Léto - čas jahodLéto - čas jahod Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Jak správně pečovat o orchideje?Jak správně pečovat o orchideje? Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online !
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Neděle 23.06. 2024
Dnes má svátek Zdeňka
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Letos chci být krásnější a cítit se lépe ve svém těle

21. 02. 2024 | Krása
-Komerční sdělení-

Počátek roku tradičně patří k období, kdy si děláme plány na celý rok a přemýšlíme o změnách, které bychom chtěli ve svém životě udělat. Může jít o cokoliv, od změny zaměstnání, po nové hobby nebo zdravější životní styl. Častým přáním jsou také změny vzhledu, ať už jde o hubnutí nebo zformování postavy, případně přímo chirurgický zákrok. Pokud zvažujete, že byste letos chtěli podstoupit plastickou operaci, je potřeba se na to řádně připravit.

Plastické operace již dávno nejsou doménou slavných a bohatých a rozhodnutí podstoupit zákrok z estetických nebo zdravotních důvodů dělá čím dál tím více z nás. Není to jenom tím, že se operace staly finančně dostupnějšími a je možné si jejich financovat  rozložit, určitě tomu napomáhá také pokrok v oboru, který umožňuje použití inovativních materiálů a postupů vedoucích ke kratší době rekonvalescence.

Letos chci být krásnější a cítit se lépe ve svém těle


Důkladný výběr je základem


Ještě něž se na konkrétní kliniku objednáte, doporučujeme vám projít si zkušenosti jednotlivých lékařů, podívat se na informace o zákroku a přečíst si reference klientů. Určitě bychom doporučili se vždy obrátit na renomovanou kliniku, která vám zajistí péči zkušených lékařů. „Nejdůležitějším faktorem výběru je bezpeč­nost pacientů. Volte kliniku s dlouhou tradi­cí, dobrým akademickým zázemím, tu, která nechce za každou cenu prodat co nejvíce operací,“ říká MUDr. Ondřej Měšťák z kliniky Esthé. „Důležité je také estetické vnímání lékařů a jejich výsledky. To si nejlépe ověří­te podle fotek před a po zákroku na webových stránkách či Instagramu kliniky. Stejně jako pa­cientky mají i lékaři své estetické vnímání a je třeba, aby v tomto ohledu rezonovali. V neposlední řadě je důležité, jaký dojem na vás lékař udělá při konzultaci,“ dodává Ondřej Měšťák.


Sladění představ jako cesta k úspěchu


Jedním z nejzásadnějších parametrů úspě­chu je sladění představ pacienta a lékaře. Lékař tak při konzultaci musí zjistit, co si pacient přeje a co ho udělá šťastného. A zvážit, jestli přání a představu dokáže a nebo chce vyplnit. „Základním cílem naší práce je, aby se pacienti cítili lépe ve svých vlastních tělech. Při konzultaci tedy musíme pacientům vysvětlit, jakého výsledku jsme schopni zvolenými technikami dosáhnout,“ vysvětluje Ondřej Měšťák. Klinika Esthé, kterou od loňského roku vede, propaguje citlivé zásahy, které klientům přinesou spokojenost a pocit štěstí. „Nejsme ale továrna na předělané lidi, snažíme se o přirozený vzhled,“ upřesňuje Ondřej Měšťák s tím, že ne vždy s klientem najdou společnou řeč.

Letos chci být krásnější a cítit se lépe ve svém těle


Trendy pro letošní rok


Plastické operace prsou se i nadále těší velké oblibě. Nové technologie navíc umožňují pokročilé metody tvarování prsů, využití kombinace na míru vybraných implantátů, přenosu tukové tkáně nebo tzv. vnitřní podprsenky. To vše vede k přirozenějšímu vzhledu. V popředí zájmu stojí také plastiky nosu, face-lifting a konturing těla. „Při plastice nosu se dostává do popředí takzvaná prezervační rinoplastika, při které zachováváme co nejvíce struktur nosu a zlepšujeme výsledný efekt,“ vysvětluje Ondřej Měšťák.

Kromě velkých chirurgických zákroků se v letošním roce očekává další nárůst obliby miniinvazivních zákroků, které jsou součástí konceptu anti-agingu. V kurzu jsou pre-juvenace, baby botox nebo Barbie botox, který pomáhá opticky zmenšit ramena a prodloužit krk. „Já osobně nejsem zastáncem nejrůznějších výplní, které ničí tkáně, navíc jsou podle mě výsledky  nepřirozené,“ uzavírá Ondřej Měšťák.

Letos chci být krásnější a cítit se lépe ve svém těleTento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj
 Komentáře
Žádné komentáře
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !