Houbový guláš - nejoblíbenější receptyHoubový guláš - nejoblíbenější recepty Bramboráky - nejoblíbenější receptyBramboráky - nejoblíbenější recepty Nakládané zelí - nejoblíbenější receptyNakládané zelí - nejoblíbenější recepty Likér ořechovka - nejoblíbenější receptyLikér ořechovka - nejoblíbenější recepty
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Středa 19.09. 2018
Dnes má svátek Zita
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Vyšetřovací tým seriálu Labyrint

25. 08. 2015 | Televizní tipy
Michal Remeš (Jiří Langmajer) – major, šéf vyšetřovacího týmu, zralý a velmi zkušený policista, profesionál s chladnou hlavou za jakýchkoli okolností. Důsledný analytik, na druhou stranu citlivý a lehce nedůvěřivý vůči ženám.

„Major Remeš je fajn chlapík, tím jsme si blízcí. Na rozdíl od postavy Standy Majera, který je vykonavatelem, on je mozkem vyšetřování. Moje role byla náročná svým rozsahem, ne fyzicky. Při natáčení detektivky se herec dostává do situací, které nemusí být vždy příjemné, jako je třeba setkání tváří v tvář se smrtí a násilím, natáčení v pitevně a podobně,“ přibližuje svou postavu Jiří Langmajer.

Dan Grossmann (Stanislav Majer) – drsňák, který hraje toho zlejšího policajta z dvojice „hodný a zlý“ s Remešem. Vtipálek, lehce cholerický, pragmatický policista, pro kterého je zákon alfou a omegou všeho. Milující manžel a otec.
Vyšetřovací tým seriálu Labyrint„Grossman, kterého hraji, je takový klasický detektivní vlčák, který díky své práci nemá moc času na rodinu. Ale je to sympaťák, kvůli kterému jsem absolvoval i speciální výcvik vykopávání dveří a držení pistole,“ říká o své roli Stanislav Majer.

Tamara Hrónská (Zuzana Kanócz) – kriminalistka, s tvrdohlavou povahou. Mívá problematický vztah s nadřízenými, především muži, i s těmi v soukromém životě. Je sólistka a do všeho jde navzdory varováním.
„Role Tamary mi byla sympatická od začátku, a to svojí bojovností, přímostí, skrytým humorem, houževností a inteligencí. V neustálém napětí jsem byla už při psaní scénáře, což bylo možná podpořené i tím, že jsem se už skoro dva roky věnovala pouze mému synovi Lucasovi, se kterým jsem prožívala jen velmi milé a něžné věci. Brutalita příběhu mě pak zasáhla a našly se i pasáže, u kterých jsem se skutečně bála. Až jsem si sama před sebou připadala směšně,“ říká Zuzana Kanócz.

Policisté Petr a Irena (Pavel Batěk a Zuzana Kajnarová - Říčařová) – kolegové na nižším stupni v hierarchii základního vyšetřovatelského týmu. Působí sice dojmem „podržtašek“ pro Remeše s Grossmannem, ve skutečnosti jsou ale pro celé vyšetřování velmi důležitou oporou.

„Hraji mladou, méně zkušenou členku vyšetřovacího týmu detektivů, která se během tohoto případu hodně naučí,“ říká o své roli Zuzana Kajnarová – Říčařová a doplňuje: „Náročné bylo běhat půl dne po refýži na nádraží v Tišnově a honit zloduchy. Labyrint má velice poutavě napsaný scénář. Rituální vražda, jejímž vyšetřováním celý příběh začíná, je pro diváka, alespoň myslím, velmi přitažlivé téma. Nese v sobě tajemství a mystiku, čímž dodá dobře napsané detektivce ještě větší grády.“

„Scénář Labyrintu mě zaujal opravdu promyšleným zločinem, v jehož labyrintu indicií se detektivové, čtenář, a věřím, že i divák, neustále ztrácí a zase nachází. Než dojde k překvapivému rozuzlení,“ dodává Pavel Batěk.

Petr Oliva (Miroslav Donutil) – ředitel jihomoravské kriminálky, skeptik, který má většinou dopředu strach z toho, co na výsledky práce řeknou novináři nebo jeho šéfové, tedy ministři, starosta, hejtman a spol., své podřízené umí seřvat, ale také podržet.

Zdroj, foto: Česká televize


Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj

Další fotografie ke článku Vyšetřovací tým seriálu Labyrint:

Vyšetřovací tým seriálu Labyrint
Vyšetřovací tým seriálu Labyrint
Vyšetřovací tým seriálu Labyrint
Vyšetřovací tým seriálu Labyrint
 Komentáře
Žádné komentáře
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !