Interview k nové knize Karel Gott: Má cesta za štěstímInterview k nové knize Karel Gott: Má cesta za štěstím Vodnář - roční horoskop na rok 2022Vodnář - roční horoskop na rok 2022 Jarní prázdniny 2022 - termínyJarní prázdniny 2022 - termíny Velký roční horoskop na rok 2022Velký roční horoskop na rok 2022
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
pondělí 24.01. 2022
Dnes má svátek Milena
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Bydlení

Dřišťály - krásné nenáročné dřeviny

Dřišťály - krásné nenáročné dřeviny
6. 06. 2011 Zahrádka
Dřišťály jsou bohatě kvetoucí a plodící keře. Listy jsou buď stále zelené, nebo opadavé. Téměř všechny druhy mají trny. Většina dřišťálu kvete v květnu a červnu. Květy různých odstínů od světle žluté  …více»

Nové barvy na zahrádce

Nové barvy na zahrádce
5. 06. 2011 Zahrádka
Lavička už vypadá omšele, z planěk plotu se odlupuje barva, zahradní nábytek je vybledlý a pumpa začíná chytat rez? Vypadá to, že bez nového nátěru se vaše zahrada neobejde! Co budete potřebovat?  …více»

Letničky pro naši zahrádku

Letničky pro naši zahrádku
3. 06. 2011 Zahrádka
Letničky slouží k oživení okrasných záhonů. Vytvářejí na zahradách krásnou barevnou kompozici květů a vůní. Můžeme je nasadit na záhon, do truhlíků, květinových mís a podobných nádob, kde krásně  …více»

Bambusový nábytek a doplňky bytu

Bambusový nábytek a doplňky bytu
2. 06. 2011 Moderní bydlení
Design nábytku i doplňků nabízí širokou škálu materiálů i stylů – od klasického dřeva, kůže a tkanin, přes ocel, sklo a plast k alternativnímu papíru... Při výběru nábytku se stále více z nás zabývá  …více»

Konvalinky - půvabné voňavé rostlinky

Konvalinky - půvabné voňavé rostlinky
2. 06. 2011 Zahrádka
Patří mezi trvalky, které dorůstají do výšky 20 cm. Kvete krásně voňavými bílými zvonečkovými kvítky, které se sklánějí k zemi. Rostlinka vyrůstá z plazivých dužnatých oddenků, kterými se rozšiřuje  …více»
 

Co nás čeká na zahrádce v červnu?

Co nás čeká na zahrádce v červnu?
1. 06. 2011 Zahrádka
Červen je snad pro všechny z nás jakýmsi mezním bodem. Svěží jaro pomalu přechází v nejteplejší období roku, tedy léto. Školáci píšou závěrečné písemky a připravují se na vysvědčení. Prázdniny a  …více»

Skalka plná barev

Skalka plná barev
1. 06. 2011 Zahrádka
Krásné barevné květiny dodají každé skalce své kouzlo. Snad neexistuje skalka bez jarní krásy kvetoucích drobných cibulnatých a hlíznatých rostlin, které každoročně zahajují sezonu květů a vytvářejí  …více»

Pivoňka - květinová královna jara

Pivoňka - květinová královna jara
31. 05. 2011 Zahrádka
Pivoňka patří mezi oblíbenou jarní trvalku, která vydrží na jednom místě několik let. V Evropě se pěstovaly už ve středověku. Klasikou jsou pivoňky plnokvěté v odrůdách, bílých, růžových a sytě  …více»

Pijete vodu z kohoutku? A chutná Vám?

Pijete vodu z kohoutku? A chutná Vám?
30. 05. 2011 Domácnost
Nejcennějším zdrojem tekutin pro lidský organismus je kvalitní a čistá voda. Nejsnadnější způsob, jak ji získat je otočit kohoutkem vodovodu. Pití vody z kohoutku má mnoho výhod. Vyhnete se tak tahání  …více»

Rododendrony a azalky

Rododendrony a azalky
30. 05. 2011 Zahrádka
Rododendrony neboli také pěnišníky, patří k tomu nejkrásnějšímu, co na zahradě můžeme mít. Krásné výrazné barvy květů a sytá barva listů vytváří na zahradě krásnou barevnou kompozici. Tyto okrasné  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tipNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !