Velký roční horoskop na rok 2018Velký roční horoskop na rok 2018 Velikonoční beránek nejoblíbenější receptyVelikonoční beránek nejoblíbenější recepty Je naše dítě zralé na vstup do školy?Je naše dítě zralé na vstup do školy? Robinsonův ostrov - pravidla pro rok 2018Robinsonův ostrov - pravidla pro rok 2018
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Sobota 24.02. 2018
Dnes má svátek Matěj
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Život a doba soudce A.K. – 7. díl - Válka pokračuje

13. 10. 2014 | Televizní tipy
Boj o miliardy se vrací v 7. dílu seriálu Život a doba soudce A.K. Premiéra nového televizního seriálu ze soudního prostředí.

Spor miliardáře Pauluse a jeho ženy pokračuje. Tentokrát nejde o syna, ale o peníze. Vypořádání mezi manželi. Soudci Adamu Klosovi je v 7. dílu seriálu Život a doba soudce A.K. jasné, že to bude ještě složitější, než dříve, a navíc je opět v mimořádně nepříjemné situaci, kdy proti němu stojí Paulusova advokátka - jeho vlastní matka. Suma, o kterou se manželé soudí, je ohromná. To stačí na to, aby měl proces velkou publicitu a soudce plnou Život a doba soudce A.K. – 7. díl - Válka pokračujehlavu starostí, věcných i mravních. Boj, který musí Adam Klos koučovat, je podle očekávání drsný, plný klamavých úniků, pokusů o znevážení, argumentů rafinovaných i nízkých.

Adam však zachytí zajímavý motiv, týkající se Paulusovy staré matky. Vztah s krásnou terapeutkou kupodivu neskončil a neskončilo ani pátrání po tajemném anonymu, který Adamovi vyhrožuje smrtí. Policie nalézá konkrétního člověka, z jehož počítače byl výhružný e-mail odeslán. Ale on sám anonymem není, stopa vede dál. V soudní síni se soudce zarputile drží svého nalezeného motivu a to nakonec skutečně vede k výsledku – naprosto nepředpokládatelnému. Vlastně je to bomba, které se media s nadšením chopí. A další bomba vybuchne i v Adamově životě.

V 7. dílu seriálu Život a doba soudce A.K. hrají: D. Švehlík, D. Kolářová, J. Bartoška, M. Daniel, J. Čvančarová, I. Bareš, I. Uhlířová, J. Plesl a další. Scénář Z. Zapletal. Kamera P. Koblovský. Režie: R. Sedláček, R. Špaček a B. Sláma

7. díl seriálu Život a doba soudce A.K. můžete sledovat 13. 10. 2014 od 20 hodin na ČT1!


Zdroj: Česká televize
Foto: Pavla Černá

Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
Poslat emailem GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj

Další fotografie ke článku Život a doba soudce A.K. – 7. díl - Válka pokračuje:

Život a doba soudce A.K. – 7. díl - Válka pokračuje
Život a doba soudce A.K. – 7. díl - Válka pokračuje
Život a doba soudce A.K. – 7. díl - Válka pokračuje
Život a doba soudce A.K. – 7. díl - Válka pokračuje
Život a doba soudce A.K. – 7. díl - Válka pokračuje
 Komentáře
Žádné komentáře
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.

Potřebujete stylová a pohodlná křesla do pracovny? Vyberte si kvalitní kancelářské židle Hawaj.

NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY KONTAKT  ? Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !