Vyrob si sama: léčivý olejíček z květů šeříkuVyrob si sama: léčivý olejíček z květů šeříku Pampeliškový med - nejoblíbenější receptyPampeliškový med - nejoblíbenější recepty Den otců v roce 2022Den otců v roce 2022 Hrajte s námi SUDOKU online! - 3 obtížnosti i pro chytré ženyHrajte s námi SUDOKU online! - 3 obtížnosti i pro chytré ženy
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Středa 25.05. 2022
Dnes má svátek Viola
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Duety ...když hvězdy zpívají - Jaromír Nosek

2. 10. 2009 | Televizní tipy

JAROMÍR NOSEK HEREC, BARYTON, 31 LET


Jaromír se narodil ve znamení Vodnáře. Do Duetů šel hlavně proto, aby si dořešil svůj rozporuplný vztah se zpěvem. Rád by prý zjistil, jestli je jeho zpěv použitelný a dá se na něm zapracovat, nebo na něj má raději navždy zapomenout. Má raději pomalejší písně. Možná proto má největší respekt ze swingu a rokenrolu. Mezi jeho koníčky patří malování a práce za barem. Jeho oblíbené motto zní: „Když osmkrát spadneš, devětkrát vstaň.“


Jaké jsou první dojmy z Jitky?

Vynikající. Je milá, příjemná, duševně mnohem mladší, než by leckdo čekal, a je s ní ohromná legrace. Na zkouškách mě podporuje a drží nad vodou. A je na mě hodná. Včera mě odvezla autem skoro až domů (smích).


Tušíte, kde budou vaše silnější a slabší stránky?

Raději bychom s Jitkou zpívali samé pomalejší balady a seděli u toho. Zrovna dneska jsem ale přemýšlel, že třeba u rokenrolu bude potřeba ukázat také nějakou akci. Jsem docela exhibicionista a Jitka má v sobě neuvěřitelnou energii, tak doufám, že včas něco vymyslíme a diváka v dobrém slova smyslu překvapíme.


Jak zvládáte stresové situace?

Z divadelních prken jsem už zvyklý na leccos. Jak zvládnu živě zpívat před televizními kamerami a třemi stovkami diváků v sále fakt netuším. Už dopředu pro jistotu počítám s lepícími se rty na zuby (smích). Asi se budu dívat na Jitku, protože ona se pořád směje.


Zpívá si Jaromír Nosek mimo pódia a divadelní prkna?

Zpívám si pořád a rád. Mám ale přirozený stud. Proto to se zpěvem pořád nemám ujasněný. Nejsem typický koupelnový zpěvák, ale častěji si prozpěvuji třeba v autě, tak, aby mě nikdo neslyšel.


Jaká je vaše nejstarší vzpomínka spojená se zpěvem?

Vybavují se mi chvíle, kdy jsem si doma s malým kazeťáčkem prozpěvoval první megahity skupiny Lucie, jako byly Šrouby do hlavy nebo Oheň. Ve stejné době jsem si taky prozpěvoval u táboráků na pionýrských táborech v Českém ráji.


Bojíte se vypadnutí?

Na začátku mi bylo úplně jedno, jestli vypadnu první nebo ne. V tuto chvíli už tomu tak není. Je to přeci jen záležitost dvou lidí a nerad bych to Jitce zkazil. Nemám ambici vyhrát, ale kdybych vypadl první, mrzelo by mne to. Pokud se tak stane, asi se definitivně uzavře moje pěvecká kapitola.


Jak probíhala vaše první společná zkouška?

Byl to pro mě menší šok. Nejsem právě komerčně naladěn, a tak mne trochu rozhodila přítomnost televizního štábu, který nás během prvního společného zpívání u klavíru natáčel. Ještě pořád si nejsem svým zpěvem příliš jist, takže jsem byl mírně deprimován. Doufám, že s postupem času už to bude jen lepší a lepší.


Pěvecké páry soutěže

Duety ...Když hvězdy zpívají

Petra Janů a Vojtěch Bernatský

Jana Boušková a Tomáš Trapl

Daniel Rous a Marcela Březinováý

Radka Fišarová a Pavel Zedníček

Zuzana Jandová a Petr Kotvald

Kamil Střihavka a Ester Janečková

Simona Postlerová a Petr Kolář

Jaromír Nosek a Jitka Zelenková


Čtěte také: Duety ... když hvězdy zpívají: Vítězové!


Zdroj: Česká televize

Mangovka

ChytráŽena.cz


Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj
Hodnocení
Nelíbí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Líbí
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10


Komentáře
Obrázek uživatelky
profil
si nechci nechat ujít
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tipNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles