Novoroční předsevzetíNovoroční předsevzetí 5 důvodů, proč nemůžete zhubnout5 důvodů, proč nemůžete zhubnout Velký roční horoskop na rok 2018Velký roční horoskop na rok 2018 Je naše dítě zralé na vstup do školy?Je naše dítě zralé na vstup do školy?
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Úterý 23.01. 2018
Dnes má svátek Zdeněk
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Knižní tipy

Nová kuchařka Kluci v akci 3

Nová kuchařka Kluci v akci 3
19. 10. 2007 Knižní tipy
Nežijeme proto, abychom jedli. Stravování však hraje v našem životě podstatnou úlohu. Závisí na něm naše vitalita a dobrá mysl. Pojďte se s Kluky v akci  …více»

Kluci v akci vydali: Jak chutná Andalusie - „fenomenalmente“

Kluci v akci vydali: Jak chutná Andalusie - „fenomenalmente“
18. 10. 2007 Knižní tipy
Prosluněná Andalusie, moře, prastará kultura v kombinaci s temperamentem tanečnic flamenca a toreadorů, ale také posezení v rázovitých hospůdkách s přívětivými hostiteli nad výborným jídlem a sklenkou sherry.  …více»

Buď fit s ČT 2 <br>Domácí posilovna

Buď fit s ČT 2 <br>Domácí posilovna
15. 10. 2007 Knižní tipy
Úspěšná kniha Buď fit s ČT zasvěcující do základů aerobního cvičení má nyní pokračování. Čeští mistři světa v aerobiku radí, jak proměnit obyčejnou židli, ručník, polštář či PET láhev v dokonalou pomůcku, s níž si  …více»

Kniha k televiznímu seriálu Hraběnky

Kniha k televiznímu seriálu Hraběnky
30. 09. 2007 Knižní tipy
Dramatické vyprávění o farmáři a jeho čtyřech dcerách na dnešní vesnici je především příběhem o hledání lásky, o domově i o rodině, která se přes všechny rozpory znovu dokáže sejít u společného stolu.  …více»

O češtině, fundovaně, leč s vtipem a humorem

O češtině, fundovaně, leč s vtipem a humorem
25. 09. 2007 Knižní tipy
Opravdu umíte dobře česky? Nikdy nezaváháte nad tím, jak se co píše nebo vyslovuje, jak máte oslovit příjmením a vyjádřit zdvořilost, nečiní vám problém číslovky, zájmena, skloňování ani časování? A co příval nových slov – rozumíte všem? A rozumíte si s každým Čechem …více»
 

Z jednoho dvě

Z jednoho dvě
23. 09. 2007 Knižní tipy
První chytrá kuchařka s recepty, které šetří nejen čas, ale i suroviny a energii. Trik je prostý: jeden den uvaříme a druhý den připravíme jiný chutný pokrm z toho, co nám zbylo z předešlého dne.  …více»

Rozvoj grafomotoriky a podpora psaní

Rozvoj grafomotoriky a podpora psaní
17. 09. 2007 Knižní tipy
Součástí připravenosti dětí na vstup do školy je i dostatečná úroveň grafomotorických dovedností. V případě obtíží v této oblasti je vhodné začít s dětmi systematický nácvik.  …více»

Co to máš zase na sobě? <br>Jak spolu komunikují matky a dcery

Co to máš zase na sobě? <br>Jak spolu komunikují matky a dcery
9. 09. 2007 Knižní tipy
"Matka mi prošlapala cestu a já tu cestu prošlapávám dál pro svoji dceru", napsala v úvodu knihy skvělá herečka Květa Fialová. „Moje dcery mi dokážou v milisekundě zkazit náladu,“ říká žena, jejímž dcerám je okolo třiceti.  …více»

Jak přestat kouřit

Jak přestat kouřit
8. 09. 2007 Knižní tipy
Praktický návod doprovázený řadou příběhů. Autoři – MUDr. Eva Králíková a MUDr. Jiří T. Kozák – jsou našimi nejznámějšími odborníky v oblasti odvykání kouření.  …více»

Praktický slovník medicíny pro širokou veřejnost

Praktický slovník medicíny pro širokou veřejnost
2. 09. 2007 Knižní tipy
Slovník zachycuje aktuální českou lékařskou terminologii ne pouze ve formě vyučované na lékařských fakultách, ale také tak, jak je užívána v každodenní zdravotnické praxi. Publikace je prvním výkladovým slovníkem lékařských  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.

Potřebujete stylová a pohodlná křesla do pracovny? Vyberte si kvalitní kancelářské židle Hawaj.

NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY KONTAKT  ? Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !