Houbový guláš - nejoblíbenější receptyHoubový guláš - nejoblíbenější recepty Bramboráky - nejoblíbenější receptyBramboráky - nejoblíbenější recepty Nakládané zelí - nejoblíbenější receptyNakládané zelí - nejoblíbenější recepty Likér ořechovka - nejoblíbenější receptyLikér ořechovka - nejoblíbenější recepty
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Čtvrtek 20.09. 2018
Dnes má svátek Oleg
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

V Brandeis Clinic už začali implantovat „prsa“ s čipem

17. 04. 2014 | Krása
-Komerční sdělení-

Nejbezpečnější prsní implantáty Motiva se zabudovaným čipem už budou mít i češky. Jako první u nás tento světový trend následuje moderní klinika estetické medicíny - Brandeis Clinic Prague. Navíc tu mají do konce dubna na zvětšení prsou zaváděcí o 20% nižší ceny.  

Čip, se kterým nebudete pípat na letišti, přítel vás nevystopuje podle GPS, ani nikdo nezjistí vaše osobní údaje. K čemu tedy slouží?

implantát s chipem

Technologie Q-chip poskytuje lékařům i pacientům přístup k specifickým informacím o implantátu. Po skandálu firmy Poly Implant Prothese (PIP), která používala nekvalitní silikon, si obrovské množství žen neumělo dohledat, co vlastně v těle má. Produktové karty a záruční listy někam založily, nebo se o tyto informace vůbec nestaraly.

U nových implantátů s pasivním biomedicínskym čipem si lékař pomocí ruční čtečky snadno vyhledá v databázi konkrétní implantát kdykoliv a kdekoliv na světe.Není vidět ani cítit a přesto zvyšuje bezpečnost


“Čip nijak nemění vzhled ani hmatový vjem prsního implantátu a je funkční po celou MUDR. Andrea Musilovádobu životnosti implantátu. Jde o prokazatelně bezpečnou a účinnou technologii.“ - MUDr. Andrea Musilová z pražské kliniky Brandeis Clinic.

Bude to povinné?


Tato hi-tech inovace je schválena agenturou FDA (Food and Drug Association), která dokonce uvažuje o tom, že z hlediska bezpečnosti budou mít prsní implantáty do budoucna čip zabudovaný povinně. Zatím jsou však pro evropský trh novinkou a poskytují je jenom top kliniky. Není tedy divu, že Brandeis Clinic je jedna z prvních. Je o ní totiž známo, že s oblibou přináší ze světa ty nejvýkonnější technologie a většinu přístrojů pak vlastní jako jediná v republice. V Brandeis Clinic prostě nešetří na kvalitě, protože rozhodující je bezpečnost pacienta.

MUDr. Andrea Musilová upozorňuje také na další velkou výhodu těchto převratných implantátů:

“Nové implantáty mají dvě hlavní výhody – Technologii Q-chip a unikátní gel ProgressiveGel Ultima, díky němuž implantáty reagují na polohu ženy a gravitaci stejně jako přirozená prsa.”
implantáty

Konec trčících stožárů, když si žena lehne na záda!


Druhou perličkou Motivy je jejich unikátní ergonomický tvar s gelem ProgressiveGel Ultima. Ten se konečně postaral o přirozený vzhled silikonových prsou a nahradil tak tradiční anatomické „kapky“. Ergonomické implantáty se plně přizpůsobí tělu pacientky a při změne polohy či působením gravitace se pak chovají jako normální prsa.


zvýhodněná cena implantátů


Výhodná zaváděcí cena


Brandeis Clinic nabízí právě v měsíci dubnu zaváděcí ceny na zvětšení prsou. Svůj sen o dokonalém poprsí si tak můžete splnit o 20 % levněji.

Špičkoví lékaři tu jako první v Čechách používají tyto nejvyspělejší prsní implantáty, které představují ideální spojení bezpečnosti, krásy a duševní pohody pacientky.
Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj

Další fotografie ke článku V Brandeis Clinic už začali implantovat „prsa“ s čipem:

V Brandeis Clinic už začali implantovat „prsa“ s čipem
V Brandeis Clinic už začali implantovat „prsa“ s čipem
V Brandeis Clinic už začali implantovat „prsa“ s čipem
V Brandeis Clinic už začali implantovat „prsa“ s čipem
V Brandeis Clinic už začali implantovat „prsa“ s čipem
V Brandeis Clinic už začali implantovat „prsa“ s čipem
 Komentáře
Obrázek uživatelky
profil
a ještě 10SmajlíkSmajlíkSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
JENOM 7Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
ještě 9
Obrázek uživatelky
profil
tak přišlaSmajlík
18. 04. 2014 19:31 Sebrán "Mašle" za 2 bodů
18. 04. 2014 19:27 Sebrán "Mašle" za 2 bodů
18. 04. 2014 19:22 Sebrán "Mašle" za 2 bodů
18. 04. 2014 19:18 Sebrán "Mašle" za 2 bodů
18. 04. 2014 19:13 Sebrán "Koleda" za 10 bodů
18. 04. 2014 19:09 Sebrán "Mašle" za 2 bodů
18. 04. 2014 19:05 Sebrán "Mašle" za 2 bodů
18. 04. 2014 19:00 Sebrán "Mašle" za 2 bodů
Obrázek uživatelky
profil
Mějte se krásně a pa pa příště u klikání SmajlíkSmajlíkSmajlíkSmajlíkSmajlíkSmajlíkSmajlík
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles