Tipy na dekorace pro krásnější podzim a zimuTipy na dekorace pro krásnější podzim a zimu Zazimování begóniíZazimování begónií Květina Vánoc - Vánoční hvězdaKvětina Vánoc - Vánoční hvězda Vánočka - nejoblíbenější receptyVánočka - nejoblíbenější recepty
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Středa 01.12. 2021
Dnes má svátek Iva
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Rodina

Taťkova rehabilitace – O zelené paní

Taťkova rehabilitace – O zelené paní
29. 08. 2021 Vaše příběhy
Můj taťka chodí do lázeňského parku u lázní, v jejichž blízkosti bydlím, opalovat se a dle svých slov „na rehabilitaci“. Sám si naordinoval sluneční rehabilitaci, kterou poctivě dodržuje. Možná  …více»

Už jen pár dní a začne škola. Jste připraveni?

Už jen pár dní a začne škola. Jste připraveni?
28. 08. 2021 Výchova
Už se nám to blíží - návrat po prázdninách do školních lavic. Někdo se těší a někdo by si zase chtěl prodloužit prázdniny. Co naplat, v září škola i školka volá a je potřeba se na to vybavit. Nakupte  …více»

Náušnice podruhé

Náušnice podruhé
28. 08. 2021 Vaše příběhy
Před nějakým tím rokem jsem ztratila zlatou náušnici, když jsem se byla se svým pejskem koupat za městem. Tehdy, když jsem to zjistila, jsem se vrátila zpět k vodě a prohledala celé okolí. Náušnici  …více»

Jak na to, aby nás začátek školy nezruinoval?

Jak na to, aby nás začátek školy nezruinoval?
27. 08. 2021 Finance
Začátek školního roku už nemilosrdně klepe na dveře. Návrat školáků a studentů do škol sebou tradičně nese zvýšené výdaje. Ať už se jedná o prvňáčky, kterým rodiče pořizují veškerou výbavu úplně  …více»

Občasná nuda dětem prospívá, důležitý je přístup rodičů

Občasná nuda dětem prospívá, důležitý je přístup rodičů
26. 08. 2021 Výchova
Končící prázdniny a návrat dětí z letních táborů a dovolených jsou pro rodiče velmi náročné období. Během letních měsíců běží čas rychle, protože cestování a krásné počasí přináší pořád řadu zážitků  …více»
 

Uprchlík

Uprchlík
26. 08. 2021 Vaše příběhy
Ještě v době, než jsem měla svého prvního pejska, jsem často chodívala k sousedům. Oni totiž vlastnili Čerta. Čert byl větší kříženec, směska snad kokra a setra nebo něčeho podobného, rozhodně to ale  …více»

Vybíráme studentský batoh pro teenagery

Vybíráme studentský batoh pro teenagery
25. 08. 2021 Finance
Počítejte s tím, že si váš teenager vzpomene jako obvykle na poslední chvíli, že by do školy přeci jen uvítal nový batoh. Jak pak vybrat tašku rychle a bez chyb? Připravíme Vás na to. Při výběru se  …více»

Odborník radí: jak naučit psa plavat

Odborník radí: jak naučit psa plavat
25. 08. 2021 Zvířátka
Proč učit psa plavat a kteří psi jsou nejlepšími plavci? Představíme jednoduchý test i rady, jak plavání psa snadno naučit. Platí staré zažité klišé, že kočky se vody bojí, ale psi se běžně koupou  …více»

Kritický věk pro oči: Před nástupem do školy nechte dětem vyšetřit zrak

Kritický věk pro oči: Před nástupem do školy nechte dětem vyšetřit zrak
25. 08. 2021 Zajímavosti
První projevy myopie neboli krátkozrakosti se typicky začnou projevovat kolem 6. roku života, tedy v období nástupu do školy. Někteří školáci špatně vidí na tabuli, jiní si na žádné komplikace  …více»

Předpis

Předpis
24. 08. 2021 Vaše příběhy
Ten den začal jako ten horší, smůlovatý. I přesto skončil nakonec docela příjemně. Už delší dobu jsem se necítil dobře. Chodil jsem ale do práce a neměl čas zajít si k lékaři. Nakonec mě to ale stejně  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tipNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !