Vyrob si sama: léčivý olejíček z květů šeříkuVyrob si sama: léčivý olejíček z květů šeříku Pampeliškový med - nejoblíbenější receptyPampeliškový med - nejoblíbenější recepty Den otců v roce 2022Den otců v roce 2022 Hrajte s námi SUDOKU online! - 3 obtížnosti i pro chytré ženyHrajte s námi SUDOKU online! - 3 obtížnosti i pro chytré ženy
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Úterý 24.05. 2022
Dnes má svátek Jana
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Rodina

Tchyně a uzený, nejlepší jsou studený

Tchyně a uzený, nejlepší jsou studený
1. 02. 2014 Vaše příběhy
Vždycky když se jednou za čas sejdu s kamarádkou nad sklenkou vína, abychom si tak nějak lehce postěžovaly, poklábosily a navzájem se utěšily, že by mohlo být hůř, zakončíme debatu na téma tchyně  …více»

Dvacetikoruna ve výtahové šachtě

Dvacetikoruna ve výtahové šachtě
1. 02. 2014 Vaše příběhy
Byla jsem rok po vyučení a Alena - moje kamarádka a zároveň spolupracovnice - byla už 2 roky po vyučení, když odcházela naše hlavní kuchařka závodní jídelny do starobního důchodu. Mohly jsme se jen  …více»

Měl to být nezapomenutelný den

Měl to být nezapomenutelný den
31. 01. 2014 Vaše příběhy
Ano, ten den, 1. listopadu 2013, měl být pro mne nezapomenutelný. Ale úplně jinak, než nakonec dopadl. Stalo se již koncem léta, dostali jsme v práci nabídku, kdo by měl zájem zúčastnit se televizní  …více»

Pověst špindíry

Pověst špindíry
31. 01. 2014 Vaše příběhy
Ráda bych vám napsala, jaké úskalí může také přinést práce. Nějakou dobu jsem žila v Olomouci. Olomouc je moc krásné město. Dlouho jsem si ale zvykala, že zde žiji. To se mě jednou ptal nějaký  …více»

Yorkšírek Čenda

Yorkšírek Čenda
30. 01. 2014 Zvířátka
Jak jsem již jednou psala, moc jsem toužila po malinkém pejskovi, který by mi dělal společnost a já se o něj starala. Pokud jsem chodila do práce, toto nepřicházelo v úvahu, neboť jsem bývala celé dny  …více»
 

O Pepovi

O Pepovi
30. 01. 2014 Vaše příběhy
Pepovi bude pomalu čtyřicet a je stále svobodný. Ba co víc – nemá ani žádnou vážnou známost. Jeho rodiče už to mrzí, všichni známí se ptají: „Co Pepa, už má nějakou?“ A také by rádi viděli od něho  …více»

Vzpomínka na školku

Vzpomínka na školku
29. 01. 2014 Vaše příběhy
Když jsem byla malá holčička, chodila jsem do mateřské školky v naší vesničce. Byla to doba po druhé světové válce, kdy bylo takovýchto zařízení velmi málo. Naše mateřská školka byla celoroční  …více»

Jak jsme s kamarádkou málem vyhladily naši firmu

Jak jsme s kamarádkou málem vyhladily naši firmu
28. 01. 2014 Vaše příběhy
Po měsících usilovného hledání práce jsem ji konečně našla… Nenašla jsem sice ani práci pro vysokoškoláka, ale dokonce ani pro středoškoláka, ale práce to byla. Nastoupila jsem do firmy na dělnické  …více»

Plavecký výcvik mého HAF

Plavecký výcvik mého HAF
28. 01. 2014 Zvířátka
Prý „starého psa novým kouskům nenaučíš“ -, to jsem se taky vždy domnívala, hlavně proto, že do 8 let mého pejska se mi nepodařilo ho naučit aportovat. Prostě nemá zájem běhat za ničím, i když ho asi  …více»

Kdy a jak začít s výukou lyžování u dětí?

Kdy a jak začít s výukou lyžování u dětí?
27. 01. 2014 Výchova
Spoustu dětí čekají v letošní zimní sezóně první krůčky na lyžích. V kterém věku je vlastně vhodné začít s výukou lyžování? Čím dítě pro první lekce na sněhu vybavit? A jak „na něj“, aby ho učení  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tipNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !