Interview k nové knize Karel Gott: Má cesta za štěstímInterview k nové knize Karel Gott: Má cesta za štěstím Vodnář - roční horoskop na rok 2022Vodnář - roční horoskop na rok 2022 Jarní prázdniny 2022 - termínyJarní prázdniny 2022 - termíny Velký roční horoskop na rok 2022Velký roční horoskop na rok 2022
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
pondělí 24.01. 2022
Dnes má svátek Milena
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Rodina

Nepodceňujte časopisy

Nepodceňujte časopisy
19. 11. 2017 Vaše příběhy
Končilo léto a byl jeden z posledních parných dní. Rozhodla jsem se ho s několika přáteli strávit u přehrady. Naskládali jsme se do dvou aut, protože nás bylo celkem sedm, a jelo se. U vody bylo dobře  …více»

Mamčino vyděšení

Mamčino vyděšení
18. 11. 2017 Vaše příběhy
Dneska jsem četla krásný článek v jednom časopise o problémech se zvířátkem a o tom, jak málo stačí k vyděšení majitele. A hned jsem si vzpomněla na svoji story s mamkou při jejím hlídání mých pejsků  …více»

Povídání o Válečkovi a těch ostatních

Povídání o Válečkovi a těch ostatních
18. 11. 2017 Vaše příběhy
Jsem pejskařka. Svého Bena beru jako člena rodiny. Je to parťák, který nikdy nezradí, a to ví každý milovník psů. Záměrně neuvádím, že každý majitel, protože psa vlastnit, mít, chovat není totéž, jako  …více»

Dělej, jak chceš, karma ti to vrátí

Dělej, jak chceš, karma ti to vrátí
17. 11. 2017 Vaše příběhy
Karma je odborně definována jako zákon akce a reakce. Jednoduše řečeno, jak já se budu chovat k ostatním, tak se budou oni chovat ke mně. A pokud ve svém životě provedu někomu něco zlého, v budoucnu s  …více»

Je můj syn autista?

Je můj syn autista?
12. 11. 2017 Vaše příběhy
Mému synu budou tři roky a vůbec nemluví. Když měl zhruba rok a půl, měl náznaky řeči ve tvaru „mammm či baba“. To ale trvalo pouze měsíc a z ničeho nic přestal úplně. Neřekne vůbec nic. Ani jo ani  …více»
 

5 závažných chyb při výuce angličtiny

5 závažných chyb při výuce angličtiny
11. 11. 2017 Vaše příběhy
Ačkoliv se personalisté shodují, že anglický jazyk dnes u mladé generace patří k základním pilířům vzdělání, na českých státních i jazykových školách se při jeho výuce často chybuje.  …více»

Na jméně nezáleží

Na jméně nezáleží
10. 11. 2017 Vaše příběhy
Sousedé, kterým nedávno zemřel pes, si pořídili nového. Chovali už několik psích mazlíčků, a když je jejich věrný přítel opustil, nikdy bez psa dlouho nevydrželi. Pes je prostě styl života a kdo jedno  …více»

10 rad, jak rozmluvit školáky, aby s námi komunikovali

10 rad, jak rozmluvit školáky, aby s námi komunikovali
9. 11. 2017 Výchova
Taky vám dělá problém vypáčit z potomka aspoň základní informace o dění ve škole? A máte pocit, že vaše vzájemná komunikace poslední dobou nějak vázne? Tak to se vám možná bude hodit 10  …více»

Už jen pro to klidné spaní

Už jen pro to klidné spaní
5. 11. 2017 Vaše příběhy
Minulý týden jsem zaznamenala na vstupních dveřích tří posledních vchodů našeho domu vývěsky. Zvědavost mi nedala, abych si nepřečetla, co je na nich. Bylo to úřední oznámení, že právě v těchto  …více»

Netečnost všedního dne

Netečnost všedního dne
4. 11. 2017 Vaše příběhy
Potřebovala jsem si koupit nové boty, a proto jsem si rezervovala celé odpoledne na nákupy. Byla jsem unavená z práce, a proto jsem ani nešla domů, abych co nejdřív nakoupila a mohla si pak doma  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tipNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !