Novoroční předsevzetíNovoroční předsevzetí Velký roční horoskop na rok 2019Velký roční horoskop na rok 2019 Jarní prázdniny 2019 - termínyJarní prázdniny 2019 - termíny Jak vyrobit budku z prkna?Jak vyrobit budku z prkna?
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Vánoční strom
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Sobota 19.01. 2019
Dnes má svátek Doubravka
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Krása

Pro krásnou a zdravou pleť

Pro krásnou a zdravou pleť
27. 06. 2017 Krása
Náš obličej představuje jakési zrcadlo, napětí, stres, únava se v něm viditelně odráží a výrazně podmiňuje náš vzhled. Ve středním věku začínají tvář brázdit vrásky, které jsou příznakem stárnutí  …více»

Dámy, na slovíčko! Ukažte sexy nohy…

Dámy, na slovíčko! Ukažte sexy nohy…
21. 06. 2017 Krása
Všechny se chceme líbit. Ženská krása by měla vycházet zevnitř. Co je k tomu zapotřebí? V první řadě bychom měly mít pod kontrolou své zdraví. Ze všech stran slýcháme, jak bychom měly cvičit a zůstat  …více»

Toužíte po výrazném dekoltu?

Toužíte po výrazném dekoltu?
19. 06. 2017 Krása
Zvětšení poprsí patří mezi nejčastěji žádané estetické úpravy, což je dané tím, že se pro ně rozhodují ženy všech věkových kategorií a také tím, že se zlepšuje kvalita implantátů a vytrácí se  …více»

Odstranění hlubokých vrásek botulotoxinem = svěží tvář ihned

Odstranění hlubokých vrásek botulotoxinem = svěží tvář ihned
16. 06. 2017 Krása
Botulotoxin je famózním kosmetickým pomocníkem k odstraňování vrásek či nadměrného pocení, a to už od 90. let 20. století. Samozřejmě tisícinásobně zředěný a jen v rukou zkušeného lékaře. Botulotoxin  …více»

Cvičením ke krásné a zdravé pokožce

Cvičením ke krásné a zdravé pokožce
5. 06. 2017 Krása
Sportujeme z různých důvodů. Chceme zhubnout, zpevnit tělo, být fit nebo si třeba zlepšit náladu. Cvičení má mnoho příznivých dopadů na naše tělo i psychiku. Věděli jste, že má pozitivní vliv i na pok  …více»
 

Pozor na to, co všechno o vás prozradí obočí!

Pozor na to, co všechno o vás prozradí obočí!
2. 06. 2017 Krása
Vaše obočí je odrazem vaší osobnosti. Zde je velký přehled, co o vás prozradí, i návod, jak ho upravit, abyste působili co nejlépe. Obočí je jedním ze základních nástrojů fyziognomie – nauky  …více»

Jak vykouzlit pěstěné nehty

Jak vykouzlit pěstěné nehty
23. 05. 2017 Krása
Krásné nehty jsou vizitkou každé ženy a to bez ohledu na různorodost vkusu. Pěstěné nehty všech délek jsou větší ozdobou nežli sebedražší šperk. A stačí k tomu opravdu málo. Jako i u vlasů, tak i v  …více»

3 kroky, jak správně čistit pleť

3 kroky, jak správně čistit pleť
20. 05. 2017 Krása
Trápí vás problémy s pletí? Dost možná tkví podstata problému v tom nejzákladnějším, a sice v jejím čištění. To by se mělo skládat ze tří základních kroků – použití mycí emulze, pleťové nebo  …více»

Blíží se léto, co s tou bílou pomerančovou kůží?

Blíží se léto, co s tou bílou pomerančovou kůží?
17. 05. 2017 Krása
Po podivném jaru proběhne snad aspoň léto v klasickém stylu, to znamená, že bude teplo a slunečno.Neznám nikoho, kdo by na teplý červen úporně nečekal. Jenže: jsme na něj i fyzicky připraveni? To znam  …více»

Braun udělá všechno za vás, vy tak ušetříte

Braun udělá všechno za vás, vy tak ušetříte
26. 04. 2017 Krása
Vést moderní život znamená být neustále v pohybu. Ať už jsme v práci, s přáteli či v rodinném kruhu, stále „něco děláme“ a nemáme ani chvilku čas na sebe. Život je ale přece od toho, aby byl plný  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !