Bramboráky - nejoblíbenější receptyBramboráky - nejoblíbenější recepty Houbový guláš - nejoblíbenější receptyHoubový guláš - nejoblíbenější recepty Nakládané zelí - nejoblíbenější receptyNakládané zelí - nejoblíbenější recepty Likér ořechovka - nejoblíbenější receptyLikér ořechovka - nejoblíbenější recepty
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Narozeninový poklad
Soutěžte o výhry za
více než 150 000 Kč
do startu zbývá:
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Pátek 29.09. 2023
Dnes má svátek Michal
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Policie ČR

25. 01. 2015 | Vaše příběhy

Blížily se Vánoce. Obchody „praskaly ve švech“, zaměstnanci podniků expedovali poslední zakázky,  fakturanti rozesílali poslední faktury. Pavel, jakožto zaměstnanec státní správy byl nucen zúčastnit se posledního jednání v Praze na Ministerstvu pro místní rozvoj.

Konečně jednání skončilo. Pavel se cítil unavený. Moc se těšil domů.

„Ještě se zastavím  v obchodech na Zličíně a pak už budu ujíždět po dálnici směrem k domovu,“ říkal si pro sebe.  Snažil se rychle nakoupit a pak už mu nic nebránilo v cestě domů. Najel na dálnici D5 směr Plzeň. Z autorádia se linula příjemná hudba a cesta rychle ubíhala. Tu zahlédl ve zpětném zrcátku, jak se k němu rychle přibližuje auto Policie ČR s rozsvícenými majáčky. Hlavou mu prolétlo: „Mám všechno v pořádku? Na technické jsem byl před měsícem, světla mám rozsvícená, pneumatiky přezuté, vybavení doufám také v pořádku. Nechybí mi ani reflexní vesta, tažné lano, náhradní žárovky a pojistky, hever, autolékárnička, výstražný trojúhelník, rezerva, práškový hasicí přístroj. Zřejmě ani za mnou nejedou!“

To už ho policejní auto začalo předjíždět a policista mu dával znamení, aby zajel ke krajnici.

policie ČRPavel zastavil, stáhl okénko. Policista k němu přistoupil: „Dobrý den, pane řidiči, silniční kontrola. Připravte si, prosím, doklady.“  Doklady byly v pořádku. „Zapněte světla!“ Také v pořádku. Pak ještě proběhla kontrola pneumatik a když policista nemohl nic najít, požádal Pavla, aby otevřel kufr a vystoupil z auta. Kufr prohlédl důkladně, načež se zaradoval a říká: „Přece něco!  Pane řidiči,  máte prošlou lékárničku, tak to bude za 2000,- Kč. Zaplatíte hotově?“

Unavený Pavel si jen povzdechl: „Co se dá dělat? Ano, zaplatím hotově.“ Policista  ho ještě požádal o následování k policejnímu autu, kde vypíše doklad o zaplacení. Když se Pavel ocitl u policejního auta, otevřely se dveře a z nich vystoupil Pavlův dobrý známý policista. Všiml si Pavla, když na Zličíně nastupoval do auta. Domluvil se s posádkou vozu, že si z něho trochu „vystřelí“, což se jim náležitě povedlo. Lékárnička prošlá nebyla, pokutu Pavel nedostal a byl rád, že už se konečně dostane po náročném dni  domů.


Macizaj - čtenářka
ChytráŽena.cz

Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj
Hodnocení
Nelíbí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Líbí
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Další fotografie ke článku Policie ČR:

Policie ČR
 Komentáře
« Předchozí   1   2   3   4  Následující » 
Obrázek uživatelky
profil
děkuji všem za milé komentíky.
Obrázek uživatelky
profil
No i ti policajti jsou lidé,kteří si chtějí trochu z lidí vystřelit,byla to dálniční policie,měli to při cestě nikam nezajížděli.Pavel jim ten for určitě odpustil.
Obrázek uživatelky
profil
já myslela, že musel opravdu zaplatit a nákup se prodražil..Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Článok je napísaný pekne a pútavo, len dúfam, že medzi mojimi kamarátmi nie je nikto, kto by si chcel takto zo mňa "vystreliť".
Ja by som panikárila, lebo keď som za volantom videla policajtov, tak som sa v duchu modlila, aby ma nezastavovali, lebo by som asi zabudla aj to ako sa volám.
Smajlík
Moja sestra vždy hovorila, že keď ju zastavia policajti, bez slova vystúpi z auta, podá im kľúče a vyberie sa pešo domov nech je kdekoľvek.
Smajlík
Podľa mňa to od kamaráta nebolo pekné, ale chlapi to asi berú inak.
Obrázek uživatelky
profil
skoro by se mi chtělo říct, že to byl pěkně "blbý" vtip, omlouvám se za ten výraz, ale pěkně je to napsané
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tipNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles