize svými nutričními  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.

NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY KONTAKT  © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !