Čas malinČas malin Borůvky - víte o nich všechno?Borůvky - víte o nich všechno? Rybízová marmeláda - nejoblíbenější receptyRybízová marmeláda - nejoblíbenější recepty Školní rok 2020/2021Školní rok 2020/2021
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Pátek 14.08. 2020
Dnes má svátek Alan
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Knižní tipy

100 nejhezčích výletů po Čechách a Slovensku

100 nejhezčích výletů po Čechách a Slovensku
21. 07. 2020 Knižní tipy
Výběr jednotlivých kapitol knihy nabízí pestrou mozaiku krajinných a přírodních krás, ročních období i stylů cestování. Vydat se můžete na pěší výstupy na vyhlídkové vrcholy, na kole projedete rovinat  …více»

Projezte se ke zdraví a vitalitě

Projezte se ke zdraví a vitalitě
20. 07. 2020 Knižní tipy
Dveře k dokonalému zdraví a vitalitě se otevírají zevnitř! Každý z nás je může prostřednictvím hodnotné a výživné stravy otevřít. Každý z nás může ve svém životě mnohé změnit a zlepšit. Kniha je  …více»

Les a louka na talíři

Les a louka na talíři
19. 07. 2020 Knižní tipy
Od svěží zelené louky a okraje lesa až po pastviny a zahrady kolem domů: všude tam najdete chutné divoké byliny a plody, které navíc blahodárně působí na váš organismus. Autorka vám bude vyprávět  …více»

Božská mrcha

Božská mrcha
18. 07. 2020 Knižní tipy
Chytrá, ambiciózní a zatraceně sexy... Božská mrcha je ta pravá pro božského bastarda. Bennett Ryan je božský bastard, který má vše: úspěšnou kariéru v rodinném podniku, dokonalý život, a hlavně Chlo  …více»

Buď cool jako kočka

Buď cool jako kočka
17. 07. 2020 Knižní tipy
Jak najít své pravé já, vycházet s rodiči, mít super kamarády a být v pohodě. Staň se superhrdinou svého života! Víš, které zvíře na světě je nejvíc cool? To určitě neuhodneš! Je to… KOČKA. Chceš být  …více»
 

Proč je mámě všechno u ***!

Proč je mámě všechno u ***!
16. 07. 2020 Knižní tipy
Mámina sladká děťátka dospěla do klátících se teenagerů a místo dohadů, kdo by vyhrál v souboji mezi dračím jezevcem a ninja koněm, tráví noci na Snapchatu a dorozumívají se výhradně posunky a vrčením  …více»

Čmelák - Láskyplné povídky Haliny Pawlowské

Čmelák - Láskyplné povídky Haliny Pawlowské
14. 07. 2020 Knižní tipy
"Krém tě vrásek nezbaví, když tě láska nebaví". Nejlepší optimistické povídky o lásce od Haliny Pawlowské – o tom, jak ženy milují muže, muži ženy, jak milujeme děti, jak se nesnášíme a jak nám nezbý  …více»

Třetí rodič ví jak na to!

Třetí rodič ví jak na to!
13. 07. 2020 Knižní tipy
Uplynulé týdny pro každého z nás znamenaly změnu. Pro někoho menší, pro jiné větší, ale co rozhodně potřeboval každý z nás, bylo najít nový životní rytmus. Možná nejvíce dobu homeofficů zaznamenaly  …více»

Pravidlo pěti vteřin

Pravidlo pěti vteřin
12. 07. 2020 Knižní tipy
V této knize se dozvíte, jak se efektivně rozhodovat v různých oblastech běžného života. Už jako malí dostáváme od rodičů různé rady, jak se chovat a jak být lepší. To pokračuje i ve škole a v zaměst  …více»

Ilustrovaný atlas legračních faktů o mláďatech

Ilustrovaný atlas legračních faktů o mláďatech
10. 07. 2020 Knižní tipy
Neuvěřitelná fakta o mláďatech ve druhé sbírce nevšedních atlasů od švédské autorky. Věděli jste, že malé žirafy při narození padají z dvoumetrové výšky? (Auvajs!) Že malé koaly se zpočátku živí  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tipNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !