Čas malinČas malin Rybízová marmeláda - nejoblíbenější receptyRybízová marmeláda - nejoblíbenější recepty Radostná seznámení ve StarDanceRadostná seznámení ve StarDance Školní rok a prázdniny ve školním roce 2024/2025Školní rok a prázdniny ve školním roce 2024/2025
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Neděle 21.07. 2024
Dnes má svátek Vítězslav
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Chiquita wellness marathon

15. 04. 2007 | Fitness

Chiquita WELLNESS MARATHON v pražské Sazka Aréně si vybudoval pověst největší aerobikové akce v historii, vloni zde cvičilo 1.500 lidí!! Na sobotu 12. května od 9 hodin je pro Vás v Sazka Aréně připraven opravdu pestrý program, a to vše za účasti známých lektorů: Davida Hufa, Vladimíra Valoucha, Davida Holzera, Katky Masopustové, Lenky Velínské a Václava Krejčíka.
Samozřejmě zde nebude chybět Miss a Mr. Wellness 2006.


„Volný překlad anglického termínu wellness znamená „být v pohodě a fit“, ale po pravdě řečeno, jedná se o kulturu těla, mysli a duše“, říkají odborníci Wellness clubu.Letos v duchu motta: VYUŽIJ SVŮJ DEN je pro vás připraven pestrý program atraktivních forem aerobiku, spinningu a workshopů: Balanční míče, Fit Box, Flexi-Bar, Dance Yoga, Hip Hop, EMP. Nebude chybět wellness výstava výrobků a služeb.


Chiquita wellness maratohon

Novinkou bude finále soutěže Děti Fitness.


Zeptali jsme se lektorů: Co si chystáte do Sazka Areny a co pro vás Chiquita WELLNESS MARATHON znamená ?:


Vladimír Valouch: bude to zase nejlepší show, která může lidi potkat. Kdo nebude na naší hodině, jakoby nebyl. David Holzer dodává: Prostě se vyřádíme do bezvědomí. Pro nás je naprosto úžasné cvičit pro tolik lidí najednou. To nezažijete nikde jinde, jen v Sazka Aréně na Chiquita WELLNESS MARATHONu.


Katka Masopustová: budu cvičit Tae-Bo, což je kombinace kopů a úderů v hudbě, které mají bojového ducha. Vzhledem k tomu, že se při cvičení netvoří choreografie, prvky se nebudou opakovat. Hlava si odpočine, ale tělu dáme pořádně zabrat. Na Chiquita WELLNESS MARATHONu budu poprvé a jsem ráda, že mohu cvičící oslovit tím, čemu se intenzivně věnuji posledních 7 let.


Veronika Sasková - Miss Wellness 2006: chystám propojení různých stylů aerobiku a tance. Klasické a všem známé formy, ale i netradiční taneční kroky na způsob známých muzikálů a choreografií z filmů. Sazka Arena je pro mě výzvou a šancí posunout se dál v tom co mě baví.


Ladislav Šulc – Mr. Wellness 2006: tanečně nadaný nejsem a aerobiku se také nevěnuji. Bližší je mi cyklistika a tak moje hodina bude součástí Schwinn Cycling Convention, kde se představí jezdci národního týmu a 100 kol Schwinn. Cílem je, aby se lidé na Chiquita WELLNESS MARATHONu bavili a odreagovali.


Chiquita wellness maratohon

David Huf: budu cvičit Kick Box aerobik, choreografie s prvky bojového sportu – kombinaci úderů a kopů podpořených skvělou motivační hudbou. Chiquita WELLNESS MARATHON patří mezi nejlepší akce pro širokou veřejnost a cvičit zde, znamená pro lektora prestiž a čest.


Lenka Velínská: připravuji dance aerobik for everybody aneb zatančí si všichni, kdo přijdou. Doufám, že to bude dynamické finále celého dne, které si spolu naplno užijeme. Málokterý instruktor na světě má možnost cvičit před tak obrovským počtem lidí. Pohled z pódia Sazka Areny na 1.500 cvičících lidí Chiquita WELLNESS MARATHON je těžko popsatelný a já se těším, až vás opět všechny uvidím.


Václav Krejčík: od hodiny Power Jógy mohou lidé očekávat především důkladné protažení a závěrečné zklidnění po celém dni, který budou mít za sebou. Nic náročného nečekejte, zkuste na ni ale v závěru nezapomenout a zůstat až do konce, aby se vaše tělo dobře zregenerovalo.


Využij svůj den v SAZKA ARÉNĚ


Chiquita wellness maratohon

Chiquita WELLNESS MARATHON se vloni konal poprvé také v Bratislavě a zaznamenal pozitivní ohlas. Tým uvedených lektorů doplní sympatický Milan Adamka, který si pro své příznivce připravil Latino aerobik, s kterým chce v neděli 13. května od 9 hodin roztančit halu Mladost v Bratislavě.


Přijďte si zacvičit do atraktivního prostředí na nejlepší lektory. Odreagovat se od svých každodenních starostí, načerpat inspiraci a motivaci pro život, setkat se s přáteli a prožít fajn den. Akce Chiquita WELLNESS MARATHON vám ukáže, jak být v pohodě a fit ! Vstupenky za 350 Kč v síti Sazka Ticket .


Vice se dozvíte také na oficiálních webových stránkách Chiquity a Wellnessklubu.


Ochutnejte také báječné recepty z chiquita banánů:
Chiquita sorbet
Smažené banány v těstíčky s parmazánem
Kuřecí nudličky s čekankou a banánem
Banánová polévka
Tvarohová pomazánka s banánem
Banánové jednohubky


ZUZI
Chytrá Žena.cz
Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj


Komentáře
Obrázek uživatelky
profil
ale to by i tak chtělo víc informací.
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles