Čas malinČas malin Borůvky - víte o nich všechno?Borůvky - víte o nich všechno? Rybízová marmeláda - nejoblíbenější receptyRybízová marmeláda - nejoblíbenější recepty Školní rok 2020/2021Školní rok 2020/2021
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Pátek 07.08. 2020
Dnes má svátek Lada
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Knižní tipy

Jan Vojáček: Umění být zdráv

Jan Vojáček: Umění být zdráv
23. 05. 2020 Knižní tipy
"Vše je propojené: Jak se chovat k vlastnímu tělu a předcházet nemocem?" Proč neustále roste počet chronicky nemocných lidí? A proč si s těmito chorobami současná medicína neumí poradit? Jak  …více»

Výroba vlastní kosmetiky

Výroba vlastní kosmetiky
22. 05. 2020 Knižní tipy
Hledáte alternativu ke kosmetickým výrobkům nabízeným v obchodech a chcete mít jasno ve složení přípravků, které vy a vaše děti běžně používáte? Toužíte si vytvořit svou individuální vůni, užívat si  …více»

Nejlepší thriller roku 2019 - Mlčící pacientka

Nejlepší thriller roku 2019 - Mlčící pacientka
19. 05. 2020 Knižní tipy
"Ticho ještě nikdy nebylo hlasitější. Psychologický thriller, který přečtete jedním dechem." Slavná malířka Alicia Berensonová měla idylické manželství. A pak jednoho dne svého muže zastřelila. Do  …více»

Manuál na šťastný život

Manuál na šťastný život
18. 05. 2020 Knižní tipy
Kniha se věnuje vztahům, sebelásce, práci i zdraví. Získáte inspiraci, jak pracovat s těžkými životními situacemi, jako jsou například rozchod, nevěra, strach, úzkosti nebo ztráta někoho blízkého.  …více»

Neuvěřitelné příběhy zvířecích hrdinů

Neuvěřitelné příběhy zvířecích hrdinů
17. 05. 2020 Knižní tipy
Je pes nejlepší přítel člověka? Chovají se sloni jako v porcelánu? Jsou kočky vychytralé? Lidé o zvířatech říkají nejrůznější věci, ale my vám představíme jen skutečné příběhy těch nejodvážnějších  …více»
 

Vinařský deník

Vinařský deník
16. 05. 2020 Knižní tipy
V těchto dnech vychází v nakladatelství Pragoline druhá kniha autora, který skrývá svou identitu pod pseudonymem Daniel Jahn. Nad jejím názvem snad zpozorní každý milovník dobrého vína. Vinařský deník  …více»

Čaje z léčivých rostlin - Jak správně sbírat, sušit a míchat

Čaje z léčivých rostlin - Jak správně sbírat, sušit a míchat
9. 05. 2020 Knižní tipy
Čaje z léčivých rostlin svými drahocennými obsahovými látkami dokáží vyléčit nebo mírnit celou řadu obtíží a nemocí. Léčitelka a znalkyně léčivých rostlin Michaela Girschová vám přesně vysvětlí, jak  …více»

Módní tipy a triky pro správné holky

Módní tipy a triky pro správné holky
7. 05. 2020 Knižní tipy
Zajímáš se o módu, máš ráda šperky a další doplňky? Máš šikovné ruce a baví tě vyrábět různé drobnosti pro sebe i pro přátele a rodinu? Pusť se do stříhání, lepení, šití, navlékání a uzlování. V této  …více»

Kouzlo akvarelu

Kouzlo akvarelu
3. 05. 2020 Knižní tipy
V této knize se seznámíte s tím, jak za použití jednoduchých metod vytvářet akvarelovými barvami moderní motivy. Získejte přehled nejen o základních pomůckách, ale také o možnostech, jak a čím svo  …více»

Léčivý rodokmen

Léčivý rodokmen
2. 05. 2020 Knižní tipy
Lidé si dnes začínají více všímat toho, jak žili naši předkové. Jejich úspěchy i potíže totiž mohou do značné míry ovlivnit i náš osud. Některá vaše trápení a starosti mají své kořeny v dobách, kdy  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tipNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !