Bezová šťáva a bezový sirup - nejoblíbenější receptyBezová šťáva a bezový sirup - nejoblíbenější recepty Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Rybízová marmeláda - nejoblíbenější receptyRybízová marmeláda - nejoblíbenější recepty Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Sobota 23.06. 2018
Dnes má svátek Zdeňka
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Knižní tipy

Já jsem smrt

Já jsem smrt
18. 04. 2018 Knižní tipy
Roberta Huntera a jeho parťáka Carlose Garciu čeká vyšetřování případu dvacetileté ženy, jejíž mrvolu údajně našel náhodný kolemjdoucí na trávníku poblíž losangeleského letiště. Oba detektivy z  …více»

Zdraví je v naší hlavě

Zdraví je v naší hlavě
16. 04. 2018 Knižní tipy
Tato kniha je o nejdůležitějším tématu života – o ZDRAVÍ. Zdraví každého z nás úzce souvisí se způsobem života, jaký vedeme. Tedy jak my sami ovlivňujeme svůj zdravotní stav. V této knize se snažím  …více»

3 knihy o pejsích pro malé, velké i čtyřnohé

3 knihy o pejsích pro malé, velké i čtyřnohé
15. 04. 2018 Knižní tipy
Psi a velkoměsto – jde to vůbec dohromady? Mohou psi vůbec žít v domě bez zahrady, často v bytě malých rozměrů, jehož majitel či majitelé mizí na celý den do práce? A co teprve, když pes překročí  …více»

Tváře noci

Tváře noci
14. 04. 2018 Knižní tipy
Sophii Kentové se díky píli a houževnatosti podařilo vypracovat mezi elitu novinářské branže. Avšak v den, kdy zemřel její mladší bratr, se Sophiin soukromý i profesní život rozpadl na kusy.Zatímco se  …více»

Naivní sezóna

Naivní sezóna
13. 04. 2018 Knižní tipy
Píší se osmdesátá léta minulého století. Mladý výtvarník se vydává na své pravidelné malířské výpravy do krajiny, které zpravidla končí posezením v nějaké zapadlé venkovské hospůdce, kde si malíř  …více»
 

Sochař smrti

Sochař smrti
10. 04. 2018 Knižní tipy
Detektivové Robert Hunter a Carlos Garcia stojí před dalším temným případem. Tentokrát jim chorá mysl sériového vraha předkládá s každou obětí hádanku: Jaký vzkaz se skrývá v obludném uměleckém díle,  …více»

Hovor se smrtí

Hovor se smrtí
7. 04. 2018 Knižní tipy
Losangeleští detektivové Hunter a Garcia se při vyšetřování nového případu ocitnou na horské dráze zla. Pronásledují predátora, který hledá v ulicích a na sociálních sítích oběti, dráždí je anonymními  …více»

99 her pro trénink mozku u seniorů

99 her pro trénink mozku u seniorů
6. 04. 2018 Knižní tipy
Lidé si rádi hrají v každém věku. A právě v seniorském období může znovuobjevování vlastních hravých a kreativních možností dosáhnout zcela nových kvalit. Schopnosti a vlohy, které v každodenním život  …více»

Jan Kraus: Můj soukromý buzynes

Jan Kraus: Můj soukromý buzynes
28. 03. 2018 Knižní tipy
"Netradiční pohled populárního českého moderátora na byznys, život a vztahy."Knížka o veškerém mém byznysu. O tom, který jsem dělal ve škole, na jízdárně, s mým otcem, s vojáky, s mojí první ženou,  …více»

Uzdravte si oči

Uzdravte si oči
24. 03. 2018 Knižní tipy
„Posílené oči dokážou dobře vidět.“ Naučte se pracovat se svou vnitřní energií, tradičně nazývanou čchi. Zkušenosti dosvědčují, že tato velmi snadná cvičení harmonizují člověka i jeho vztah k okolí. A  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !