Bezová šťáva a bezový sirup - nejoblíbenější receptyBezová šťáva a bezový sirup - nejoblíbenější recepty Je naše dítě zralé na vstup do školy?Je naše dítě zralé na vstup do školy?  Robinsonův ostrov - pravidla soutěže Robinsonův ostrov - pravidla soutěže Pampeliškový med - nejoblíbenější receptyPampeliškový med - nejoblíbenější recepty
Chytrá Žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Čtvrtek 27.04. 2017
Dnes má svátek Jaroslav
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Knižní tipy

Radim Uzel v nové knize radí, co s nevěrou

Radim Uzel v nové knize radí, co s nevěrou
4. 04. 2017 Knižní tipy
Knihy našeho předního sexuologa RADIMA UZLA se setkávají s velkým čtenářským zájmem, a tak se často dočkají nových vydání. Výjimkou není ani publikace NEVĚRA A CO S NÍ, která, stejně jako autorovy  …více»

Léčivé polévky

Léčivé polévky
3. 04. 2017 Knižní tipy
Poctivé vývary pro více energie, méně kil a zdravá střeva. Čtyřtýdenní detoxikační program. Je to skutečně velmi jednoduché - uvaříte velký hrnec vývaru a vaše tělo lžíci za lžící přepne na  …více»

7 návyků spokojené rodiny

7 návyků spokojené rodiny
2. 04. 2017 Knižní tipy
Kniha Stephena R. Coveyho, mezinárodně uznávaného odborníka na vedení lidí, konzultanta, autora motivační literatury, charakterizuje 7 návyků, jež je třeba si osvojit, abychom jednali co možná  …více»

Běhejte rychle, jezte pomalu

Běhejte rychle, jezte pomalu
1. 04. 2017 Knižní tipy
Zapomeňte na počítání kalorií, na posedlost zvýšenou konzumací bílkovin i na to, že tuk je váš nepřítel. Omezovat se dietou totiž opravdu neprospívá vašemu zdraví ani výkonnosti. Autorky vám dokážou  …více»

Darujme si zdraví z vlastní zahrady

Darujme si zdraví z vlastní zahrady
30. 03. 2017 Knižní tipy
Na otázku, proč se rozhodla předávat své zkušenosti, říká: „Protože bych ráda změnila svět kolem sebe. Spousta lidí je uvězněná v klasických stereotypech a neví, že se věci dají dělat i jinak  …více»
 

Vegetariánka

Vegetariánka
29. 03. 2017 Knižní tipy
Ten pocit syrového masa rozžvýkaného mezi mými zuby. Jonghje se jednoho dne probudí z krvavé noční můry a její život se začne dramaticky měnit. Ze všeho nejdřív přestane jíst maso. Ovšem v dravé  …více»

BLÁTO A MRŠINY - i děsivé vraždy se dějí na malebném britském venkově

BLÁTO A MRŠINY - i děsivé vraždy se dějí na malebném britském venkově
28. 03. 2017 Knižní tipy
Když se britská diplomatka Ann Granger balila na místo nového pracovního postu na ambasádě v Praze, netušila, že zde potká svého manžela. Po svatbě spolu žili a pracovali pro velvyslanectví Velké  …více»

Hon na zločince ještě nikdy nebyl rafinovanější… ani zábavnější!

Hon na zločince ještě nikdy nebyl rafinovanější… ani zábavnější!
25. 03. 2017 Knižní tipy
Nick Fox a Kate O’Hareová jsou jako oheň a střelný prach. On je víceméně napravený zločinec, ona agentka FBI. A jakkoli nepravděpodobně to zní, společně tvoří dokonalý tým.  …více»

Věda, to je brnkačka!

Věda, to je brnkačka!
24. 03. 2017 Knižní tipy
Chcete-li se stát vědcem, nepotřebujete k tomu zkumavky přetékající různobarevnými tekutinami, spletité hadičky přístrojů ani speciální laboratoř. Tahle knížka vám ukáže, jak si vystačit s málem  …více»

Mějte paměť jako slon

Mějte paměť jako slon
23. 03. 2017 Knižní tipy
Tato kniha je skutečně inspirativní. Ačkoliv se zaobírá docela složitými věcmi – učením – bude se vám snadno číst. Je zábavná, vzrušující a přitom vám přinese spoustu nových a zajímavých informací.  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.

NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY KONTAKT  © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !