Vyrob si sama: léčivý olejíček z květů šeříkuVyrob si sama: léčivý olejíček z květů šeříku Pampeliškový med - nejoblíbenější receptyPampeliškový med - nejoblíbenější recepty Den otců v roce 2022Den otců v roce 2022 Hrajte s námi SUDOKU online! - 3 obtížnosti i pro chytré ženyHrajte s námi SUDOKU online! - 3 obtížnosti i pro chytré ženy
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Středa 25.05. 2022
Dnes má svátek Viola
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Duety ...když hvězdy zpívají - Petr Kolář

2. 10. 2009 | Televizní tipy

PETR KOLÁŘ ZPĚVÁK, BARYTON, 42 LET


Petr se narodil ve znamení Blíženců. Už ve čtyřech letech si doma s magnetofonem prozpěvoval známý hit Karla Gotta Je jaká je. Má rád starší české hity a otevřeně přiznává, že při prvním setkání se Simonou se na písničkách, které by chtěli zpívat, absolutně shodli. Po vzoru svého otce se řídí životním heslem: „Když nevíš, tak se zeptej.“


Jaké máte v Duetech ambice?

Samozřejmě, že mám ambici vyhrát. Jsem rád, že si zazpíváme a určitě se budeme snažit televizního diváka zaujmout. Když vyhrajeme, budeme jen rádi. Když nevyhrajeme, svět se nezboří.


Jak probíhala vaše první společná zkouška?

Bylo to takové první poznávaní a oťukávání u klavíru. Jsem přesvědčen, že Simona má talent. Z našeho společného zpívání mám dobrý pocit a radost.


Jak budete Simoně dodávat sebevědomí, když se dostane do úzkých?

Neustále ji chválím a budu v tom pokračovat. Snaží se a je opravdu šikovná. Ve finále se může stát, že budu mít mnohem větší trému než ona a zkazím jí to. Jsem velký trémista a to i před kamerou.


V čem jsou její silné a její slabší stránky?

Kladem je určitě to, že jde do zpívání naplno a s chutí. Je usměvavý živý člověk a vyzařuje jenom pozitivní energii. Slabší stránkou může být možná to, že si Simona v některých písničkách ještě úplně nevěří, ale na tom se dá zapracovat.


Jaké jsou vaše pedagogické zkušenosti?

Žádné. Dodnes docházím na hodiny zpěvu. Určitě se budu snažit své zkušenosti nejlépe předat. Budu mít radost, když si Simona k písničkám najde vztah.


Na který žánr se těšíte nejvíce?

Ze žánrů mi budou určitě nejmilejší rock, pop a balada. Nikdy jsem nějak zásadněji nedělal swing, takže to bude pro mě trošku výzva.


Jak zvládáte stresové situace?

Jsem trémista. I když hraji muzikál po stopadesáté, mám stejnou trému jako při premiéře. Po pár vteřinách na jevišti ze mě tréma padá. Naštěstí to není tréma svazující. Vždycky mám pocit zodpovědnosti a chci, aby byl výsledek nejlepší.


Hrajete na nějaký hudební nástroj?

Hraji skoro na všechno, ale špatně. Začínal jsem na kytaru, to mě baví hodně. Chodil jsem na piáno, pak jsem se věnoval bicím. Ty mě bavily hodně. Demosnímek si dokážu nahrát sám, ale nejsem žádný virtuóz.


V jakém nejkurióznějším prostředí jste zpíval?

Hrávali jsme kdysi s kluky ve stodole plné slámy. Zvali jsme si tam každý týden kamarády a kamarádky a předváděli jim, co jsme nazkoušeli.


Pěvecké páry soutěže

Duety ...Když hvězdy zpívají

Petra Janů a Vojtěch Bernatský

Jana Boušková a Tomáš Trapl

Daniel Rous a Marcela Březinováý

Radka Fišarová a Pavel Zedníček

Zuzana Jandová a Petr Kotvald

Kamil Střihavka a Ester Janečková

Simona Postlerová a Petr Kolář

Jaromír Nosek a Jitka Zelenková


Čtěte také: Duety ... když hvězdy zpívají: Vítězové!


Zdroj: Česká televize

Mangovka

ChytráŽena.cz


Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj
Hodnocení
Nelíbí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Líbí
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10


Komentáře
Obrázek uživatelky
profil
moc dobře zpívá,už se těším na jeho duet se
Simonou PostlerovouSmajlíkJeho písnička ještě že tě lásko mám je přímo suprSmajlík
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tipNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles