Bezová šťáva a bezový sirup - nejoblíbenější receptyBezová šťáva a bezový sirup - nejoblíbenější recepty Je naše dítě zralé na vstup do školy?Je naše dítě zralé na vstup do školy?  Robinsonův ostrov - pravidla soutěže Robinsonův ostrov - pravidla soutěže Pampeliškový med - nejoblíbenější receptyPampeliškový med - nejoblíbenější recepty
Chytrá Žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Neděle 30.04. 2017
Dnes má svátek Blahoslav
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Knižní tipy

Zvířata v zahradě - pro radost i užitek

Zvířata v zahradě - pro radost i užitek
9. 03. 2017 Knižní tipy
Chovatelské rady pro začátečníky a jak oživit zahradu volně žijícími živočichy. Chcete mít ke snídani vajíčka od vlastních slepic nebo kozí mléko? Možná vám pomůže tato kniha! Příručka začínajícího  …více»

Terapie v noci

Terapie v noci
8. 03. 2017 Knižní tipy
Otevřená výpověď známé české zpěvačky Ivy Frühlingové. Malé dítě bývá zátěžovým testem nejen pro psychiku, ale hlavně pro partnerský vztah. A právě to se stane i hrdince knihy, která otěhotněla  …více»

Narozeninová přání z papíru

Narozeninová přání z papíru
7. 03. 2017 Knižní tipy
Chceš někomu blízkému popřát k narozeninám? Tato knížka Narozeninová přání z papíru s hravými ilustracemi Ellen Giggenbachové ti to usnadní – s její pomocí mohou i děti od 6 let snadno a rychle  …více»

Tajemství dobrého vývaru

Tajemství dobrého vývaru
6. 03. 2017 Knižní tipy
Zbystříme pokaždé, když se klasické a osvědčené recepty objeví v originálním zpracování. V této knize se nejenom dočtete o tom, jak silný a blahodárný dopad na zdraví může zdánlivě obyčejný vývar  …více»

Co když je to nebe?

Co když je to nebe?
5. 03. 2017 Knižní tipy
Anita Moorjani je autorkou knihy Musela jsem zemřít, která se stala bestsellerem (Knižní klub 2013). Popisuje v ní svůj boj s rakovinou, ústící ve fascinující zážitek blízké smrti. Ten dalekosáhle  …více»
 

Keramika jednoduše a bez kruhu

Keramika jednoduše a bez kruhu
4. 03. 2017 Knižní tipy
Už dlouho se chcete pustit do výroby vlastní keramiky, ale máte pocit, že k tomu potřebujete spoustu nástrojů, přístrojů, znalostí a keramickou dílnu se vším vybavením? Nechte se přesvědčit o tom, že  …více»

Jak se léčit vhodnou stravou

Jak se léčit vhodnou stravou
3. 03. 2017 Knižní tipy
Co jíst či nejíst při konkrétních nemocech. Rady pro 55 zdravotních problémů a onemocnění.  …více»

Cvičení pro zdravá záda - anatomie

Cvičení pro zdravá záda - anatomie
2. 03. 2017 Knižní tipy
Aby záda nebolela. Ilustrovaný praktický průvodce. Bolí vás záda? Možná to vyřeší právě tato snadno realizovatelná cvičení! Kompletní program pro prevenci potíží a zlepšení zdravotního stavu zad  …více»

Co má vědět správný Čech

Co má vědět správný Čech
1. 03. 2017 Knižní tipy
Znáte celou českou hymnu a kolik má slok? Víte, jaké jsou naše státní symboly a co znamenají? Kolik máme státních svátků a proč je slavíme? Nebo kteří Češi a jaké vynálezy se celosvětově proslavili?  …více»

Vývary - nejlepší recepty na vývary, polévky, rizota a omáčky

Vývary - nejlepší recepty na vývary, polévky, rizota a omáčky
28. 02. 2017 Knižní tipy
Objevte zázračné schopnosti obyčejného vývaru, který posiluje kosti, napomáhá regeneraci lidského těla a je jedním z nejvýživnějších jídel na světě. Vývar je koncentrovaný elixír chuti a zdraví, bez  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.

NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY KONTAKT  © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !