5 důvodů, proč nemůžete zhubnout5 důvodů, proč nemůžete zhubnout  	Robinsonův ostrov - pravidla soutěže Robinsonův ostrov - pravidla soutěže Velký roční horoskop na rok 2017Velký roční horoskop na rok 2017 Jarní prázdniny 2017 - termínyJarní prázdniny 2017 - termíny
Chytrá Žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Středa 22.02. 2017
Dnes má svátek Petr
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Knižní tipy

Deník fejsbukové matky pokračuje

Deník fejsbukové matky pokračuje
2. 02. 2017 Knižní tipy
Specifický smysl pro humor, sebeironie a další stovky vtipných příběhů mámy od tří dětí, kterou jste mohli poznat už v prvním díle Deníku fejsbukové matky, tlačí na naši bránici snad s ještě větší si  …více»

Kluk z kostek

Kluk z kostek
1. 02. 2017 Knižní tipy
KNIHA O AUTISMU, MINECRAFTU A RODIČOVSTVÍ: Alexovi se rozpadá život. Musí odejít od rodiny, protože si vůbec nerozumí se svým autistickým synem Samem a jeho žena Jody už s ním nedokáže dál žít. Navíc  …více»

Buďte tím, kým chcete být

Buďte tím, kým chcete být
29. 01. 2017 Knižní tipy
Co nám brání být sami sebou? Při hledání odpovědí na otázky, co ovlivňuje naše chování se autor zaměřil na tzv. spouštěče v našem okolí. Jejich vliv je obrovský. Spouštěčem může být libovolný podnět  …více»

Svatební přípravy podle Ejvi

Svatební přípravy podle Ejvi
28. 01. 2017 Knižní tipy
Svatba moderně a s přehledem. Nechte se provést bez stresu od zásnub až po den D. Veškeré přípravy budou s touto knížkou snazší, přehlednější a podle aktuálních trendů. Moderní pojetí průvodce vám  …více»

Nová biokuchařka Hanky Zemanové

Nová biokuchařka Hanky Zemanové
26. 01. 2017 Knižní tipy
Zásadní kniha o zdravé výživě. Autorka se rozhodla svou Biokuchařku kompletně přepracovat tak, abyste v ní našli aktuální informace o biopotravinách, nových výživových trendech i ekologickém  …více»
 

Dobrá sezóna na jaře

Dobrá sezóna na jaře
24. 01. 2017 Knižní tipy
Zatímco v první knize – Dobrá sezóna v kuchyni – se zaměřily na květinovou dekoraci do kuchyně, jedlé dárky a dekorování svátečních tabulí, tato kniha se zaměřuje výhradně na radosti pojící se s tímt  …více»

Detox - Praktické recepty a tipy pro čisté jídlo

Detox - Praktické recepty a tipy pro čisté jídlo
19. 01. 2017 Knižní tipy
Jak často se ráno probudíte úplně bez energie a jen velmi těžko čelíte každodenním povinnostem a již v dopoledních hodinách jste unavení a den se zdá nekonečný? Jak je to možné, vždyť jste zdraví!  …více»

Praktický rádce pro zahrádkáře

Praktický rádce pro zahrádkáře
17. 01. 2017 Knižní tipy
Jak odlišit dobré rady od mýtů. 100 otázek a odpovědí. Praktický, přehledně seřazený rádce rozebírá 100 doporučovaných základních tipů pro zahrádkáře a buď je potvrzuje, nebo vyvrací.  …více»

Psí poslání

Psí poslání
15. 01. 2017 Knižní tipy
Všichni psi jednou přijdou do nebe… Ale nejprve musí splnit své poslání. Autor románu Psí poslání, který si zamilovali čtenáři po celém světě, Bruce W. Cameron je přesvědčený, že jeden pes  …více»

Šperky z kovových kroužků

Šperky z kovových kroužků
13. 01. 2017 Knižní tipy
Vytvořte si neobvyklé a nápadité šperky spojováním kovových kroužků! Pokud jste si do této chvíle mysleli, že byste složitě vypadající šperky nezvládli, tato kniha vás přesvědčí o opaku. Ať již chcete  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.

NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY KONTAKT  © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !