První jarní den 2023První jarní den 2023 Kdy se změní zimní čas na letní v roce 2023?Kdy se změní zimní čas na letní v roce 2023? Hrajte s námi SUDOKU online! - 3 obtížnosti i pro chytré ženyHrajte s námi SUDOKU online! - 3 obtížnosti i pro chytré ženy MDŽ nebo Den matek?MDŽ nebo Den matek?
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Velikonoční nadílka
Soutěžte s námi o 300 skvělých výher
do startu zbývá:
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
pondělí 20.03. 2023
Dnes má svátek Světlana
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Česká republika

Procházka po Železné Rudě

Procházka po Železné Rudě
4. 03. 2023 Česká republika
Železná Ruda leží v západních Čechách nedaleko česko-německé hranice v chráněné krajinné oblasti Národního parku Šumava. Město a jeho okolí je vyhledávaným rekreačním střediskem po celý rok. Jsou tu  …více»

Zimní Velký Javorník

Zimní Velký Javorník
2. 03. 2023 Česká republika
Královna zima vykouzlila na hřebenech našich vrchů úchvatná díla a my se je rozhodli obhlédnout. Vypravili jsme se opět na Velký Javorník, horu, která je se svými 918 m n. m. nejvyšším vrcholem  …více»

Užijte si zimu, dokud to jde! Vyrazte za lyžovačkou i třemi unikáty Dolní Moravy

Užijte si zimu, dokud to jde! Vyrazte za lyžovačkou i třemi unikáty Dolní Moravy
24. 02. 2023 Česká republika
Během příštích týdnů se rozloučíme se zimní sezónou. Zatím je však lyžařská sezóna v plném proudu a pro všechny nelyžaře je – alespoň na Dolní Moravě – spousta příležitostí, jak si vychutnat  …více»

Ploskovice - zámek a park

Ploskovice - zámek a park
24. 02. 2023 Česká republika
Zámek Ploskovice se nachází ve stejnojmenné vesnici vzdálené asi 6 km východně od Litoměřic. Založila ho v první čtvrtině osmnáctého století Anna Marie Františka Toskánská v sousedství staršího  …více»

Gutštejn

Gutštejn
22. 02. 2023 Česká republika
Místo, kam jezdíme skoro každý rok na 1. máje. Je to náš rituál a zvládáme i tu pusu pod třešní, která zde roste. Gutštejn je zřícenina hradu jihovýchodně od Konstantinových Lázní v okrese Tachov  …více»
 

Okurka nemusí být jen k jídlu

Okurka nemusí být jen k jídlu
20. 02. 2023 Česká republika
I v zimě se dá jezdit na výlety, pokud je slušné počasí a slouží vám zdravíčko. My s manželem cestujeme rádi a když to jde, bereme s sebou i našeho malého vnoučka. A právě s naším Vojtíškem jsme  …více»

Frýdštejn

Frýdštejn
17. 02. 2023 Česká republika
Ačkoli to ještě před pár dny vypadalo, že zima a sníh letos ani nedorazí, tak opak je pravdou a již během víkendu jsme u nás na severu Čech mohli vyrazit na lyže, boby, sáňky a nebo se jen tak projít  …více»

Ideální místo pro školení a jakýkoli event? Zámek Old Yard Rychvald!

Ideální místo pro školení a jakýkoli event? Zámek Old Yard Rychvald!
15. 02. 2023 Česká republika
Hledáte vhodné místo pro váš event, ať už je to firemní školení, vzdělávací či zážitkový kurz, setkání, svatba či velká oslava? Nespokojte se s málem. Vyberte si místo, které nabízí vše potřebné a  …více»

Jenštejn

Jenštejn
14. 02. 2023 Česká republika
Obec Jenštejn se nachází v okrese Praha-východ, ve Středočeském kraji. Rozkládá se asi šestnáct kilometrů severovýchodně od centra Prahy a sedm kilometrů jihozápadně od města Brandýs nad Labem  …více»

Kaolinový lom v Kazdějově

Kaolinový lom v Kazdějově
10. 02. 2023 Česká republika
Na silvestra jsme se s přáteli sešli v Plasech, kde jsme navštívili tamní bývalý Cisterciácký klášter. O něm bude článek někdy příště. Cestou z Plas jsme si zajeli ještě do Kaznějova, kde se nachází  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tipNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !