Interview k nové knize Karel Gott: Má cesta za štěstímInterview k nové knize Karel Gott: Má cesta za štěstím Vodnář - roční horoskop na rok 2022Vodnář - roční horoskop na rok 2022 Jarní prázdniny 2022 - termínyJarní prázdniny 2022 - termíny Velký roční horoskop na rok 2022Velký roční horoskop na rok 2022
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Středa 19.01. 2022
Dnes má svátek Doubravka
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Rodina

Veterinářka radí: Jak často koupat domácího mazlíčka?

Veterinářka radí: Jak často koupat domácího mazlíčka?
6. 10. 2021 Zvířátka
Je určitě vhodné svého mazlíčka postupně na vodu zvykat. Zpočátku namáčet jen části těla a použít pozitivní motivaci. To znamená chválit a odměňovat za zvládnutí koupele. U některých zvířat to opravdu  …více»

Když stát dá, tak proč ho nepodojit?

Když stát dá, tak proč ho nepodojit?
3. 10. 2021 Vaše příběhy
Od ukončení studia pracuji, až na malé přestávky, celý život. Nikdy by mě nenapadlo, abych nepracovala a seděla doma, když nemám důvod a pracovat můžu. Samozřejmě, dvakrát jsem rodila, a proto jsem  …více»

Psí hřiště

Psí hřiště
3. 10. 2021 Vaše příběhy
Kam se psem, který je ve vývinu a potřebuje se vyběhat? Ve většině měst je volný pohyb psů zakázán. Chápu, že tak chce město předcházet napadením psů, jejich útěkům a volnému pohybu ve městě  …více»

Pole plné hrachu

Pole plné hrachu
2. 10. 2021 Vaše příběhy
Kdo by neměl rád sladký, šťavnatý a chutný cukrový hrášek? Nejlepší je přímo ze záhonu nebo pole, rovnou do pusy. Za mého dětství bylo hrachu všude dost. Na poli za naším městem rostl poměrně  …více»

Dny NATO v Ostravě 2021

Dny NATO v Ostravě 2021
1. 10. 2021 Zajímavosti
Jednadvacáté Dny NATO v Ostravě & Dny Vzdušných sil AČR se uskutečnily 18. – 19. září 2021 na Letišti Leoše Janáčka Ostrava. Do poslední chvíle jsme netušili, zda proběhnou. Naštěstí jako jedna  …více»
 

Skrýš

Skrýš
30. 09. 2021 Vaše příběhy
Syn byl tehdy malý, chodil do první třídy na základní škole, a já mu chtěla udělat radost. Měl právě jmeniny. Koupila jsem mu mimo jiné také dvě figurky z čokolády, jednu ve tvaru slona a druhou  …více»

Chytrá domácnost se postará o domácí mazlíčky, když budete pryč

Chytrá domácnost se postará o domácí mazlíčky, když budete pryč
29. 09. 2021 Zvířátka
Mnoho chovatelů psů a koček bere svoje domácí mazlíčky nejraději všude s sebou, aby sami doma netrpěli, ale ne vždy je to možné. Mnoho lidí je ale často omezeno ve svém cestování a výletech, nebo  …více»

Studium na vysoké škole: Počítejte s mnoha povinnostmi

Studium na vysoké škole: Počítejte s mnoha povinnostmi
28. 09. 2021 Výchova
Uvažujete o tom, že byste si doplnili vzdělání? Jasně, proč také ne? S vyšší kvalifikací máte pochopitelně mnohem větší šance k tomu, abyste se dopracovali k solidní mzdě. Studium na vysoké škole  …více»

Žádné dítě se nenarodí s chutí na čokoládovou tyčinku

Žádné dítě se nenarodí s chutí na čokoládovou tyčinku
27. 09. 2021 Výchova
Jezte skutečné jídlo. Tak zní základní pravidlo pro zdravé stravování podle odbornice na zdravou výživu. O tom, co je skutečná strava, zda škodí více cukr, nebo tuk, jaké tuky máme jíst i jaký vliv  …více»

Sisi, druhé hlídání

Sisi, druhé hlídání
26. 09. 2021 Vaše příběhy
Má kamarádka Jana, majitelka krysaříka Sisi, nepotřebovala jen jedno hlídání své fenky. Brzy poté, co jsem jí hlídala Sisi poprvé, potřebovala znovu odjet za maminkou a nechtěla svou fenku brát s  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tipNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !