Tipy na dekorace pro krásnější podzim a zimuTipy na dekorace pro krásnější podzim a zimu Střelec - roční horoskop na rok 2023Střelec - roční horoskop na rok 2023 Vánoční cukroví - nejoblíbenější recepty Vánoční cukroví - nejoblíbenější recepty Jak vyrobit budku z prkna?Jak vyrobit budku z prkna?
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Neděle 10.12. 2023
Dnes má svátek Julie
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Policie v akci v týdnu od 27. 2. 2023

27. 02. 2023 | Televizní tipy
Reální policisté, případy ukazující skutečný život a volání o pomoc. Příběhy z každodenní policejní praxe, ať už se jedná o drobné přestupky, ale i větší konflikty nebo podezření z trestných činů, přináší divákům pořad Policie v akci. Některé případy mohou sloužit jako varování, jak se nenechat podvést, i jako návod na to, v jakých situacích se na muže zákona obrátit. Jiné příběhy vyvolávají úsměv. Jsou však i takové, kdy není jiná možnost než pachatele zatknout a odvézt na služebnu.

Nejlepší případy tohoto týdne:


Cizí muž v domě

Delta 107 dostane hlášení, že se mají vydat na místo do ulice Litochovská, kde se podle informace po domě pohybuje cizí osoba. Jak moc je cizí, kde se vzal a co má v plánu, to musí zjistit právě Delta 107. Na místě už je čeká oznamovatelka. Ta vysvětluje, že jde k mamince do domu něco vyzvednout, a když procházela okolo, v okně viděla muže, který tam být nemá. V rodině totiž žádného muže, který by měl u maminky v domě co dělat, nemají.

Policie v akci v týdnu od 27. 2. 2023Policisté potřebují vědět, kolik lidí se po domě pohybuje. Je zjištěno, že v domě se pohybují řemeslníci, ale ti nemají na místě momentálně být. Dům má jen jeden vstup, zámky nejsou porušeny. Oznamovatelka tvrdí, že muž v okně vypadal jako grázl. Hlídka se vydává do domu pod zbraní. Kontrolují jednotlivé místnosti, v ložnici najdou štěkajícího psa, vedle pak muže s culíčkem na hlavě.

Policisté muže vyvedou před dům. Tvrdí, že má venčit psa a že jej na místo poslala Iveta. Muž dostane pouta – kvůli bezpečnost policistů i jeho. Nelze totiž predikovat, jak se zachová. Venku paní oznamovatelka hlásí, že muže nezná, i když ten se snaží chovat přátelsky. Muž stále tvrdí, že se znají už tři roky. Oznamovatelka tvrdí, že v domě byly peníze, pro které ji její maminka poslala. Zvláštní je, že klíče, které má muž u sebe, jsou oznamovatelky. U muže je provedena kontrola a jsou u něj nalezeny peníze. Jsou mu zabaveny, i když muž tvrdí, že si peníze vybral z bankomatu.

Situace je nepřehledná, oznamovatelka je požádána, aby zjistila od maminky, jestli neměla někde schované další peníze, starožitnosti apod. A aby jednala opatrně, aby penzistku nevyděsila.

Celý případ bude dořešen na služebně. Pokud bude vše, jak říká oznamovatelka, budou jí peníze vráceny. Je také požádána, aby se dohodla s řemeslníky, kteří v domě jsou, aby dům zabezpečili důkladněji.

Na televizních obrazovkách se 27. 2. 2023 v 16.50 objeví další premiérové díly Policie v akci. Sledujte příběhy plné policejních zásahů i napětí. Každý všední den. Na Primě.


Zdroj, foto: Prima
Vendula Flassig Vrablová


Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj


Komentáře
Žádné komentáře
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tipNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !