Houbový guláš - nejoblíbenější receptyHoubový guláš - nejoblíbenější recepty Bramboráky - nejoblíbenější receptyBramboráky - nejoblíbenější recepty Nakládané zelí - nejoblíbenější receptyNakládané zelí - nejoblíbenější recepty Likér ořechovka - nejoblíbenější receptyLikér ořechovka - nejoblíbenější recepty
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Středa 19.09. 2018
Dnes má svátek Zita
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Václav Kopta - Vladimír Dvořák byl Brad Pitt mého dětství

16. 02. 2015 | Úspěšní lidé
Co myslíte, že je na moderování nejtěžší?
Na moderování je nejtěžší splnit vše co po vás scenáristé, dramaturgové, producent a režisér chtějí, přitom zůstat sám sebou a nezačít mluvit finsky! Totéž platí pro všechny typy soutěží - pěvecké nevyjímaje.

Myslíte si, že by měl moderátor pěvecké soutěže umět zpívat? Na jakou píseň byste si troufnul Vy?
Nutné to není, ale určitou výhodu bych v tom spatřoval, protože aspoň ví, že to pro soutěžící není žádná legrace. No a já bych si po třiceti letech v Semaforu troufnul na cokoli. Tím ovšem neříkám, že by se to dalo poslouchat. Zpíval jsem už třeba i Vaškovu koktavou árii z Prodané nevěsty….

Sledoval jste Zpívá celá rodina jako dítě? Jaké na něj máte vzpomínky a je něco, co se Vám vybaví okamžitě, když slyšíte jeho název?
To víte, že sledoval. Vladimír Dvořák byl Brad Pitt mého dětství. Moc mě bavily vystresované Václav Kopta - Vladimír Dvořák byl Brad Pitt mého dětstvíbabičky, které se snažil dohonit Václav Hybš se svým orchestrem - často marně. No a kdo by nemohl nevzpomínat na fenomenální vstup do šoubyznysu mladinké Báry Basikové?? Říkají Markétko…

Tuzemský divák se po mnoha letech může cítit pěveckými soutěžemi přehlcen. V čem podle Vás bude Zpívá celá rodina jiná než ostatní pěvecké soutěže?
Tuzemský divák se může cítit přehlcen lecčím, tak proč by se mu měly zajídat zrovna pěvecké soutěže? Zpívá celá rodina je pořad, který si neklade za cíl prefabrikovat zástupy budoucích Slavíků a idolů nezletilých. Vůbec!! Chceme umožnit rodinám, ve kterých se podle jejich názoru vyskytuje nějaký talent, aby ho předvedly národu a skupině odborníků, která v komisi rozhodně nezasedne proto, aby někoho ponižovala, nebo poučovala. Taky je naším cílem podnítit v lidech chuť ke společnému zpívání. A když se u toho budou ještě bavit diváci, máme vyhráno!

Působíte v hudebním divadle. Kdy jste na sebe nejpřísnější? Jako herec, muzikant nebo zpěvák?
Já na sebe nejsem přísný - bohužel! Raději se rozmazluju a konejším, abych si dodal sílu uvěřit tomu, že umím hrát, zpívat a tančit. To vše se po mě v hudebním divadle totiž chce...

Zdroj, foto: Česká televize

Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj

Další fotografie ke článku Václav Kopta - Vladimír Dvořák byl Brad Pitt mého dětství:

Václav Kopta - Vladimír Dvořák byl Brad Pitt mého dětství
 Komentáře
Žádné komentáře
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !