Kdy se změní zimní čas na letní v roce 2023?Kdy se změní zimní čas na letní v roce 2023? Hrajte s námi SUDOKU online! - 3 obtížnosti i pro chytré ženyHrajte s námi SUDOKU online! - 3 obtížnosti i pro chytré ženy MDŽ nebo Den matek?MDŽ nebo Den matek?
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Velikonoční nadílka
Soutěžte s námi o 300 skvělých výher
do startu zbývá:
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Sobota 25.03. 2023
Dnes má svátek Marian
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Rodina

Červánková

Červánková
26. 12. 2022 Vaše příběhy
Milovala jsem svého tatínka. Byla jsem jeho holčička, protože jsem byla mladší a víc tatínkova ražení, než sestra a bratr. Byl to můj celoživotní vzor a ideál správného muže.  …více»

Ronyho problém s rohlíkem

Ronyho problém s rohlíkem
26. 12. 2022 Vaše příběhy
Vyšla jsem si v tomto předvánočním čase s Ronym na procházku. Jsem po operaci menisku, tak musím rehabilitovat, a Rony je už trvale u taťky kvůli mé práci, do které musím dojíždět. Tak jsem využila  …více»

Petr a mé zmoudření

Petr a mé zmoudření
26. 12. 2022 Vaše příběhy
Petra jsem poznala v sedmnácti letech. Byla to má první opravdová láska. Byla jsem do něj zamilovaná až po uši. Trávili jsme spolu veškerý volný čas. Petr nebyl z naší vesnice, ale z města. Jezdil za  …více»

Domácí hudebnice

Domácí hudebnice
25. 12. 2022 Vaše příběhy
Krajina mého dětství byla kouzelná. Kysucká vesnička v údolí, v objetí hor. Kolem louky plné lučního kvítí, malá políčka, kde se většinou v tomto chudém kraji dopěstovaly jen brambory a řepa. Mnoho  …více»

Dobře zúročená pomoc

Dobře zúročená pomoc
24. 12. 2022 Vaše příběhy
Zazimoval jsem chatu a odjel domů do města. Tak zase na jaře, chatičko má milá. Doma jsem ale neměl stání. Snad že bylo dlouho ještě teplo, odjel jsem zpět do lesů. Ještě si užiji alespoň jeden pěkný  …více»
 

Zeť

Zeť
23. 12. 2022 Vaše příběhy
Jirka mi nevadil. Byl to dlouhé roky přítel mé dcery, ideální ale nebyl. Kdo je ale ideální? Dcera si s ním zpočátku rozuměla, později se ale vyskytly problémy. Začali se hádat. Především Jirka dceru  …více»

Mainská mývalí kočka, něžný parťák v těle obra

Mainská mývalí kočka, něžný parťák v těle obra
23. 12. 2022 Zvířátka
Dlouho si přejete psa, nebo jiného mazlíčka, který by vám dělal společníka, byl dostatečně mazlivý, hravý a učenlivý, ale nemáte na psa tolik času, abyste ho mohli pravidelně venčit? Co kdybyste si  …více»

Podvodnice

Podvodnice
23. 12. 2022 Vaše příběhy
Žena mě opustila po 24 letech manželství. Celé roky jsem jí byl věrný. Měli jsme ale čtyři děti, a tak jsem byl víc v práci, než doma. Musel jsem celou svou rodinu uživit. Tím, že děti přicházely na  …více»

Jít dál

Jít dál
22. 12. 2022 Vaše příběhy
Naše mladé manželství dostalo jednoho dne krutou ránu. Ale začnu od počátku. Vzala jsem si Jakuba a narodila se nám dcera Verunka. Po třech letech spokojeného manželství se nám narodil malý Tomáše  …více»

To byl můj první boží pokrm

To byl můj první boží pokrm
21. 12. 2022 Zvířátka
To byl můj první boží pokrm. Vonělo to tak krásně, že jsem zpočátku měl strach, aby mi to někdo nesnědl. A jak úžasně to chutnalo! A, světe, div se, oni mi připravili i Vánočního kapra se salátem!  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tipNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !

Zajíc