Tipy na dekorace pro krásnější podzim a zimuTipy na dekorace pro krásnější podzim a zimu Střelec - roční horoskop na rok 2023Střelec - roční horoskop na rok 2023 Vánoční cukroví - nejoblíbenější recepty Vánoční cukroví - nejoblíbenější recepty Jak vyrobit budku z prkna?Jak vyrobit budku z prkna?
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
pondělí 11.12. 2023
Dnes má svátek Dana
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Policie v akci v týdnu od 30. 1. 2023

30. 01. 2023 | Televizní tipy
Reální policisté, případy ukazující skutečný život a volání o pomoc. Příběhy z každodenní policejní praxe, ať už se jedná o drobné přestupky, ale i větší konflikty nebo podezření z trestných činů, přináší divákům pořad Policie v akci. Některé případy mohou sloužit jako varování, jak se nenechat podvést, i jako návod na to, v jakých situacích se na muže zákona obrátit. Jiné příběhy vyvolávají úsměv. Jsou však i takové, kdy není jiná možnost než pachatele zatknout a odvézt na služebnu.

Také v tomto týdnu se Policie v akci bude muset postavit k mnoha případům. Jak si poradí s přestupky i trestnými činy? Asistovat bude u rvačky kvůli jízdence i pokusu o sebevraždu. Dívejte se a zde malá ochutnávka.

Nejlepší případy tohoto týdne:


Barová přestřelka

Policie v akci v týdnu od 30. 1. 2023Všechny hlídky dostanou upozornění, že v baru na Praze 3 je hlášena přestřelka. Delta 103 je nedaleko od místa, vyráží tedy zjistit, co se na místě děje. Na místo je povolána i záchranná služba. Na místo vyráží také Delta 102. Z provozovny je slyšet hluk, muži na zemi se perou, jeden křičí, že ten druhý střílel. Je tedy odzbrojen, za barem sedí postřelený číšník. S ohledem na situaci policisté ocenili, že je na místě i další hlídka. Ta se postarala o zraněného, který krvácí z hlavy, další hlídka zpacifikovala násilníka.

A začala zjišťovat, co se na místě stalo. Svědek popisuje situaci, kdy seděl na místě, násilník odešel a pak se vrátil se slovy „tady máš dýško“ nebo něco podobného. A začal po kuchaři pálit. Policie hledá doklady násilníka a najde je v jeho bundě. Muž je agresivní, vzpouzí se, ale v poutech už pokračovat v násilnických projevech nemůže. Zbraň je vybita policisty. Svědek je zároveň i hostem baru. Pomohl a odvážně zasáhl, ovšem jeho chování bylo velmi riskantní, násilník mohl ublížit i jemu.

Muž je se zbraní převezen na oddělení. Druhá hlídka zajistí místo činu a počká na příjezd kriminalistického technika. Později vyjde najevo, že se muž chtěl najíst v podniku zadarmo. Tak si došel pro zbraň a napadl číšníka. Smutné je, že pro některé lidi má život jiného člověka cenu jen jediného oběda.

Na televizních obrazovkách se 30. 1. 2023 v 16.50 objeví další premiérové díly Policie v akci. Sledujte příběhy plné policejních zásahů i napětí. Každý všední den. Na Primě.


Zdroj, foto: Prima
Vendula Flassig Vrablová


Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj


Komentáře
Žádné komentáře
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tipNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !