Interview k nové knize Karel Gott: Má cesta za štěstímInterview k nové knize Karel Gott: Má cesta za štěstím Vodnář - roční horoskop na rok 2022Vodnář - roční horoskop na rok 2022 Jarní prázdniny 2022 - termínyJarní prázdniny 2022 - termíny Velký roční horoskop na rok 2022Velký roční horoskop na rok 2022
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Sobota 22.01. 2022
Dnes má svátek Slavomír
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Cestování

Město Mikulov okouzlí každého

Město Mikulov okouzlí každého
15. 06. 2012 Česká republika
Při častých rodinných výletech se rádi necháváme znovu a znovu unášet kouzlem Mikulova. Město Mikulov je jedním z našich nejmalebnějších měst, které na návštěvníky dýchne nejen svou pestrou historií.  …více»

Aljaška aneb hon na medvěda

Aljaška aneb hon na medvěda
14. 06. 2012 Vaše tipy
Vyrážíme z Whitehorse a vydáváme se na nejdelší a nejnáročnější etapu našeho putování (cca 860 km). Cílem je motel v Eagle Plains, ležící pouze pár km od polárního kruhu - jediná možnost ubytování  …více»

Uhříněves - pěkné místo na výlet

Uhříněves - pěkné místo na výlet
13. 06. 2012 Česká republika
Při dnešní vycházce zamíříme na východní okraj našeho hlavního města, do Uhříněvsi. Ještě v polovině 18. století byla Uhříněves celkem nevýznamnou osadou, kde bylo 17 poddanských domů a dva  …více»

V závěji květů aneb na svazích sakurové hory

V závěji květů aneb na svazích sakurové hory
13. 06. 2012 Asie
Když se řekne hanami, každý si hned představí drobné Japonce usazené na teplých dekách pod kvetoucími sakurovými stromy v městských parcích. Ovšem japonský národní park Yoshino-Kumano přináší úplně  …více»

Čachtice: Za hraběnkou Bathoryovou a M. R. Štefánikem

Čachtice: Za hraběnkou Bathoryovou a M. R. Štefánikem
12. 06. 2012 Evropa
Poslední květnovou neděli jsme se s přítelem vydali na malý výlet do těchto končin s cílem navštívit Čachtice a Čachtický hrad, dále obec Košariská, Štefánikovo rodiště, a Štefánikovu mohylu nad  …více»
 

Eskymo není jenom nanuk

Eskymo není jenom nanuk
10. 06. 2012 Vaše tipy
Bylo mi kolem nácti... ležela jsem doma se silnou angínou a nudila se. Maminka mi jeden den donesla útlou knížku a já se rázem ocitla v jiném světě. Rudolf Těsnohlídek - Eskymo Welzl, paměti českého  …více»

Zajímavé akce na zámcích ve druhé půlce června

Zajímavé akce na zámcích ve druhé půlce června
10. 06. 2012 Vaše tipy
I v druhé půlce června pořádá spousta zámků různé akce. Například zámek Lysice si jich pro své návštěvníky připravil hned několik. Dne 17. 6. se koná dětský den s mateřskými centry s názvem Táta  …více»

Zámek Tovačov

Zámek Tovačov
8. 06. 2012 Česká republika
Zámek Tovačov - Nedávno jsme se vraceli z dovolené a cestou jsme se chtěli stavit na nějaký hrad nebo zámek. Bohužel dva velice známé hrady jsme přejeli, jeden kvůli dlouhé objížďce na silnici  …více»

Španělská farma v Andalusii

Španělská farma v Andalusii
7. 06. 2012 Evropa
Ve Španělsku jsme procestovali oblast Andalusie, která se rozkládá od Středozemního moře až k pobřeží Atlantského oceánu a od východu k západu ji protíná dlouhé údolí řeky Guadalquivir, ohraničené  …více»

Rozhledna Javorník u Velké nad Veličkou

Rozhledna Javorník u Velké nad Veličkou
4. 06. 2012 Česká republika
Jednou v neděli měl muž službu a místo autem jel na kole. Je to zdravé a ještě ušetří za benzín. Ale to nebyl hlavní důvod. Domluvili jsme se, že já si odpoledne vezmu do baťůžku svačinku a hlavně  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tipNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !