Školní rok 2020/2021Školní rok 2020/2021 Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Pampeliškový med - nejoblíbenější receptyPampeliškový med - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online! - 3 obtížnosti i pro chytré ženyHrajte s námi SUDOKU online! - 3 obtížnosti i pro chytré ženy
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Neděle 09.05. 2021
Dnes má svátek Ctibor
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Jak se nenachytat při Vánočním nákupu

11. 11. 2008 | Finance

Známe to všichni, Vánoce, velký ruch, shon a běhání po obchodech a hledání vhodného dárku pro děti, rodiče, přátele, partnery … Tlak obchodníků na nás, spotřebitele je v tomto období tak veliký, že musíme být velice opatrní abychom z toho nezačali bláznit.


Nákupní horečka

V blízké době propuknou ve velkých obchodních řetězcích reklamní předvánoční akce, které se nás budou snažit nalákat na ten či onen výrobek, který je právě teď zlevněný a bude to skvělý Vánoční dárek. Avšak spotřebitel by měl právě v tomto období velice zpozornět.

Reklama je veliký tahák obchodníků, jak si získat srdce zákazníka a nabídnout mu právě to, co si „jeho srdce“ žádá. Pokud se zboží zakoupené neshoduje s reklamou, je i to možný důvod reklamace!

 

vánoční nákupyVýhodné nákupy

Vyvarujte se také „výhodných“ nákupů při různých předváděcích akcích. Mnohdy jsou lidem smlouvy o úvěru podstrkovány mezi dalšími papíry a lidé zmanipulovaní organizátory akce podepisují bezhlavě vše, co jim k podpisu předloží,“upozorňuje mluvčí sdružení na ochranu spotřebitelů Ivana Picková a dodává: „Spotřebitelé by měli vědět, že na podobných akcích se převážně nabízí zboží ne příliš kvalitní, ale hlavně předražené. A měli by si také pamatovat, že od takových smluv mohou odstoupit bez udání důvodu do 14 dnů po převzetí zboží.“


Co dodat závěrem? Opravdu si ve Vánočním shonu dávejte veliký pozor, co nakupujete a za kolik. Je lepší oběhnout radiš tři velké obchodní domy a zjistit si, kde co mají a za kolik a teprve pak výrobek koupit.


ZDROJ: SOS


DanielkaZ
Chytrá Žena.cz


Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj


Komentáře
Žádné komentáře
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tipNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !