Čas malinČas malin Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Houbový guláš - nejoblíbenější receptyHoubový guláš - nejoblíbenější recepty Červená řepa - nejoblíbenější receptyČervená řepa - nejoblíbenější recepty
Chytrá Žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
pondělí 21.08. 2017
Dnes má svátek Johana
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Knižní tipy

Špičkový thriller Mé jméno je Nikdo

Špičkový thriller Mé jméno je Nikdo
29. 06. 2017 Knižní tipy
Fenomén young adult, tedy literatury pro mládež, zasáhl snad do všech možných žánrů, počínaje klasickou a městskou fantasy, přes sci-fi dystopie až po upírské romance. Američanka s českými kořeny  …více»

Tajný deník Hendrika Groena

Tajný deník Hendrika Groena
28. 06. 2017 Knižní tipy
Hendrik Groen je sice starý, ale není ani zdaleka mrtvý a v dohledné době neplánuje nechat se pohřbít. I když je pravda, že jsou jeho každodenní procházky stále kratší, protože jeho nohy už mu tolik n  …více»

13. komnata Radka Jaroše

13. komnata Radka Jaroše
26. 06. 2017 Knižní tipy
Radek Jaroš je jedním z nejrespektovanějších českých horolezců a dobrodruhů. Na začátku jeho lezecké kariéry to však vypadalo, že nadějný horolezec velmi rychle ukončí své lezecké a riskantní výstupy  …více»

Malé a šikovné dekorace pro váš domov

Malé a šikovné dekorace pro váš domov
24. 06. 2017 Knižní tipy
K tomu, abychom našemu domovu vtiskli jedinečný, osobitý charakter, nepotřebujeme mnoho. Stačí originální závěsné mobily, praktické nápady na odkládání a ukládání věcí nebo malé dekorace na vystavení  …více»

Kočičí řeč

Kočičí řeč
22. 06. 2017 Knižní tipy
Přehledně udělaná příručka o tom, jak se krok za krokem naučit porozumět kočičí řeči. V úvodu se zabývá obecnou charakteristikou, jak kočky jako dravci vnímají okolí a jak uvažují.  …více»
 

Podivuhodný nosorožík

Podivuhodný nosorožík
18. 06. 2017 Knižní tipy
Když profesor Bartoloměj Cuttle beze stopy zmizí z uzamčeného depozitáře londýnského Přírodopisného muzea, policie je v koncích. A stejně tak i profesorův syn Darkus, ze kterého se ze dne na den  …více»

Harry Potter a Kámen mudrců znovu ožívá

Harry Potter a Kámen mudrců znovu ožívá
17. 06. 2017 Knižní tipy
26. června uplyne dvacet let od vydání první knihy o Harrym Potterovi v Anglii. Nakladatelství Albatros připravilo jako narozeninový dort svým čtenářům nové vydání všech sedmi knih o čarodějnickém  …více»

Fénixové českých zámků

Fénixové českých zámků
17. 06. 2017 Knižní tipy
Deset českých zámků, deset životních osudů, deset jedinečných příběhů. Autor knihy Petr Janoch dokumentuje výjimečné počiny neobyčejných lidí, kteří měli tu odvahu a vrhli se do opravy zchátralých  …více»

Grilování od A do Z

Grilování od A do Z
16. 06. 2017 Knižní tipy
264 rad jak vařit na otevřeném ohni. Kniha známé autorky kuchařek Lisy Atwood poslouží jako podrobná a srozumitelná příručka na správné grilování. Neobsahuje pouze recepty, ale kompletní  …více»

Inteligence psů

Inteligence psů
15. 06. 2017 Knižní tipy
Jestli jste někdy uvažovali nad tím, co se skutečně odehrává v hlavě vašeho psa, nyní máte příležitost, jak to zjistit. V revidovaném a aktualizovaném vydání populární knihy předává psycholog a  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.

NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY KONTAKT  © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !