Víte, kolikátého je Den otců v roce 2017?Víte, kolikátého je Den otců v roce 2017? Bezová šťáva a bezový sirup - nejoblíbenější receptyBezová šťáva a bezový sirup - nejoblíbenější recepty Pampeliškový med - nejoblíbenější receptyPampeliškový med - nejoblíbenější recepty Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá Žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Úterý 27.06. 2017
Dnes má svátek Ladislav
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Knižní tipy

První čtení s počítáním

První čtení s počítáním
29. 04. 2017 Knižní tipy
Autorský pracovní sešit je tvořený tematickými dvoustránkami, na kterých si dítě procvičí jednak čtení s porozuměním (krátké vyprávění s následným jednoduchým úkolem, jehož správné řešení potvrdí, že  …více»

Maková kuchařka - Příběh máku a 71 skvělých receptů

Maková kuchařka - Příběh máku a 71 skvělých receptů
28. 04. 2017 Knižní tipy
Mák patří odjakživa k naší národní tradici. Je cennou surovinou nejen pro svůj přirozeně vysoký obsah vápníku, ale umí také dodat jídlům neopakovatelný šmrnc.  …více»

Kobra vás uštkne po přečtení prvních řádků

Kobra vás uštkne po přečtení prvních řádků
26. 04. 2017 Knižní tipy
Krveprolití v penzionu poblíž Franschhoeku musí mít na svědomí profesionální vrah – tři oběti, tři přesné zásahy do hlavy. Nevysvětlitelná rytina plivající kobry a zběsilý mediální kolotoč nejsou to  …více»

Muž s nádherným hlasem

Muž s nádherným hlasem
25. 04. 2017 Knižní tipy
Známá americká psychoterapeutka a socioložka Lillian B. Rubin vybrala ze své praxe několik terapeutických příběhů, které pro ni byly náročné, stály jí hodně sil. Jdou to příběhy, kdy, jak sama říká,  …více»

Marlene

Marlene
22. 04. 2017 Knižní tipy
Krásná, talentovaná a neobyčejně přitažlivá Marie Magdalene Dietrich působí vznešeně a nedosažitelně, přesto výčet jejích milenců a milenek je skutečně impozantní. Možná tak chce zapomenout na to, že  …více»
 

Tuhle knihu nejez

Tuhle knihu nejez
21. 04. 2017 Knižní tipy
Je to kniha nekniha. V čem to spočívá? Každá stránka totiž vybízí k nějaké naprosto originální a bláznivé aktivitě. Čtenář je zároveň i tvůrcem. A pořádně se při tom vyřádí. Terapie? Proč ne? Anebo  …více»

Obři, trpaslíci, vodníci a skryté poklady - nejkrásnější pověsti

Obři, trpaslíci, vodníci a skryté poklady - nejkrásnější pověsti
20. 04. 2017 Knižní tipy
Nejen hrady a zámky, ale i skály, rybníky a obyčejná stavení jsou opředeny kouzelnými pověstmi o tajemných obrech, trpaslících, vodnících, zbloudilých duších i strašidelných tvorech. Co skrývá  …více»

Vášnivý lhář

Vášnivý lhář
19. 04. 2017 Knižní tipy
Vášnivá dvojka, která nechce randit, natož se zamilovat... anebo si to jen nalhává? ​London Hughesová se po několika letech strávených na vysoké škole oddává surfování, po nocích pracuje za barem,  …více»

Lahodně s Ellou: džusy a smoothies pro každý den

Lahodně s Ellou: džusy a smoothies pro každý den
18. 04. 2017 Knižní tipy
30 nových receptů v kapesním vydání od autorky bestselleru Lahodně s Ellou. Tato kniha je první ze série plánovaných knih chutných, výživných a superrychlých receptů v malém formátu. Ella miluje  …více»

Pomeranče v podprsence

Pomeranče v podprsence
15. 04. 2017 Knižní tipy
Nenechte si ujít Román o dospívání a o první lásce od oceňované autorky. Medard Koukol má dvě slabosti – chemii a spolužačku Markétu. Ve své utajené laboratoři zkoumá nejen chemické sloučeniny, ale  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.

NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY KONTAKT  © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !