Houbový guláš - nejoblíbenější receptyHoubový guláš - nejoblíbenější recepty Bramboráky - nejoblíbenější receptyBramboráky - nejoblíbenější recepty Nakládané zelí - nejoblíbenější receptyNakládané zelí - nejoblíbenější recepty Likér ořechovka - nejoblíbenější receptyLikér ořechovka - nejoblíbenější recepty
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Pátek 21.09. 2018
Dnes má svátek Matouš
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Záhada bermudského trojúhelníku...

11. 09. 2014 | Vaše příběhy
Záhada bermudského trojúhelníku... mi nedá spát. Mám jeden takový dokonce doma, pokusím se vysvětlit. Tak ten původní, opravdu pohlcující letadla a lodě, je prý téměř  rovnostranný a zabírá údajně 1 134.105,5 km čtverečních /omlouvám se, neumím nad ten km prsknout tu malinkatou dvojku/2/. Pak prý je tu menší, rovněž zpropadeně prokletý trojúhelník, zvaný Dračí, nacházející se v blízkosti Filipín. Jako by toho nebylo dost, přidal se ještě menší mořský trojúhelníček ve Tyrhénském moři, tam se ztrácejí rybáři.     

Bez vody, dokonce v suché a nehostinné poušti zlobí trojúhelník mexický, tam se prý ztrácí hlavně radiové vlny a signál mobilních telefonů. Naopak, kde se neztrácí nic, naopak, objevuje se zde UFO, tak to je ve Skotsku, trojúhelník prý se jmenuje Falkirský, to, že se nic neztrácí, spíše přibývá je asi ovlivněno míněním o „šetrnosti“ Skotů.            
Poněkud nepravidelný víceúhelník je ten můj, mající necelých 6O metrů - opět čtverečních, záludný, nevyzpytatelný, věci pohlcující. Tak dnes „sežral“ televizní program, tedy správně čtrnáctideník, program obsahující. Navíc, patřící manželce, která mi jej občas půjčuje, takže osočen se zcizení jsem byl - pochopitelně neprávem - já.

Záhada bermudského trojúhelníku...Veškeré pátrání marné, večer byl, ráno není. Prohlídka celého bytu bezvýsledná, v ledničce, kde se občas najdou i moje brýle, nebylo po programu ani vidu, ba ani slechu.      Do nenávratna byt pohltil různé části oblíbené garderoby, průkazky do knihovny, můj oblíbený černý svetr, manželčin OP /i když ten možná zmizel venku, dušuje se ale, že jej nikde nevynesla/. Nemohu najít houbařský nožík, památku to po mém otci, který jej našel mezi skupinou nádherných křemenáčů, které asi vyrostly tak tři, čtyři dny poté, co předchozí majitel nožíku zde odnesl ty předešlé. 
Kdo se domnívá, že máme doma binec, „vrdloulže“. To mám, prosím, z Káji Maříka. Buď byt, nebo poltergeisti - taky by to mohli být „pitrýsci“ - odkazuji na spisovatele Jaroslava Žáka. Jak jinak vysvětlit, že s přibývajícím časem chybí stále více  ponožek do párů a ty liché beznadějně přebývají. Kdo vysvětlí záhadu ztracených vánočních dárků, objevovaných v lepším případě až v následném červenci, někdy vůbec ne, takže pochybujeme, zda jsme je vůbec zakoupili, či přinesli domů.  
     
Holt, vysvětlení, alespoň rozumné,  není. Asi stejně vzdálené, jako bude to o zmizelé stíhací letce, záhadě lodi Mary Celeste, všech ostatních ztracenců, snad od doby Kolumbovy, až po dnešek. Co vy na to, milé přítelkyně, taky se vám ztrácí věci? A víte proč??? 

                     
Jardamalej - čtenář
ChytráŽena.cz

Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj
Hodnocení
Nelíbí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Líbí
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
 Komentáře
« Předchozí   1   2  Následující » 
Obrázek uživatelky
profil
Vtipný článok, pobavila som sa takto v noci Smajlík.

My máme, prosím, také troj(či viac)uholníky alias čierne diery dve.
Jednu doma a druhú na chate.
A tak, keď nevieme niečo nájsť doma, skoštatujeme: "určite je to na chate" a naopak.
MODRÉ OČI - jednoducho k nám čoraz častejšie chodí ten Nemec, čo starým ľuďom schováva okuliare a iné väčšie, či menšie predmety, ktoré práve súrne potrebujeme.
A bude horšie SmajlíkSmajlík.
Obrázek uživatelky
profil
U nás se také často něco hledá. Já hledám statečně a dlouho svoje věci, ale manžel ví určitě, že jsem JEHO věci někam dala JÁÁÁ. Když je pak najde, omluví se.SmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil

SmajlíkSmajlíkSmajlík

mne kromě toho protivného Němce, kvůli němuž stále vše zapomínám - pronásledují už několik let i tzv. "skřítci naschválníčci", kteří mi schovávají - snad i šlohnou - spoustu potřebných věcí, které právě prošly mýma rukama a najednou nejsou. Po zbytečném hledání a běhání po bytě, zahrádce, prohledávání v autě ap. to musím nechat uležet a zamyslet se jako Sherlock Holmes /bohužel - nekouřím a nemám podobnou pokrývku hlavy/.
Sice to většinou trvá nějaký ten den, ale kupř. jdu v noci na WC a najednou - BLICK a vzpomenu si, kde by dotyčná věc snad mohla být.
Dříve, ještě s manželem a dětmi, jsme vždy říkávali - asi nám to zase schovala naše kolie Smajlík Nyní sice žiji taky s haf,ale už ho neobviňuji, jen se ho slušně ptám : "Hafánku neviděl jsi ???" nebo "prosím Tě, hledej ..." - načež on nadšeně zavrtí ocáskem a jde ulehnout, protože tuší, že by stejně NIC nenašel /už mne má za ta léta přečtenou/Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Já tomu doma říkám černá díra, taky se to tam ztrácí a ta černá díra se po bytě přemísťuje, není na stálém místě jako Bermudský trojúhelník
Obrázek uživatelky
profil
vtipné zamyšlení..on ten trojúhelník je i u nás na SlováckuSmajlíkSmajlík
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles