Interview k nové knize Karel Gott: Má cesta za štěstímInterview k nové knize Karel Gott: Má cesta za štěstím Vodnář - roční horoskop na rok 2022Vodnář - roční horoskop na rok 2022 Jarní prázdniny 2022 - termínyJarní prázdniny 2022 - termíny Velký roční horoskop na rok 2022Velký roční horoskop na rok 2022
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Sobota 22.01. 2022
Dnes má svátek Slavomír
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Rodina

Venkovní hry, nejen pro děti

Venkovní hry, nejen pro děti
13. 07. 2015 Zajímavosti
Slunečných dní přibývá, a proto je škoda sedět doma. Vyrazte s dětmi na zahradu či do parku a zahrajte si s nimi hry. Můžete vsadit na ty, které znáte ze svého mládí anebo zvolit novodobější  …více»

Sárinka vypráví

Sárinka vypráví
12. 07. 2015 Vaše příběhy
Dovoluji si Vás srdečně pozdravit. Jmenuji se Sárinka a je mi 2,5 roku. Ještě nedávno jsem byla miminko a dnes jsem již plynně mluvící všetečka, která se s velikou chutí vrhá do nejrůznějších  …více»

Desatero správného krmení kočky

Desatero správného krmení kočky
12. 07. 2015 Zvířátka
Kočky a kocouři jsou oproti pejskům opravdoví „labužníci“, jen na jazyku mají více než 500 chuťových pohárků, takže jsou ve stravě opravdu vybíravá stvoření. Ve volné přírodě se o sebe díky svým  …více»

Kapesné pro školáky

Kapesné pro školáky
11. 07. 2015 Finance
Donedávna to bylo malé miminko a brzy půjde poprvé do školy. Musíte mu nakoupit školní aktovku, psací potřeby, sešity, knihy a mnoho dalšího. Jistě by mezi věcmi neměla chybět peněženka. Podle  …více»

Dvouleté děti do školky nepatří

Dvouleté děti do školky nepatří
11. 07. 2015 Výchova
Stále častěji se objevují rodiče, kteří mají zájem umístit dítě do mateřské školy již ve dvou a půl letech. Ano, opravdu je to možné, ministerstvo nedávno vydalo novelu zákona, která toto umožňuje,  …více»
 

Pohroma v kuchyni

Pohroma v kuchyni
11. 07. 2015 Vaše příběhy
Každý rodič určitě ví, že péče o děti v rodině je náročná a leckdy nás vytočí chování nebo názory našich mladých. Myslím si, že patříme k celkem tolerantním rodičům, určitě i proto, že naše děti za  …více»

Na prahu manželství ...

Na prahu manželství ...
11. 07. 2015 Vaše příběhy
Na prahu manželství nejistě stojím, milený domov opustit se bojím. Budoucnost neznámá trochu mě leká, copak mě asi už zítra čeká? Zvyklá jsem na teplé máminy dlaně, řekni mi, milý, co dáš mi za ně?  …více»

Splněný slib meteorologů o tropických teplotách

Splněný slib meteorologů o tropických teplotách
10. 07. 2015 Vaše příběhy
A je to tady. Na počátku týdne slibovali meteorologové, že přijde tropické léto s vysokými teplotami. A předpověď jim vyšla s naprostou přesností. A štěstí tentokrát stálo na naší straně  …více»

Výlet do Košic

Výlet do Košic
10. 07. 2015 Vaše příběhy
Tento příběh se odehrál v roce 1989. Můj bratr byl tehdy na vojně v Košicích. Bylo zvykem, že chlapci z Čech vojančili na Slovensku a chlapci ze Slovenska v Čechách. Rozhodly jsme se s mamkou, že  …více»

Cesta za štěstím, která se nakonec nekonala

Cesta za štěstím, která se nakonec nekonala
10. 07. 2015 Vaše příběhy
Byla jsem tehdy mladá, po rozvodu, s malým dítětem. Svůj čas jsem dělila mezi syna, péči o domácnost a počítač. Počítač mi nahrazoval kontakt s lidmi, kterého se mi nedostávalo. Pár vdaných kamarádek  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tipNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !