Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Léto - čas jahodLéto - čas jahod Jak správně pečovat o orchideje?Jak správně pečovat o orchideje?
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Středa 22.05. 2024
Dnes má svátek Emil
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Chytrá žena

Dlouho očekávané setkání Terezy Kostkové s maminkou Carmen Mayerovou v Jedné rodině je tu!

19. 09. 2023 | Televizní tipy
Přestože má seriál Jedna rodina za sebou celou jarní a začátek podzimní sezony, na setkání postav v podání Terezy Kostkové a její skutečné maminky Carmen Mayerové dojde až nyní. „Dlouho jsme se v seriálu míjely. Až teď se poprvé setkáváme v situaci, kdy Petra vyzvedává u hraběnky děti po hodině francouzštiny,“ prozradila Tereza Kostková. Herečky se pracovně potkávají především na divadelních prknech. Společnou práci si pochvalují, protože ji vnímají, jako příležitost strávit nějaký čas pouze spolu bez ostatních členů velké rodiny. Zmíněné setkání navíc nebude v tomto díle jedinou příležitostí, kde se matka s dcerou potkají…

Petra (Tereza Kostková) si začíná uvědomovat, že pokud chce své podnikání posouvat dopřed bude nutné investovat do propagace. A jako první se musí vytvořit e-shop, což není nic levného ani jednoduchého. Minimálně pro Petru. Pomocnou ruku nabídne Martina (Denisa Biskupová), ale i přes veškerou snahu není výsledek ideální.

Dlouho očekávané setkání Terezy Kostkové s maminkou Carmen Mayerovou v Jedné rodině je tu!A tak požádá o pomoc Noriku (Berenika Kohoutová), která bez váhání pomůže, přestože byla s Petrou ještě před nedávnem na kordy. Podle Petry by prodejům také měla pomoct promo akce v Domově seniorů. Ochutnávka marmelád s doprovodným programem má velký úspěch, Petra doufá, že pod fotkami, které chce dát na web se objeví spousta pozitivních komentářů, které by její firmu udělaly známější. Jenže místo pochvalných komentářů, čeká Petru setkání s nepříjemnou realitou. Co se stane a proč Petře hrozí dokonce konec jejího vysněného podnikání?

A i děti mají své problémy. Vašek (Sebastian Pöthe) je zničený z rozchodu s Lindou, navíc ho trápí, že si o tom ani nemůže pořádně popovídat s tátou, který je pracovně stále v zahraničí. Pohroma se řítí i na Johana (Oliver Vyskočil) s Eliškou (Lotti Töpfer), absence ve škole kvůli tréninkům, vyústí do úplného zákazu tancování. Jenže děti čeká soutěž Lomnický pohár. Pomůže situaci, když se Saša (Tomáš Slavíček) rozhodne promluvit s Karlem (Tomáš Jeřábek)?

Zdroj, foto: Archiv TV Nova

Vendula Flassig Vrablová
ChytráŽena.cz


Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj

Další fotografie ke článku Dlouho očekávané setkání Terezy Kostkové s maminkou Carmen Mayerovou v Jedné rodině je tu!:

Dlouho očekávané setkání Terezy Kostkové s maminkou Carmen Mayerovou v Jedné rodině je tu!
Dlouho očekávané setkání Terezy Kostkové s maminkou Carmen Mayerovou v Jedné rodině je tu!
Dlouho očekávané setkání Terezy Kostkové s maminkou Carmen Mayerovou v Jedné rodině je tu!
 
Čtěte takéKomentáře
Žádné komentáře
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !