Robinsonův ostrov - pravidla pro rok 2018Robinsonův ostrov - pravidla pro rok 2018 5 důvodů, proč nemůžete zhubnout5 důvodů, proč nemůžete zhubnout Jak vybírat sluneční brýleJak vybírat sluneční brýle Pampeliškový med - nejoblíbenější receptyPampeliškový med - nejoblíbenější recepty
Chytrá žena na Facebooku
Výherní anketa
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Čtvrtek 26.04. 2018
Dnes má svátek Oto
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Střelec - roční horoskop na rok 2017

25. 12. 2016 | Horoskopy

Střelec (22.11. - 20.12.)


Milí Střelci, v roce 2017 se dočkáte mnohých překvapení. Na rozdíl od předchozích let vás čeká složitější cesta životem a zážitky, které vám nedají klid. Ale nenechte se zmást. Překážky tu nejsou od toho, aby vám kazily dobrou náladu, naopak proto, aby vás posunuly dále!

Střelec

- roční horoskop na rok 2017Zdraví

Během roku byste se měli snažit udělat více času na odpočinek. Dejte si pozor na úrazy a nehody na cestách, zbytečně neriskujte ani při řízení auta. Podzim může nastolit problémy se zažíváním, zvláště u jedinců, kteří nerespektují zásady zdravé výživy a přehánějí to s alkoholem, kávou a dalšími povzbuzujícími prostředky. Znamení Střelce je synonymem pohybu, a proto si během roku naplánujte víkendové nebo i delší pobyty v přírodě, nejlépe na horách. Budete se cítit jako znovuzrození. Mnozí dříve narození Střelci mohou mít v jarních a podzimních měsících problémy pohybového aparátu, v případě potíží navštivte odborníka a dbejte jeho pokynů.

Láska a vztahy

Lidé ve znamení Střelce jsou rozhodní, rádi se baví a jediné, čemu se snaží vyhnout, jsou závazky a zodpovědnost. Zvláště muži tohoto znamení žijí rádi svobodně a povinnosti, které vyplývají z pevných partnerských vztahů a manželského soužití, se snaží co nejdéle oddálit. Na počátku roku 2017 se zvýší váš zájem urovnat partnerské spory, změnit osobní život a seznámíte se s někým přitažlivým. I ti, co nehledají, mají šanci potkat zajímavý protějšek, možná i lásku na celý život.


Znáte dobře svého partnera? Vyzkoušejte náš Partnerský horoskop


Práce a kariéra

Na počátku nového roku jsou hvězdy příznivě nakloněné všem pracovním iniciativám a už v únoru můžete vidět hmatatelné výsledky. Profesně se vám bude dařit zvláště v jarních měsících, jestliže někteří z vás plánují změny zaměstnání, právě nyní nastal ten pravý čas. Druhá polovina roku vám může přinést pracovní problémy a neshody. Rok 2017 bude také o různých smlouvách, nezapomeňte na známé rčení, co je psáno, to je dáno. Vše by mělo být jasně vymezené a řádně podepsané. Jen tak se vyhnete pozdějším problémům nebo dokonce zneužití.

Peníze

Za svojí snahu a pracovní úsilí si vždy necháte patřičně zaplatit. Budete mít poměrně slušné příjmy, ale také hodně výdajů. V únoru se vylepší nebo stabilizuje vaše finanční situace, i když výraznější finanční zisky očekávejte až koncem roku. Na podzim se nevyhnete nesnázím, zřejmě nebudete schopni udržet dostatečnou pozornost a pochybíte. Pozor na investice, hlídejte si svůj majetek a nikomu nepůjčujte peníze. Také pozor, rádi hazardujete, necháte se svést k unáhleným sázkám a vše, co nabízí nějakou šanci na výhru vás nenechá chladným.

Hvězdy vám radí!

Milí Střelci, nevrhejte se do realizace více projektů či úkolů najednou, nedokážete se tak plně soustředit, jste roztěkaní a snadno přehlédnete důležité skutečnosti a pochybíte. Vzniklé problémy se naučte řešit hned, nenechávejte jim volný průběh a přestaňte doufat, že se to samo „nějak“ urovná a vyřeší. Výrazně si tím zjednodušíte život!


Střelec - horoskop na rok 2017

Horoskopy pro tento týden:

Váhy (23.9.-22.10.) 
Beran ( 21.3.- 20.4.)
Býk (21.4.-20.5.) 
Blíženci (21.5.-22.6.) 
Rak (23.6.-22.7.) 
Lev (23.7.-22.8.) 
Panna (23.8.-22.9.) 
Štír (23.10.-21.11) 
Střelec (22.11.-20.12.) 
Kozoroh (21.12.-20.1.) 
Vodnář (21.1.-19.2.) 
Ryby (20.2.-20.3.) 


Roční horoskop na rok 2017:

Roční horoskop na rok 2017 - Beran

Roční horoskop na rok 2017 - Býk

Roční horoskop na rok 2017 - Blíženci

Roční horoskop na rok 2017 - Rak

Roční horoskop na rok 2017 - Lev

Roční horoskop na rok 2017 - Panna

Roční horoskop na rok 2017 - Váhy

Roční horoskop na rok 2017 - Štír

Roční horoskop na rok 2017 - Střelec

Roční horoskop na rok 2017 - Kozoroh

Roční horoskop na rok 2017 - Vodnář

Roční horoskop na rok 2017 - Ryby


Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj
 Komentáře
Žádné komentáře
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY KONTAKT  ? Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !