Vyrob si sama: léčivý olejíček z květů šeříkuVyrob si sama: léčivý olejíček z květů šeříku Pampeliškový med - nejoblíbenější receptyPampeliškový med - nejoblíbenější recepty Den otců v roce 2022Den otců v roce 2022 Hrajte s námi SUDOKU online! - 3 obtížnosti i pro chytré ženyHrajte s námi SUDOKU online! - 3 obtížnosti i pro chytré ženy
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Středa 25.05. 2022
Dnes má svátek Viola
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Rodina

Návod jak přijít během sekundy o lásku i přátelství...

Návod jak přijít během sekundy o lásku i přátelství...
14. 05. 2010 Vaše příběhy
Jistě každý z nás má svou opravdovou lásku, někoho, komu věří, koho nadevše miluje a nedokáže si život bez něj/ní představit. A pak určitě také máte nejlepšího přítele nebo přítelkyni, která/ý je tu  …více»

Svatební trendy 2010

Svatební trendy 2010
13. 05. 2010 Svatba
Před svatbami v měsíci květnu nás varují pranostiky, jako např.:„Kdo se v máji ožení, přisouží si soužení.“ Proč taková lidová rčení vznikala? Jedno vysvětlení říká, že v květnu vrcholily jarní  …více»

Vyrob si sama - zvonek z květináče

Vyrob si sama - zvonek z květináče
13. 05. 2010 Vyrob si sama
Návod na zvonek z květináče, potřebujeme: nůžky, štětec, HERKULES, BALAKRYL, vodou ředitelný lak, ubrousky, mašličky, tavná pistole, korálky a drobné dekorace na dozdobení.  …více»

Sluníčko

Sluníčko
13. 05. 2010 Vaše příběhy
Bylo nebylo jedno veliké moře, co moře, to není tak veliké, to naše je přímo obrovské a my mu budeme říkat oceán. V tom našem oceánu bylo spoustu vody, tak moc, že kolikrát jeho vlny narážely na  …více»

Kernterier (Cairnterier)

Kernterier (Cairnterier)
13. 05. 2010 Zvířátka
Chtěla bych Vás seznámit s plemenem psího zvířecího mazlíčka kernteriéra. Jednoho takového nezbedu doma vlastníme, jmenuje se Ace z Vltavotýnských lesů. Spousty zvířecích páníčků se zajímá o to, s čím …více»
 

Květinový den

Květinový den
12. 05. 2010 Vaše příběhy
Druhou květnovou středu letos už počtrnácté proběhne „Český den proti rakovině – květinový den“. V ulicích se objeví dobrovolníci s košíčky žlutých umělých kvítků se stužkou, která má každý rok jinou  …více»

Co je štěstí

Co je štěstí
12. 05. 2010 Vaše příběhy
Po 25 letém manželství s alkoholikem jsem se rozhodla udělat konečně tečku. Ale jak? Tuto otázku jsem si kladla skoro denně. Měla jsem totiž strach opustit ve svých letech dům, který jsem měla  …více»

Výcvik psa - 2. část

Výcvik psa - 2. část
12. 05. 2010 Zvířátka
Ve druhé části výcviku Vás naučím zvládat povely zůstaň, čekej a běž na místo. Tyto tři povely jsou celkem dost náročné, ale pevně věřím že to se svým čtyřnohým miláčkem zvládnete. Na naučení to není  …více»

Přemýšlím

Přemýšlím
12. 05. 2010 Vaše příběhy
Často debatujeme doma v rodinném kruhu, s přáteli, či na pracovišti, dokonce i s docela neznámými lidmi na ulici o současné ekonomické a politické situaci, všichni svorně nadávají, ale nikdo se  …více»

Přejete si vyhrát miliony? Já ne

Přejete si vyhrát miliony? Já ne
11. 05. 2010 Zajímavosti
Dnes jsem na internetu četla článek o anglickém pekaři, který vyhrál v loterii miliony a následkem toho přišel o přátele, rodinu, stal se z něho alkoholik a nakonec po pěti letech od výhry zemřel na …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tipNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !