Vyrob si sama: léčivý olejíček z květů šeříkuVyrob si sama: léčivý olejíček z květů šeříku Pampeliškový med - nejoblíbenější receptyPampeliškový med - nejoblíbenější recepty Den otců v roce 2022Den otců v roce 2022 Hrajte s námi SUDOKU online! - 3 obtížnosti i pro chytré ženyHrajte s námi SUDOKU online! - 3 obtížnosti i pro chytré ženy
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Úterý 24.05. 2022
Dnes má svátek Jana
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Rodina

Vyrob si sama: Tkaná dívčí kabelka

Vyrob si sama: Tkaná dívčí kabelka
24. 12. 2012 Vyrob si sama
Naše malá dcera na mě dlouho naléhala, abych jí vytvořila nějakou kabelku přes rameno. Nakonec jsem se rozhodla pro netradiční výrobu, a to tkaní na tkalcovském stavu. Jako malá jsem dětský stav měla  …více»

Můj maturitní den

Můj maturitní den
23. 12. 2012 Vaše příběhy
Říká se, že maturita je zkouškou dospělosti. Já na svou maturitu asi nikdy nezapomenu, protože vyhrocenější den jsem snad ještě nezažila… Začalo to nevinně… s kamarádkou Kájou jsem se domluvila, že se  …více»

Vyrob si sama: Náramky z bavlnek

Vyrob si sama: Náramky z bavlnek
23. 12. 2012 Vyrob si sama
Náramky z bavlnek jsou pěkné, příjemné, barevné a celkově je mám prostě ráda. Nejsem moc zručná na to, abych si vyráběla nějaké složité a krásné věci sama, ale něco přeci jen zvládnu. Když jsem byla  …více»

Kotě a já

Kotě a já
22. 12. 2012 Zvířátka
Dlouhou dobu jsem se marně snažila doma prosadit, že si pořídíme kočku. Letos v létě se mi to konečně podařilo a plná radosti jsem si přinesla dvouměsíční koťátko - kocourka. Dostal jméno Šmudla  …více»

Cestování autobusem

Cestování autobusem
22. 12. 2012 Vaše příběhy
Pravidelně dojíždím do práce autobusem. Má to mnoho výhod, především odpadá parkování, se kterým je v centru města velký problém. Dojíždění autobusem je také stále levnější než dojíždění osobním autem  …více»
 

Náš let horkovzdušným balonem

Náš let horkovzdušným balonem
22. 12. 2012 Vaše příběhy
Vnučka zdárně odmaturovala a za odměnu jí taťka slíbil tandemový seskok padákem. Když jsem se to dověděla, začala moje představivost pracovat a byla jsem skoro na infarkt. Tak to ne! Přemluvila jsem j  …více»

Vyrob si sama: Stromeček z katalogu

Vyrob si sama: Stromeček z katalogu
22. 12. 2012 Vyrob si sama
Jsou tlusté, plné lákavých obrázků a na kvalitním papíře. Skoro se vám je nechce vyhodit. Řeč je o katalozích a módních časopisech. Vánoční úklid je ale vánoční úklid a všechno nepotřebné musí z domu  …více»

Příjmení Masaryk

Příjmení Masaryk
22. 12. 2012 Zajímavosti
Po sametové revoluci se rozproudila euforie přejmenovat ulice, náměstí a třeba i některé instituce po bývalém prezidentovi T.G.Masarykovi. Naše rodina nesla také příjmení Masaryk. Ale jak už to  …více»

Vyrob si sama: Šátek na krk

Vyrob si sama: Šátek na krk
21. 12. 2012 Vyrob si sama
Nejprve si zhotovíme šablonu – velikost šablony je potřeba uzpůsobit podle potřeby. V mém případě je to pro dvou až tříleté dítě. Šátek dávám přes svetr, proto je obvod trochu větší.  …více»

Pozor finančák útočí

Pozor finančák útočí
21. 12. 2012 Finance
Chtěla bych se s vámi, věrnými čtenářkami Chytré Ženy, podělit o krátký, leč pro mnohé z nás poučný příběh, jenž se mi odehrál, a zatím nevím přesné škody této příhody. Tak abych začala pěkně od  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip



NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !